Články

Forza.png
Středa - 10.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Doposud neoznámené závody Forza Horizon 4 jsme měli v merku už minulý týden, kdy vyšly najevo první údajně pravé informace. Teď máme možná datum vydání.
Dead Dozen.png
Středa - 10.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

HW požadavky taktické multiplayerovky Dead Dozen. Hra vychází 18.1. 2018 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na nároky HW požadavků. Jsou průměrné.
Intel Core.png
Středa - 10.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

O velký rozruch se postaral před pár dny samotný Microsoft, který tím, že opravil chybu procesorů Intel, rozbil počítač těm, kteří vlastní procesor AMD. 
nazi.png
Úterý - 9.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

První velké DLC pro Call of Duty: WW II se nezadržitelně blíží, mimo hlavního obsahu, se tvůrci ze Sledgehammer Games zaměřili i na oblíbené zombies. 
The Station.jpg
Úterý - 9.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

HW požadavky vesmírné adventury The Station. Hra vychází 20.2. 2018 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na nároky HW požadavků. 
The Station.jpg
Úterý - 9.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Tvůrčí celek The Station oznámil stejnojmennou sci-fi adventuru, se kterou nás už koncem Února pošlou do vesmíru. Tvůrci slibují skvělou atmosféru nebo bohatý průzkum lodi. 
State of Decay 2.png
Úterý - 9.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zombie survival akce State of Decay 2 by opravdu mohla vyjít na jaře 2018, v posledních dnech se nejčastěji mluví o Březnu, důkazem toho má být i ESRB organizace.
GTA 6.jpg
Úterý - 9.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Na internetu se objevily spekulace ohledně vývoje Grand Theft Auto: VI, "někdo" údajně ví, jak si GTA 6 vede, kdy by mohlo vyjít nebo kde se odehraje děj. 
Gravel.png
Úterý - 9.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Milestone nás v novém gameplay traileru Gravel vezme na zamrzlé tratě, nám se zimní tratě líbí asi nejvíce. Podívejte se na nové dvě minuty.
Metal Gear Survive.png
Pondělí - 8.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Spin-off značky Metal Gear s podtitulem Survive se ukazuje na nových záběrech. Tentokrát se Konami zaměřilo na ukázku ze singleplayerové části hry + datum vydání.
Far Cry 5.png
Neděle - 7.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že Ubisoft pokračuje v tom, v čem před mnoha lety začal. I ve Far Cry 5 totiž budeme užívat drogy. Měly by nám pomáhat se speciálními schopnostmi. 
PS4.png
Neděle - 7.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Sony zveřejnilo seznam nejstahovanějších her pro PlayStation 4, PlayStation Vita a PlayStation VR. Některé tituly vás možná překvapí, jsou zde i roky staré hry.
Paladins Battlegrounds.jpg
Neděle - 7.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Jistě jste postřehli, že free-to-play hříčka Paladins, se rozroste o mód Battle-royale. Po traileru tu máme téměř hodinové gameplay záběry a musíme říct, nevypadají vůbec špatně.
HP.png
Sobota - 6.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost HP přiznalo, že v letech 2015 až 2017 prodávalo několik typů notebooků s vadnými bateriemi. Ty můžou způsobit požár. Co teď dělat? V článku detaily.
Playground Games.png
Sobota - 6.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Všechno nám to teď začíná tak trochu dávat smysl. Už nějakou dobu víme, že tvůrci Forzy pracují na RPG hře, zatím co "nějaké" studio Microsoftu pracuje na Fable, že by jedna hra?
SCUM.png
Sobota - 6.1. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Survival hra SCUM se po delší odmlce ozývá s novým vývojářským deníčkem, kde se tvůrci zaměřili na schnutí a vlhkost oblečení, které má vliv na pohyby postav. 
MX vs ATV All Out.png
Sobota - 6.1. 2018           Autor: Jakub Hergesell

V září oznámené závody MX vs. ATV All Out dostaly svůj první gameplay trailer a datum vydání. V kalendáři si zaškrtněte Březen, pro všechny platformy. 
school shoots.png
Pátek - 5.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Pro americké školy se připravuje "hra", která simuluje útoky, které se už dlouhé roky objevují poměrně často. Ukáže učitelům, jak zasahovat, jak se chovat, co dělat.
Burnout Paradise.png
Pátek - 5.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Už koncem minulého roku se mluvilo o připravovaném remasteru Burnoutu z roku 2008, prozradila to ratingová společnost, teď se objevily předobjednávky v Japonsku.
Monster Hunter World.png
Pátek - 5.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Akce Monster Hunter: World se ukazuje na nových záběrech, kde se tentokrát zaměřuje na veškeré draky, které potkáme v různých částech světa. 
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one