Loading

Články

Sobota - 4.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Styx Shadow.png
HW požadavky pro survival stealth RPG Styx: Shards of Darkness od Focus Home. Hra vychází 14.3. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2017.
Pondělí - 31.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pojďte si zasoutěžit o parádní hororovku Resident Evil 7, kterou můžete získat za pouhé vyplnění formuláře. Hrajeme o PC verzi, kterou aktivujete na Steamu. Soutěž začíná už dnes 31.1. 2017, vyhodnocení a vyhlášení vítěze proběhne v pátek 3.2. 2017, to aby jste o víkend měli co hrát!
Sobota - 4.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Vampyr.png
Letošní rok nabídne opravdu slušnou sbírku her, jak těch nejvíce očekávaných, tak těch menších, která vydají menší společnosti, jako třeba Focus Home, které v roce 2017 vydá několik her, a to včetně Call of Cthulhu nebo Vampyr. Obě hororovky prý vyjdou ještě letos.
Sobota - 4.2. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Husk.png
HW požadavky pro survival adventuru Husk od Imgn.pro. Hra vychází 3.2. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2017.
Sobota - 4.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pokud jste už hráli hororový Resident Evil 7, pravděpodobně jsem zjistili, že nejde o zrovna jednoduchou akční hru, kde pistole je opravdu dobrý kamarád i na lehčí obtížnosti. Co ale hru dohrát na nejtěžší obtížnost Madhouse a to pouze s nožem? I to jde, podívete se sami.
Pátek - 3.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FlatOut 4.png
Také se už nemůžete dočkat pořádných a bláznivých závodů s pořádnou destrukcí jménem FlatOut 4? Potom si zaškrtněte měsíc březen, v tu dobu totiž vyjde. Dnes to oznámilo vydavatelství + ukázali po dlouhých měsících gameplay trailer. Sleduj v článku.
Pátek - 3.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
For Honor.png
Nedostali jste se do uzavřené beta verze středověkého RPG For Honor od Ubisoftu? Nevadí, už 9.2. se servery opět spustí stím rozdílem, že půjde o otevřený test, do kterého se mohou zapojit naprosto všichni majitelé PC, PlayStation 4 a Xbox One. 
Pátek - 3.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Sniper 3.png
CI Games dnes spustí svou otevřenou beta verzi, ke které ale beztak potřebujete KLÍČ. Ten, pokud jste se stihli zaregistrovat na oficiálních stránkách už máte na emailu, pokud ne, nevadí, pár jich pro Vás máme. Beta začíná už dnes a poběží pouze do neděle.
Čtvrtek - 2.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Hellblade.png
Už několik let slýcháme o adventuře Hellbalde: Senua's Sacrifice, kterou studio Ninja Theory plánuje vydat už skoro 2 roky. Bohužel se vždy dočkáme maximálně tak odkladu. Teď už by to ale konečně mohlo vyjít. Nejnovější zpráva tvůrců zní jasně. "Letos už se Hellblade opravdu dočkáte".
Čtvrtek - 2.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Prohrát soud, to většinu znamená i zaplatit nějakou tu částku, často nejde o malou částku. No v případě Oculus Rift to může být až likvidační částkou. Soud rozhodl ve prospěch ZeniMaxu, který žaloval Oculus a vyhrál. Oculus Rift musí zaplatit obrovských 395 miliónů dolarů.
Čtvrtek - 2.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Nejvyšší šéf Nintenda prozradil, kolik přibližně zaplatíme za online služby Nintendo Switch, které vychází už za dva měsíce. Jak už nějakou dobu víme, online služba bude zdarma do konce roku 2017, pak už budeme muset platit. Na kolik nás to vyjde?
Čtvrtek - 2.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FIFA.png
A ze včerejší konference EA s investory a novináři to není vše, EA SPORTS prozradilo, že stejně jako každý rok, tak i letos přinesou novou FIFU. A jediné, co jsme se z této sešlosti dozvěděli je, že  FIFA 18 nabídne příběhovou část "The Journey", kterou minulý rok začal Alex H.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one