Články

Minecraft AR.jpg
Středa - 5.6. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Studio Mojang stojící za nejprodávanější hrou v historii se podívalo na vývojářskou akci WWDC 2019, kde odprezentovali čtyři minuty z AR mobilní hry Minecraft Earth. Vypadá opravdu dobře.
Death Stranding.jpg
Středa - 5.6. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Kojima Production před týdnem zveřejnilo naprosto perfektní a emotivní osmi minutový trailer Death Stranding, bohužel byl pouze v anglickém jazyce, PlayStation nyní vydal i CZ verzi. 
The Evil Within.jpg
Úterý - 4.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Japonský vývojář Shinji Mikami právě oznámil svoji očekávanou návštěvu na E3 2019. Aktuálně šéfuje studiu Tango Gameworks, které by mohlo přinést pokračování hororu The Evil Within.
Jumanji The Video Game.jpg
Úterý - 4.6. 2019          Autor: Jakub Hergesell

Outright Games právě oznámilo akční kooperační hru Jumanji: The Video Game, tvůrci slibují zábavu až ve čtyřech hráčích a to klidně i ve split-screenu. Ve článku trailer a datum vydání.
Outriders.jpg
Úterý - 4.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Square Enix láká na své E3 2019 vystoupení dalším titulem. Tentokrát pouze skrze krátký trailer teasuje tajemnou AAA hru Outriders. Na hře pracuje People Can Fly.
Watch Dogs 3.jpg
Úterý - 4.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

O vývoji třetího dílu Watch Dogs se mluví posledních několik měsíců poměrně často. Dokonce bylo několikrát řečeno, že se podíváme do Londýna. Bude tomu tak? O únik informací se postaral Amazon.
Xbox Two.jpg
Úterý - 4.6. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Společnost Microsoft právě oficiálně oznámila, že už v neděli tento týden oznámí svou novou konzoli, nástupce našlapaného Xbox One X. Dojde také na představení Age of Empires 2: Definitive Edition.
Death Stranding.jpg
Pondělí - 3.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Hideo Kojima se pochlubil, že na Death Stranding se pracuje teprve tři roky, ukázal také svůj pracovní plán vývoje hry. Podívat se také můžeme na možnosti Decima enginu, ten PS4 hráči dobře znají.
Rainbow Six Siege.jpg
Pondělí - 3.6. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft právě potvrdil, že se pokračování pro Rainbow Six: Siege nechystá, hru mají v plánu podporovat a vydávat nový obsah i počas next-gen konzolí PlayStation 5 a Xbox Two. 
dead island 2.jpg
Pondělí - 3.6. 2019          Autor: Jakub Hergesell

Když už se píše o Dead Island 2, většinou ne v dobrém. Vývoj hry byl několikrát restartován, dokonce si jej vyměnily hned tři studia. Nyní však svitla naděje, že by mohlo vyjít už letos, objeví se na E3 2019?
Fallout 76.jpg
Pondělí - 3.6. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Ředitel Bethesdy v rozhovoru pro zahraniční IGN potvrdil, že o problémech s Fallout 76 věděli a bylo jim naprosto jasné, jak dopadnou recenze a kritika hráčů. Ví, že náprava reputace firmy bude obtížná.
Rebellion.jpg
Neděle - 2.6. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Studio Rebellion informovalo, že aktuálně pracuje hned na čtyřech různých verzí Sniper Elite. Na letošní E3 2019 však přivezou ukázat pouze Sniper Elite VR, Evil Genious 2 a něco velkého, co to bude?
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one