Články

Star Wars.jpg
Středa - 10.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jen pár dní před oficiálním odhalení, které se plánuje na tuto sobotu, se na internet dostaly údajně pravé informace o Star Wars Jedi: Fallen Order. Podívejte na to...
Star Wars.jpg
Středa - 10.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

EA vydalo vůbec první medium k očekávané akční adventuře Star Wars Jedi: Fallen Order, tvůrci lákají už na tento víkend, kde bychom se měli dočkat oficiálního odhalení, trailer, datum vydání a další..
Halo Infinite.jpg
Úterý - 9.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

343 Industries mají plné ruce práce s Halo: Infinite, které dorazí až na novou generaci konzolí, o samotné hře toho moc nevíme, každopádně se nyní podařilo zjistit, jak velký obnos mají tvůrci na vývoj hry.
Epic Store vs Steam.jpg
Pondělí - 8.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jeden z bývalých vývojářů společnosti Steam/Valve, Richard Geldreich na svém twitter účtě prohlásil, že Steam hráče a vývojáře "okrádá" o velké peníze, zatím co Epic Store pomáhá oběma.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Pondělí - 8.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Crystal Dynamics reaguje na špatné zprávy ohledně dílu Shadow of the Tomb Raider z minulého roka. Dle jejich reakcí jsou s prodeji, technickým stavem atd velmi spokojení, další díl "určitě" bude.
Watch Dogs 3.jpg
Pondělí - 8.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Není to poprvé, co se mluví o tom, že se Watch Dogs 3 odehraje v Londýně, už koncem Února o tom mluvil velmi důvěryhodný zdroj, novinář Jason Schreier. Nyní to naznačuje sám Ubisoft.
WeGame.jpg
Pondělí - 8.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Gigantická Čínská společnost Tencent právě oznámila, že jejich klient, původně dodnes dělaný pouze pro čínské hráče uvolňují celému světu. Pojďme se společně podívat, co nabízí.
TellTale Games zombie game canceled.jpg
Pondělí - 8.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oblíbené indie studio TellTale Games toho mělo v plánu mnohem více, než "jen" kreslené adventury, na které jsme už roky zvyklí. Některé z nových projektů byly dokonce už v pre-produkci.
Warhammer Chaosbane.jpg
Pondělí - 8.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky diablovky Warhammer: Chaosbane právě zveřejnilo studio BigBen Interactive. Vychází 4.6. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
Warhammer Chaosbane.jpg
Pondělí - 8.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Hodně zajímavá diablovka Warhammer: Chaosbane ukazuje některé ze svých hlavních charakterů. Představujeme Vám Elessu, Dragiho, Elontira a Konrada. Gameplaye ve článku.
Fallout 76.jpg
Pondělí - 8.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Dnešním článkem současné hráče Fallout 76 zaručeně nepotěšíme, Bethesda i přes veškeré sliby, že ve hře budou jen kosmetické předměty, se v updatu 8 objeví i "pay-to-win" transakce. Jaké?
Dontnod.jpg
Pondělí - 8.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Francouzské vývojářské studio Dontnod se pochlubilo finančními výsledky za rok 2018, ty prozradily ne jen kvalitní výdělky, ale také práce na dvou neoznámených hrách. 
Stadia.jpg
Pondělí - 8.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Víceprezident služby Google Stadia Phil Harrison si velmi pochvaluje podporu stream-cloudové "revoluce" od samotných vývojářů i vydatelských domů. Podívejte na jeho nejnověšjí vyjádření.
Devils Hunt.jpg
Neděle - 7.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Vydavatelská společnost 1C Company se podívala na výstavu PAX EAST 2019, kde ukázala několik nových minut z akce Devil's Hunt. Podívejte na nových téměř 20 minut ze hry. 
Ancestors The Humankind Odyssey.jpg
Neděle - 7.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Vydavatelství Private Division (Take-Two pro indie tituly) právě vydalo 101 trailer očekávané hry Ancestors: The Humankind Odyssey. Podívete na skoro čtyř minutový gameplay trailer.
Hellraid.jpg
Neděle - 7.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Pamatujete ještě na oznámení RPG akce Hellraid z roku 2013? Tak právě možná na této fantasy hře pracuje studio Techland (tvůrci Dead Island či Dying Light), alespoň o tom možná hovoří finanční výsledky.
Dragon Age.jpg
Sobota - 6.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Dlouhé čekání na pokračování série Dragon Age skončí možná až na konci roku 2020, pokud se bude opakovat cyklus tří letého vývoje. Podle aktáuálních podmínek v BioWare však čekáme na odklad.
Anthem.jpg
Sobota - 6.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Před pár dny jsme vydali článek o špatné pracovní situaci, která panuje ve studiu BioWare od dob Dragon Age: Inquisition po Anthem. Vše potvrdil aktuální generální manažer studia Casey Hudson.
Fortnite Reboot Van.jpg
Sobota - 6.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Už příští týden se po inspiraci populárního Apex Legend objeví i ve Fortrnite Reboot systém, díky kterému můžete "oživit" a dát další šanci svým kamarádům, kteří zemřeli. Update je naplánovaný na...
Project EVE.jpg
Sobota - 6.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jihokorejské studio Shift Up právě oznámilo velkou post-apokalyptickou AAA RPG hru s pravděpodobně ještě pracovním názvem, Project EVE. Ve článku první trailer a základní informace.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one