Články

Plants vs Zombies Battle for Neighborville.jpg
Čtvrtek - 5.9. 2019          Jakub Hergesell

EA konečně už oficiálně oznámilo pokračování série Plants vs. Zombies, a jak se před měsícem spekulovalo, opravdu s podtitulem Battle for Neighborville. Ve článku první ofiko trailer a datum vydání.
Uplay+.jpg
Středa - 4.9. 2019          Jakub Hergesell

Společnost Ubisoft nedavno představila svoji novou službu Uplay+, které přímo konkuruje s předplatným EA Access. Najdeme zde více než 100 her a v tuto chvíli si ji můžeme aktivovat zcela zdarma!
Gears 5.jpg
Středa - 4.9. 2019         Jakub Hergesell

Gears 5 se rýsuje velmi dobře. Podívejte na nejnověšjí čtvrt hodinu gameplay záběrů. Každopádně, pokud se do hry později chystáte, pozor na spoilery, upozorňují tvůrci. 
Predator Hunting Grounds.jpg
Středa - 4.9. 2019          Jakub Hergesell

Nedavno představený asymetrický multiplayer Predator: Hunting Grounds se ukazuje na dalších gameplay záběrech. Hráče první ukázka zrovna nenadchla a není divu, chybělo tomu hodně. 
Star Wars Battlefront 2.jpg
Středa - 4.9. 2019          Jakub Hergesell

Už to pomalu vypadalo, jako by se každý rok střídalo Star Wars: Battlefront a Battlefield. Studio DICE a EA však s dalším dílem kontroverzní série nepočítá, chce nadále podporovat Battlefront 2.
Negative Atmosphere.jpg
Úterý - 3.9. 2019           Jakub Hergesell

Začátkem roku jsme Vám představovali projekt malého indie studia SunScorched, který už skoro rok kutí duchovního nástupce hororové série Dead Space. Vidět můžeme další záběry.
Trapper Simulator.jpg
Úterý - 3.9. 2019          Jakub Hergesell

Studio PlayWay oznámilo další simulator. Tentokrát se staneme obávaným pytlákem v divočině. Naším úkolem bude ulovit divokou zvěř, k dispozici však máme jedinou střelnou zbraň, luk a šípy.
GreedFall.jpg
Úterý - 3.9. 2019          Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky PC verze GreedFall právě zveřejnilo Spiders a Focus Home studio. Vychází 10.9. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
Caliber.jpg
Pondělí - 2.9. 2019           Jakub Hergesell

Wargaming - tvůrci populárního World of Tanks v sprnu oznámili akční free-to-play hru Caliber. Půjde o jednoduchou ne nijak extra taktickou hru. Dnes můžeme vidět první gameplay záběry.
GreedFall.jpg
Neděle - 1.9. 2019         Jakub Hergesell

Nejočekávanější hrou září je právě RPG hra GreedFall. Má velké očekávání, prestižní zahraniční herní magazíny o hře píší jako o velmi nadějné. Na kvality hry se můžete podívat v nové čtvrt hodince.
Homeworld 3.jpg
Neděle - 1.9. 2019            Jakub Hergesell

Vydavatelství Gearbox právě oficiálně oznámilo velké a přímé pokračování Homeworldu z roku 2003. Ano, už dlouhých 16 let čekáme na nástupce, pokud nepočítáme DLC z roku 2016. Čtěte více.
Cyberpunk 2077.jpg
Sobota - 31.8. 2019           Jakub Hergesell

Pokud jste včera neměli možnost sledovat očekávanou čtvrt hodinu, tak ve článku celkový záznam včetně dalšího videa o Q&A s vývojáři. Video představuje další lokaci ve hře - Pacifica.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one