Články

Ancestors The Humankind Odyssey.jpg
Neděle - 14.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Panache Digital Games právě prozradilo další důležité informace o Ancestors: The Humankind Odyssey. Dozvěděli jsme se délku herní doby nebo další informace, třeba o tom, že lze instantně zemřít.
Star Wars Vader Immortal.jpg
Neděle - 14.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Mimo AAA adventury od EA a Respawnu, se chystá také velká áčková hra pro Oculus Rift a Quest, připraví ji studio ILMxLAB. Ve článku už základní informace o hře a gameplay záběry.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Sobota - 13.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Několika členný tým Respawn Entertainment živě dnes ve 20:30 představil očekávané Star Wars Jedi: Fallen Order při sobotním Star Wars Celebration. Ve článku trailer a základní informace o hře.
Anno 1800.jpg
Sobota - 13.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Pokud netrpělivě čekáte na vydání budovatelské strategie Anno 1800, potom pro Vás máme dobrou zprávu, Ubisoft spustil otevřenou beta verzi, do které se můžeme po dobu 24 hodin pustit úplně všichni.
Horizon Zero Dawn.jpg
Sobota - 13.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Janina Gavankar asi prozradila něco, co ještě určitě neměla. V jednom z rozhovorů prakticky oznámila, že Horizon Zero Dawn 2 bude a pravděpodobně je již ve vývoji, co herečka prokecla?
Film Tomb Raider 1.jpg
Sobota - 13.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Líbil se Vám film Tomb Raider (2018), kde si hlavní roli Lary Craft zahrála mladá herečka Alicia Vikander? Potom máme dobré zprávy, zahraniční server přišel s informací, že na dvojce se již pracuje.
The Surge 2.jpg
Sobota - 13.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Už od vydání prvního dílu z roku 2017 se pracuje na pokračování této hardcore RPG hry The Surge. Tvůrci slibují vylepšení v každém směru, ve článku první záběry na screenshotech.
datum.jpg
Sobota - 13.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Sotva dopíšeme jeden článek ohledně nových informací o Star Wars Jedi: Fallen Order a objeví se další. Tentokrát údajně unikl datum vydání a vlastně potvrdil, že se s hrou počítá na Listopad.
Star Wars.jpg
Sobota - 13.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Na internet, tentokrát oficiálně se dostaly další informace ze Star Wars Jedi: Fallen Order ještě, před dnešním odhalení. EA slibuje zádné mikrotransakce, loot-boxy a žádný multiplayer.
Close to the Sun.jpg
Pátek - 12.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Mysteriózní horor Close to teh Sun se po delší odmlce ukazuje na nových záběrech a oznamuje datum a vydání exkluzivně na Epic Store. Vydání je už téměř za rohem.
Amsterdam 1666.jpg
Pátek - 12.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Pamatujete ještě na Amsterdam 1666, který vývíjí Patrice Désilets? Pokud ne, velká škoda, tento chlapík byl u zrodu série Assassin's Creed a právě Amsterdam jej hodně připomíná, se hrou se stále počítá.
Chernobylite.jpg
Pátek - 12.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Připravovaný survival Chernobylite od tvůrců Get Even se ukazuje v novém příběhovém traileru a spouští kampaň na KickStarteru, kde se pokusí vybrat 100.000$ na další vývoj hry. Více ve článku.
Star Wars.jpg
Pátek - 12.4. 2019                 Autor: Jakub Hergesell

Je dobře znát, že se blíží velké oficiální odhalení adventury Star Wars Jedi: Fallen Order, které nám ukáže už v sobotu EA, na internet unikají další materiály, tentokrát došlo na plakát hry.
Sniper Elite V2.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky akční TPS Sniper Elite V2 (remaster) právě zveřejnilo studio Rebellion. Vychází 14.4. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Negative Atmosphere.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Když slyšíme "duchovní nástupce Dead Space", zajímá nás každý detail! Taková, kvalitní hra tu prostě chybí, a Negative Atmosphere by ji mohlo nahradit, podívejte na 4 minuty gameplay záběrů.
Witchfire.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Skoro po dvou letech od oznámení můžeme vidět nové gameplay záběry z očekávané fantasy hry Witchfire od tvůrců The Vanishing of Ethan Carter, vypadají úžasně!
EVE Online.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

CCP studio nabízí Starter Pack pro EVE Online v hodnotě 5€ zcela zdarma, ten zahrnuje hned několik zajímavých věcí. Přístup ke všem lodím, 250.000 Skill Points a premiové předplatné.
Trine 4.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Studio Frozenbyte ve spolupráci se zahraničním IGN ukázaly vůbec první gameplay záběry plošinovky Trine 4, které se chce vrátit zpět ke kořenům své série. Napraví si reputaci po trojce? Mrkněte na to.
PlayStation Network.jpg
Čtvrtek- 11.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Už koncem minulého roku jsme Vás informovali, že Sony konečně nabídne změnu Online ID v PlayStation Network. Se změnou nicku mohou přijít i velmi nepříjemné problémy, které Sony zatím neřeší. 
Albion Online.jpg
Středa - 10.4. 2019            Autor: Jakub Hergesell

I přes slova tvůrců, že Albion Online FREE model neplánuje, tu máme změnu, kterou asi nikdo nečekal. Albion přešel na free-to-play a mohou již hrát úplně všichni, jaký měli důvod ke změně modelu?
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one