TRENDY  BioShock Atomic Heart Halo Infinite Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
Předobjednat
Cyberpunk 2077
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice

Články

Pagan Online.jpg
Čtvrtek - 8.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Že Vás Blizzard pěkně nakrknul tím, že neoznámil plnohodnotné pokračování Diabla? Potom vás možná potěší právě oznámená RPG hra Pagan Online od tvůrců World of Tanks, více ve článku.
DAYZ.jpg
Čtvrtek - 8.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Zdálo se to být nekonečné, po pěti letech, co český survival DAYZ trávil v ALPHA verzi jsme se konečně dočkali velkého pokroku. Hra se v tyto chvíle přesunula do dlouho očekávané BETY.
Red Dead 2.jpg
Čtvrtek - 8.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Vypadá to, že již vyluštěná záhada kolem opravdového UFO v Red Dead Redemption 2 nebude tou jedinou. Hráčům se podařilo spatřit a dostat vlkodlaka. Kde si skrývá a jak se k němu dostat ve článku.
Blizz.jpg
Čtvrtek - 8.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Blizzard v nejnovějším rozhovoru prozradil, že pracuje hned na několika mobilních hrách svých značek. Oznámené Diablo: Immortal bude jedna z mnoha her Blizzardu. Na jaké další tituly bychom se mohli těsit?
DENUVO.jpg
Čtvrtek - 8.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost DENUVO předvedlo novou verzi 5.2 proti-pirátské ochrany, jenže ta nevydržela ani týden. Nové hry jako The Quiet Man nebo Football Manager 2019 jsou prolomeny, otázkou však je, proč se nová verze...
PUBG.jpg
Středa - 7.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Microsoft dobře ví, že se PUBG již brzy podívá také na konkurenční konzoli PlayStation 4 a tak se snaží na poslední chvíli získat další hráče, a to několika denním trialem. K dispozici je i fotbalový PES 19.
Warcraft 4.jpg
Středa - 7.11. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Konference Blizzardu je sice oficiálně pár dnů za námi, přesto se na veřejnost dostávají další informace, tentokrát se dostalo na možné pokračování série Warcraft, počítá se sním vůbec do budoucna?
Warcraft 3.jpg
Středa - 7.11. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky legendy Warcraft 3 (remaster) právě zveřejnilo studio Blizzard. Vycházív průběhu roku 2019 na PC. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
Overkills The Walking Dead.jpg
Středa - 7.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Zombíci jsou zpět, právě dnes vychází survival akce Overkill's The Walking Dead od tvůrců PayDay. K vydání samozřejmě již tradičně vychází launch trailer, mrkněte se ve článku, konzolové verze v roce 2019.
PUBG.jpg
Úterý - 6.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Vypadá to, že se battle-royale akce Playerunknown's Battlegrounds opravdu blíží na PlayStation 4. Rejpaví hráči totiž našli PUBG v databázi PlayStation Storu a to znamená jediné, hodně brzké vydání!
Paranoid.jpg
Úterý - 6.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Letos vydané Agony mělo očekávání, to ale tvůrci nenaplnili a z pekelného hororu bylo byl zklamání, podaří se studiu Madmind napravit reputaci s právě oznámeným hororem Paranoid? Mrkněte na to.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one