Články

Splinter Cell.jpg
Neděle - 10.11. 2019           Jakub Hergesell

To by nebylo, aby se opět nezačalo spekulovat o oznámení nového Splinter Cellu. Nejrůznější zdroje tvrdí, že je ve vývoji, že se chystá oznámení - už několik let. Teď sám Ubisoft možná něco teasuje.
Epic Games.jpg
Neděle - 10.11. 2019           Jakub Hergesell

Lidé si stále na Epic Games Store nezvykli, klient s PC hrami digitální distribuce sice už má desítky miliónů účtů, přesně se ptáme. Má tolik lidí kvůli hrám zdarma, které pravidelně rozdává? To by mohlo skončit.
Death Stranding PC.jpg
Neděle - 10.11. 2019           Jakub Hergesell

Vydavatelská společnost 505 Games, která se postará o čerstvě vydanou hru Death Stranding od Kojima Productions právě oznámila, že hru je nyní možné předobjednat jak na Steamu, tak Epic Games Store.
Steam.jpg
Sobota - 9.11. 2019            Jakub Hergesell

Fanoušci a uživatelé Valve zjistili hodně zajímavou věc, ve zdrojovém kódu Steamu objevily náznaky jisté služby, které by mohla konkurovat Googlu, konkrétně službě Stadia.
Bless Unleashed.jpg
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Bandai Namco o své XBOX ONE exkluzivní hře Bless Unleashed moc nemluví, když už ale vydá nějaké video, stojí za to. Tentokrát se hráči dočkali rovnou spuštění otevřené beta verze. Zapojíte se?
SKATE 4.jpg
Pátek - 8.11. 2019         Jakub Hergesell

Možná si někteří vzpomenete na rok 2018, kdy komunitní nejvyšší manažer EA lákal na SKATE 4 po úspěšně prodloužené ochranné známce. Žádné oznámení se ale nekoná, EA opět přišlo o známku.
Jumanji The Video Game.jpg
Pátek - 8.11. 2019            Jakub Hergesell

Menší hry jsou nyní díky Death Stranding a Red Dead Redemption 2 ve stínu, přesto je dobré se o nich zmínit. Dobrodružné Jumanji se ukazuje ve startovním traileru. 
T2.jpg
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Vydavatelství Take-Two, které má pod palcem giganty jako Rockstar Games a jejich Grand Theft Auto či Red Dead, zveřejnilo prodeje i dalších her jako Borderlands a prozradilo pár důležitých informací.
Kojima+Productions.jpg
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Ohledně čerstvě vydaného Death Stranding bylo i tak spousty otázek. O samotné hře jsme toho věděli už dost, nebylo však pořádně jasné, kde Kojima vzal najednou tolik vývojářů a kdo vlastně na hře dělal.
Pátek - 8.11. 2019           Jakub Hergesell

Na následujících několik dnů je další hra zdarma. Včera jsme vám psali o The Elder Scrolls: Online, které je možné hrát ještě následujících 5 dnů, dnes to je American Truck Simulator.
American Truck Simulator.jpg
SPITE.png
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Dámy a pánové, chtěli bychom Vám představit nový katalog her, který budeme aktualizovat od roku 2020. Letošní rok ještě dojedem se starým. Co nový katalog nabídne a jaké má výhody?
Anthem.jpg
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Studio BioWare letos oslavilo další "vyjímečný" den, kterému říkají N7 Day. Tvůrci každoročně mluví o svých hrách, občas dojde i na zajímavé oznámení. Co bylo letos? Velké zklamání.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one