Články

FIFA 20.jpg
Středa - 11.9. 2019           Jakub Hergesell

Konkureční PES 2020 už svoje demo nabídl, bude to od EA SPORTS lepší? To už může zjistit každý z nás, k dispozici je demo verze ke stažení zdarma. Co nabídne a jak se hraje?
Ghost Recon Breakpoint.jpg
Úterý - 10.9. 2019           Jakub Hergesell

Ubisoft už letos vydá další pokračování Ghost Recon v duchu Wildlands. Jsou to už dva roky, co Wildlands vyšlo, bude novinka Breakpoint pokroková nebo si pro nás tvůrci nepřipravili zádné inovace?
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Úterý - 10.9. 2019           Jakub Hergesell

V první řadě je nutné říct, že otevřena BETA verze se týká pouze PlayStation 4 hráčů, tedy alespoň tentokrát. Příště by se mělo dostat i na ostatní platformy. Každopádně, pojďme si představit detaily.
Resident Evil 2020.jpg
Úterý - 10.9. 2019           Jakub Hergesell

Pod pracovním názvem Project Resistance se ukazuje nový Resident Evil. Pokud jste čekali další příběhový pro jednoho hráče, tak Vás zklamem, Capcom podle nedavných spekulací připravuje cooperační verzi.
FIFA 20.jpg
Pondělí - 9.9. 2019           Jakub Hergesell

Letošní ročník FIFA 20 se konečně blíží svému vydání. Není tak nač čekat a EA zveřejňuje TOP 100 nejlepších hráčů, kdo je letos v první desítce a kdo na úplně prvním místě?
Rogue Company.jpg
Neděle - 8.9. 2019          Jakub Hergesell

Tvůrci parádních her SMITE nebo Paladins právě oznámili další multiplayerovou hru. Představujeme Vám Rogue Company, která však bohužel nepřináší nic nového. Informace nebo trailer ve článku.
Kingdom Come Deliverance.jpg
Pátek - 6.9. 2019           Jakub Hergesell

Že jste si ještě ani nevyzkoušeli skoro teprve dva roky staré české RPG Kingdom Come: Deliverance? Potom máte možná jedinečnou šanci si hru vyzkoušet zcela zdarma. Akce trvá do pondělí.
Cyberpunk 2077.jpg
Čtvrtek - 5.9. 2019          Jakub Hergesell

Polské indie studio CD Projekt RED právě oznámilo, že Cyberpunk 2077 čeká mimo příběhu pro jednoho hráče také multiplayerová část. Není to však jediné oznámení, těšit se můžeme i na DLC pro SP.
The Sims 4 muslims.jpg
Čtvrtek - 5.9. 2019         Jakub Hergesell

The Sims 4 před pár dny oslavilo už 5. narozeniny. A i po pěti letech EA chystá spousty obsahu do následujících měsíců. Mezi dodatečný obsah patří i muslimká kultura, podívete na detaily.
Splinter Cell.jpg
Čtvrtek - 5.9. 2019           Jakub Hergesell

O dalším plnohodnotném díle Splinter Cell se spekuluje pěkně dlouho. Pojďme si připomenout veškeré zprávy za posledních pár měsíců + mrknout na aktuální stav, zahraniční obchod láká na další díl.
Plants vs Zombies Battle for Neighborville.jpg
Čtvrtek - 5.9. 2019          Jakub Hergesell

EA konečně už oficiálně oznámilo pokračování série Plants vs. Zombies, a jak se před měsícem spekulovalo, opravdu s podtitulem Battle for Neighborville. Ve článku první ofiko trailer a datum vydání.
Uplay+.jpg
Středa - 4.9. 2019          Jakub Hergesell

Společnost Ubisoft nedavno představila svoji novou službu Uplay+, které přímo konkuruje s předplatným EA Access. Najdeme zde více než 100 her a v tuto chvíli si ji můžeme aktivovat zcela zdarma!
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one