Články

State of Decay 2.jpg
Neděle - 1.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Juggernauty můžete znát už z prvního dílu, jsou to obří magoři, které sami jentak neporazíte - dokonce ho ani nepřejedete autem. Chybět nebudou ani ve dvojce.
Cuisine Royale.jpg
Sobota - 31.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Studio Enlisted plánuje spustit uzavřenou alpha verzi, do které se však může dostat každý, kdo požádá skrze oficiální stránky. Trošku jinak pojatý battle-royale začne už zítra.
Savage.png
Sobota - 31.3. 2018             Autor: Jakub Hergesell

PUBG Corp. prozradilo pracovní název nové tropické mapy, jmenuje se Savage a její testování začne už v pondělí 2.4. 2018, k dispozici bude nějakou dobu jen na Test serveru.
God of War 4.png
Sobota - 31.3. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Japonský oficiální YouTube účet ukázal nové čtyři minuty očekávaného God of War. Chvilkami to vypadá, že syn Kratose je spíše na obtíž, vychází už 20.4. 2018.
p1.png
Sobota - 31.3. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Pamatujete ještě na očekávaný Prey 2, kterého jsme se nakonec nikdy nedočkali? Když už to konečně vypadalo, vývoj byl zrušen, teď však unikl minutový gameplay.
PUBG.jpg
Pátek - 30.3. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Minulý event moc velké oblibě neměl, přeci jen hrát v osmi členném týmu, nic moc. Nový event na následujících pár dní už je ale zajímavější. Pošle nás do Miramaru a přidá Flare Gun.
Sea of Thieves.png
Pátek - 30.3. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Sea of Thieves je venku teprve pár dní a na serverech se již začínají objevovat první cheateři, informoval o tom nyní Windows Central. Jaké cheaty se používají a co přesně dělají?
DEATHGARDEN.jpg
Pátek - 30.3. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Pokud se vám zalíbilo Dead by Daylight, možná by vás mohla zajímat i další hra od Behaviour studia, Deathgarden, i ta bude temná a multiplayerová, více v článku.
Spec Ops The Line.png
Pátek - 30.3. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Další hra zdarma, tentokrát se dostalo na celkem slušnou střílečku Spec ops: The Line od Yager Development z roku 2012. Na aktivaci Steam klíče máte už jen 24 hodin.
Jurassic World Evolution.png
Čtvrtek - 29.3. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Frontier studio ukázalo oficiální gameplay záběry, vidět můžeme rovnou 20 minut z vývojářského dema, které mimochodem vypadá velmi dobře, prozradili i datum vydání.
Artifact.jpg
Čtvrtek - 29.3. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Valve po letech vydá zbrusu novou hru, kartičky Artifact ze světa Dota 2 se pomalu blíží, sedmi minutový gameplay přibližuje hratelnost nebo vizuál hry. 
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one