Články

Středa - 12.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Dylan.png
Původní trilogie RPG série Mass Effect patří bez pochyb mezi jednu z nejoblíbenějších vůbec. A právě od těchto tvůrců vzniká už skoro pět let tajemná hra. Konkurovat by měla Destiny s prvky The Division. Podle zahraničních magazínů by ji mohli oznámit už na E3 2017.
Úterý - 11.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Minecraft Store.png
Microsoft dnes oficiálně oznámil a představil Minecraft Store, který potěší především umělce a tvůrce zajímavého obsahu do kostičkovaného světa. Obchod zatím není k dispozici, každopádně jej očekávejte už v update 1.1 Discovery. Více informací v článku.
Úterý - 11.4. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Elder Scrolls Online.png
Není toho poslední dobou nějak moc zdarma? Například jsme nyní mohli hrát celý týden PayDay 2 od Overkillu, dnes to je na dalších 7 dní zdarma The Elder Scrolls: Online od Bethesdy. Dobrou zprávou je, že trial není kromě času nijak omezený. 
Úterý - 11.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Po delší odmlce se vrací zpět Warner Bros se světem pána prstenů a ukazuje ve spolupráci s IGN zcela nové záběry. Tentokrát se podíváme do lidského města Minas Ithil, kde přesně leží uvidíte na mapě, kterou tvůrci zveřejnili. Vidět je také hned několik novinek.
Úterý - 11.4. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bulletstorm.png
Určitě jste už postřehli, že Gearbox si na tento měsíc naplánovali vydat remasterovaný Bulletstorm z roku 2011. Bulletstorm se umístila na špici hodnocených FPS akčních her a tak byl remaster jako jeden z mála vítaný. Jak si ale vede v porovnání se svým originálem?
Úterý - 11.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Get Even.png
Polské studio The Farm 51 ve spolupráci s Bandai Namco po dlouhých letech vydávají psychologický thriller Get Even. Marketingová část právě začíná a odstartoval ji příběhový trailer Loose Ends. Video má už klasicky parádní atmosféru, tohle vše už za pár týdnů.
Pondělí - 10.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
BF1.png
EA před pár dny představilo své plány pro Battlefield 1, mezi ty patřilo například DLC, které nás vezme do Ruska a jeho zasněžených map, dočkáme se ale i obsahu zdarma. Co ale nedostanou zdaleka všichni je právě oznámená noční mapa Nivelle Nights, většinu však zklame.
Pondělí - 10.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlegrounds.png
Je to už nějaký ten týden, co jsem Vám zcela novou multiplayerovou survival hru Playerunknown's Battlegrounds představovali, že její oblíbenost stoupá bylo jednoznačně vidět také ve statistikách například na Twitchi. Teď se její tvůrce pochlubil a prozradil, jak si daří v prodejích.
Pondělí - 10.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ichi.png
Na japonské oficiální stránce herního studia Nippon Ochi Software se objevilo záhadné video, které láká na jejich novou hru. Podle teaseru však pravděpodobně půjde o úplně něco jiného, než doposud studio vytvářelo. Více v článku.
Pondělí - 10.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Far Cry 4.png
Špatnou zprávou jak pro nás hráče, tak celou společnost Ubisoft. Šéf vývoje akčního Far Cry 4 nebo třetího Assassin's Creed opustil po dlouhých letech Ubi a založil si vlastní studio. Zdá se, že Ubisoft dobře platil, zafinancovat takové studio stojí balík.
Pondělí - 10.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Surge.png
Deck 13 studio si pro nás připravilo další várku hodně zajímavých záběrů ze hry. Tohle hardcore RPG zatím vypadá velmi nadějně. Jde taky o velmi ostřílené vývojáře, kteří pracovali třeba na Lords of the Fallen nebo TransOcean a spousty dalších, menších her.
Pondělí - 10.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Uncharted The Lost Legacy.png
Tvůrci z Naughty Dog se na letošním předávání cen BAFTA rozpodívali o svém připravovaném DLC The Lost Legacy, které by mohlo vyjít ještě letos pro hru roku Uncharted 4. Například community manažer prozradil, jak dlouho nám DLC zabere herního času. Velké překvapení.BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one