Články

PlayStation 5.png
Úterý - 8.10. 2019         Jakub Hergesell

Tak tohle byste asi nečekali. Úterý, odpoledne a najednou Vám přijde oficiální zpráva od Sony. "Konzole další generace, PlayStation 5 vyjde na Vánoce 2020". Čtěte více...
Fallout 4 New Vegas.jpg
Pondělí - 7.10. 2019         Jakub Hergesell

Už je to skoro týden, co jsme Vás informovali o uniklé položce Fallout Legacy Collection, která se objevila v eshopu Amazonu. Bethesda "kompletní" edici potvrdila, podívejte na cenu a další informace.
PlayStation.jpg
Pondělí - 7.10. 2019           Jakub Hergesell

Je to už několik let, co Sony PlayStation propojilo svoji konzoli se sociální sítí Facebook. Díky této možnosti jste mohli své screenshoty, různá oznámení nebo gameplay nahrát na FB, to nejspíš brzy skončí.
Gods & Monsters.jpg
Pondělí - 7.10. 2019          Jakub Hergesell

Ubisoft během své E3 2019 konference oznámil nadějně vypadající RPG hru Gods & Monsters. Moc k tomu však neřekli, první detaily se tak dozvídáme z aktulizované oficiální stránky.
Marvel's Avengers.jpg
Pondělí - 7.10. 2019          Jakub Hergesell

Očekávaná akce Marvel's Avengers nebude tak dlouhá a velká, jak se možná na první pohled zdálo. Délka příběhové kampaně zabere asi 10 až 12 hodin, prozradili sami tvůrci.
Ghost Recon Breakpoint.jpg
Pondělí - 7.10. 2019         Jakub Hergesell

Ubisoft před několika dny vydalo další díl kooperační příběhové série Ghost Recon s podtitulem Breakpoint. Na řadu tak přišly první recenze a ty bohužel nedopadly dobře. Série se nikam neposunula.
Marvel's Avengers.jpg
Neděle - 6.10. 2019         Jakub Hergesell

Square Enix nám včera představili další hrdinku, kterou bude Ms. Marvel alias Kamala Khan, i tu můžeme vidět v nejnovějším traileru, který ukazuje doražení nepřátel nebo možnosti změny skinů.
GRID 2019.jpg
Neděle - 6.10. 2019          Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky PC verze GRID právě zveřejnilo Codemasters. Vychází 11.10. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou vyšší na poměry roku 2019.
Call of Duty Mobile.jpg
Neděle - 6.10. 2019          Jakub Hergesell

Začátkem tohoto týdne se již dříve vydané Call of Duty: Mobile podívalo také do evropy. A asi dobře udělalo, Activision si pochvaluje statistiky za poslední dobu, jde o aktuálně nejstahovanější hru.
Dead of House.jpg
Sobota - 5.10. 2019         Jakub Hergesell

Mladší hráči o The House of the Dead určitě uslyší poprvé, původní první díl vyšel už v roce 1996, druhý pak o dva roky déle. A právě obě tyto FPS střílečky dostanou své remaky, oznámila to SEGA.
Khan.jpg
Sobota - 5.10. 2019         Jakub Hergesell

Marvel's Avengers se předvedlo v novém gameplay traileru a představilo další hrdinku, tou je "gumová" Khamala Khan. V traileru samozřejmě nechybí ani další již oznámené hlavní postavy.
Red Dead Redemption 2.jpg
Sobota - 5.10. 2019          Jakub Hergesell

Včerejší oznámení PC verze Red Dead Redemption 2 bylo dost chudé, žádné detaily, pouze oznámení s datem vydání. Dnes Rockstar Games prozradilo první informace, nadšení nebudete.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one