Články

Switch Lite.jpg
Čtvrtek - 11.7. 2019            Jakub Hergesell

Nintendo včera oznámilo a představilo Lite verze konzole Switch. Bude menší, levnější a bez možnosti připojit konzoli k TV. Že bude mít menší upgrade hardwaru se vědělo, co všechno se změní?
Stadia.jpg
Čtvrtek - 11.7. 2019            Jakub Hergesell

Společnost Google právě vydala tiskovou zprávu, ve které upřesnila další informace o stream-cloudové službě, tentokrát se zaměřili na podporu mobilních zařízení, budou jen pro Google?
Cyberpunk 2077.jpg
Středa - 10.7. 2019           Jakub Hergesell

Že bude Cyberpunk 2077 obrovskou a nadupanou hrou dokazuje další příjemná informace. CD Projekt RED se právě na sociálních sítítch pochlubilo hned 84 vymodelovanými postavami ve vysokém rozlišení.
Oculus Rift facebook.jpg
Středa - 10.7. 2019           Jakub Hergesell

Fanoušci Splinter Cellu čekají na nový díl jako na smilování a ten stále nepřichází. Ubisoft se často k tomuto tématu nevyjadřuje, proč? Asi není o čem mluvit, přesto se teď, bohužel, mluví o možné VR verzi.
free-to-play Amazon LOTR.jpg
Středa - 10.7. 2019           Jakub Hergesell

Fanoušci Pána prstenů budou mít co dělat několik následujících let. Ne jen, že se pracuje na TV seriálu, ve vývoji jsou hned tři hry a to včetně právě oznámené MMO free-to-play AAA hry. 
Final Fantasy 7 remake.jpg
Středa - 10.7. 2019          Jakub Hergesell

Když Square Enix oznámilo a později představilo remake Final Fantasy 7, byla až do dnes zmiňována pouze PlayStation 4 verze. Německý profil Xboxu však vyzradil i Xbox One verzi. Kdy dorazí?
Switch Lite.jpg
Středa - 10.7. 2019          Jakub Hergesell

O nové, menší konzoli Nintendo Switch se díky několika uniklým informacím a materiálům spekulovalo dlouho. Dnes to máme černé na bílem. Nintendo oficiálně představilo konzoli Switch Lite.
Post lost collector card Pokemon.jpg
Středa - 10.6. 2019           Jakub Hergesell

I v dnešním, digitálním světě se najdou sběratelé nejrůznějších kartiček. Patří mezi ně i stále velmi populární Pokémoni. Sběratelé jsou schopni zaplatit i milióny korun za jednu kartu.
Sub Zero movie.jpg
Středa - 10.7. 2019           Jakub Hergesell

V polovině května australská vláda oznámila přípravy k natáčení nového celovečerního filmu Mortal Kombat. V tu dobu jsme však znali pouze úplného amatera režiséra, nyní se nabírají herci, kdo bude Sub-Zero?
Tokyo 2020 Olympics.jpg
Středa - 10.7. 2019           Jakub Hergesell

SEGA potichu vydala demoverzi pro Japonský trh na Nintendo Switch, kde si hráči mohou vyzkoušet hned několik disciplín. Jeden z hráčů svůj postup nahrál - více než 20 minutový gameplay ve článku.
Cyberpunk 2077.jpg
Úterý - 9.7. 2019          Jakub Hergesell

Někteří z Vás to možná nevědí, ale zahraniční obchod GOG.com patří polskému studiu CD Projekt RED, není tak divu, že si tvůrci Cyberpunku 2077 pochvalují velký zájem předobjednávek na jejich platformě.
Arkham.jpg
Úterý - 9.7. 2019            Jakub Hergesell

Nepozornost Administrátorů obchodu Amazon pokračuje. I tentokrát prozradili skrze obchod plánované vydání her. Batman Arkham má vyjít ve stylovém steelbooku se třemi remasterovanými díly. 
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one