Články

pvz.jpg
Úterý - 13.8. 2019            Jakub Hergesell

Že se chystá nové Plants vs. Zombies není žádným tajemstvím, EA se však svou akční hru chystá oficiálně oznámit pravděpodobně až na Gamescomu, přesto nyní unikl první trailer.
XBOX.jpg
Pondělí - 12.8. 2019            Jakub Hergesell

Proč se konzole Sony PlayStation prodává každoročně lépe než konkurenční Xbox od Microsoftu? Rozhodně to bude hrami, singleplayerovými hrami. A právě na ty se Xbox zaměří.
Vavra.jpg
Pondělí - 12.8. 2019           Jakub Hergesell

Internetový pořad REAL TALK vyzpovídal aktuálně asi nejslavnějšího českého vývojáře a zakladatele studia Warhorse (tvůrce Kingdom Come: Deliverance). Daniel prozradil spousty zajímavostí ne jen o sobě.
Batman Arkham.jpg
Pondělí - 12.8. 2019             Jakub Hergesell

Jak dlouho, že se spekuluje o nové hře Batman Arkham? No už pěkných pár let. Přes všechny možné, i důvěryhodné zdroje se stále nic neděje, ovšem nyní svitla naděje. Že by už na Gamescomu?
NFS 2019.jpg
Pondělí - 12.8. 2019            Jakub Hergesell

Konečně se to blíží, EA si po dlouhém čekání naplánovalo datum odhalení nových závodů Need for Speed. Budete s překvapením dříve, než na Gamescomu, což se díky nedavné zprávě předpokládalo.
FIFA 20 VOLTA.jpg
Neděle - 11.8. 2019            Jakub Hergesell

EA sports nesmí zapomínat také na nový mód FIFA VOLTA - alias FIFA Street, která nás vezme k pouličnímu fotbálku, ale i do sportovních hal. Podívejte na nový dvou minutový trailer.
Caliber.jpg
Neděle - 11.8. 2019           Jakub Hergesell

Studio Wargaming proslavené především díky populární free-to-play hře World of Tanks připravuje další projekt zdarma. Tentokrát se dočkají fanoušci stříleček. Podívejte na první trailer a info.
Gamescom 2019 (1).jpg
Čtvrtek - 8.8. 2019            Jakub Hergesell

Německo a celé vedení festivalu Gamescom 2019 se pomalu chystá k oficiálnímu zahájení. A jako lákadlo na tuhle velmi očekávanou akci můžeme vidět první potvrzená studia. Na koho se můžeme těšit?
Death Stranding.jpg
Středa - 7.8. 2019            Jakub Hergesell

Bylo to padesát na padesát. Přesto jsme věřili, že se dílo Death Stranding objeví mimo PS4 také na PC, již při oznámení to Kojima oznámil, přesto Sony hru označovalo jako "exkluzivní". 
Bully.jpg
Středa - 7.8. 2019          Jakub Hergesell

O pokračování originální hry Bully se poslední měsíce píše stále častěji. Jednou přijde zpráva o brzkém oznámení, po druhé zase o nedavno zrušeném vývoji. Kde je pravda? Čtěte zprávy od insidera.
Trump.jpg
Středa - 7.8. 2019            Jakub Hergesell

Jako na denním pořádku. V Americe se neustále řeší další a další případy střelby na veřejnosti, za kterou často mohou narušení jedinci. Podle prezidenta USA, Donalda Trumpa za to mohou videohry.
Apex Legends.jpg
Středa - 7.8. 2019            Jakub Hergesell

Už na nikom nebudeme závislí. Respawn už nějakou dobu připravuje režim solo, který ve hře chybí vlastně od začátku vydání. Kdy se režimu pro solisty dočkáme?
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one