Články

PlanetSide 2.jpg
Úterý - 22.10. 2019          Jakub Hergesell

Velký svět Auraxis by se mohl do několika let vrátit. Studio stojící za PlanetSide 2 z roku 2012 a čerstě vydané battle-royale hry PlanetSide Arena v early access oznámilo práce na třetím díle.
Werewolf The Apocalypse - Earthblood.jpg
Úterý - 22.10. 2019          Jakub Hergesell

Francouzské studio Cyanide, kterém nám v minulosti připravilo akční hry jako Call of Cthulhu nebo Styx: Shards of Darkness oznámilo a představilo Werewolf: The Apocalypse s podtitulem Earthblood.
Stadia.jpg
Úterý - 22.10. 2019          Jakub Hergesell

Už za měsíc Google spustí první verzi revoluční cloud-streamové služby Stadia. Pokud jste si mysleli, že o virtuální hraní nebude moc zájem, byli jste na omylu. Google hlásí vyprodáno Founder's Edition.
Vampire.jpg
Pondělí - 21.10. 2019          Jakub Hergesell

Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 Vám asi už nemusíme představovat, očekávaná upíří akce se nám již ukázala. Mimo tuto hlavní hru vyjdou i dvě menší, Swansong a Coteries of New York
Red Dead Redemption 2.jpg
Pondělí - 21.10. 2019          Jakub Hergesell

Na internetu se objevilo neoficiální porovnání Xbox One X a PC verze Red Dead Redemption 2. Není to kdovíjaké porovnání, menší rozdíly se tam ale snad najít dají. Podívejte na to.
Diablo 4.jpg
Pondělí - 21.10. 2019          Jakub Hergesell

Oficiální knížka Diablo pravděpodobně zveřejnila první informace o Diablo 4 dříve, než Blizzard plánova. Chyba nebo úmysl? To je nyní vedlejší, podívejte na první oficiální artworky hrdinů Diablo 4.
Terminator Resistance.jpg
Pondělí - 21.10. 2019           Jakub Hergesell

Zářijové oznámení akční FPS hry Terminator: Resistance od tvůrců velmi kritizované hry Rambo: The Video Game dnes konečně doplnil vůbec první gameplay. Ve článku skoro půl hodinový záznam.
Storm.jpg
Pondělí - 21.10. 2019            Jakub Hergesell

Herní enginy jdou pomalu dopředu a rádi se svými novinkami chlubí. Tentokrát se předvedl aktualizovaný Unreal Engine 4, který ukázal, jak krásnou a tychnologicky vyspělou bouřku umí vytvořit.
Days Gone.jpg
Pondělí - 21.10. 2019            Jakub Hergesell

Exkluzivní zombie adventura Days Gone je venku teprve pár měsíců a Bend Studio již díky aktualizovaným profilům prozradilo práce na novém titulu. Není čas znovu-zrodit sérii Syphon Filter?
The Beast Inside.jpg
Pondělí - 21.10. 2019           Jakub Hergesell

Před několika dny vyšel potichu zajímavý logický hororový titul od polského studia Movies Games. Tvůrci marketingu zrovna moc nedali, hráči o hororu většinou neví a je to velká škoda, mrkněte na to.
Crusader Kings 3.jpg
Neděle - 20.10. 2019           Jakub Hergesell

Studio Paradox před několika hodinami oznámilo pokračování oblíbené strategie Crusader Kings. A to není vše, k oznámení přidali ještě jedno menší, druhý díl je nyní free-to-play. Čtěte více.
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Neděle - 20.10. 2019           Jakub Hergesell

Žádné mikrotransakce ani loot-boxy, Activision tuto velmi nepopulární "službu" ukončilo, Call of Duty: Modern Warfare nabídne battle-pass, jak přesně bude fungovat a jak se k němu dostat?
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one