TRENDY  BioShock Atomic Heart Halo Infinite Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
Předobjednat
Cyberpunk 2077
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice

Články

GTA V.jpg
Středa - 31.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Na zahraničním fóru Reddit se objevila hodně zajímavá zpráva, uživatel s nickem "joebucksucks420" tvrdí, že se k němu dostaly informace o novém GTA VI, pokračování Bully nebo remasteru RDR 2 včetně dat vydání.
Xbox Live Gold.png
Středa - 31.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste aktivními předplatiteli služby Xbox Live Gold, potom na Vás čeká parádní nadílka a to ať už jste na konzoli Xbox One, tak Xbox 360. Zatím co XONE hráči dostanou parádní BF1, X360 se mohou těsit na..
Red Dead Redemption 2.jpg
Úterý - 30.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Další dlouho letá práce se Rockstar Games opět vyplatila. Po naprosto perfektním Grand Theft Auto V je tu další miliardový projekt. Podle tiskové zprávy se Rockstaru podařilo vydělat neuvěřitelných 16 miliard.
Twin Mirror.jpg
Úterý - 30.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci Life is Strange mimo dalších projektů už nějakou dobu pracují na advnetuře Twin Mirror, která se nám od oznámení mockrát neukázala. Nyní máme možnost vidět rovnou více než 4 minuty ze hry.
Maid of Sker.jpg
Pondělí - 29.10. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Menší indie studio Wales Interactive právě oznámilo velmi dobře vypadající survival horor Maid of Sker. K dispozici moc informací nemáme, každopádně trailer vypadá slušně, datum vydání se plánuje na rok 2019.
PlayStation 1 Classic.jpg
Pondělí - 29.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

O nedavno oznámené miniaturní konzoli PlayStation Classic jsme už několikrát psali, znali jsme téměř všechny detaily, jedinou záhadou byla dvacítka připravovaných her. Ty už díky Sony oficiálně známe.
UFO.jpg
Neděle - 28.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Rockstar Games už leta mají rádi záhady ve svých hrách, vyjimkou není ani pár dnů stará westernovka Red Dead Redemption 2, kde můžeme, pokud vše uděláme správně, spatřit opravdové UFO.
Red Dead Redemption 2.jpg
Neděle - 28.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Že by se časem mohla objevit i PC verze Red Dead Redemption 2 si myslí většina hráčů, náznaků ať už podle obchodů či samotného Rockstaru bylo dost, tentokrát je to asi úplně jasné, více ve článku.
Turtle Rock Studios.png
Sobota - 27.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Že se Microsoft pokouší zakoupit a již úspěšně koupilo několik světoznámých studií není žádnou záhadou. Pod křídla Microsoftu by se brzy mohlo přidat i známé studio Turtle Rock, které vytořilo třeba Evolve nebo L4D.
PlayStation Network.jpg
Sobota - 27.10. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste měli radost z pár dní staré zprávy ohledně brzkého příchodu updatu, který nám dovolí zdarma změnit si jméno na PSN, tak Vás ještě předtím musíme varovat, dobře si to rozmyslete.
Murderous Pursuits.png
Sobota - 27.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Co takhle rozšířit si knihovnu o další zajímavý titul v hodnotě 20 euro? Řeč je o nenápadné stealth hře od Blazing Griffin studia. Hra vyšla letos v dubnu, další informace nebo hodnocení hry ve článku.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one