TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Fable Polda 7 MAFIA (Remake) - Dabéři

Články

Red Dead Redemption 2.jpg
Čtvrtek - 25.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

První recenze zahraničních webů jsou tady, Red Dead Redemption 2 byla jednou z nejočekávanějších her letošního roku, je to tak i po recenzích? Mrkněte na to, Rockstar Games rozhodně nezklamal.
Arma 3.jpg
Čtvrtek - 25.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Poslední dny se ve světě dost spekulovalo o přípravách nové Army, alespoň o tom informoval novinář na svém Twitteru. Neměl však pravdu, Arma 4 prý sice bude, ale musíme si ještě nějakou dobu počkat.
Trine 4.jpg
Čtvrtek - 25.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Byla to jen otázka času, studio Frozenbyte oficiálně oznámilo pokračování série Trine. A není to žádné překvapení, vývoj čtvrtého dílu proflákla Evropská únie ve chvíli, kdy zveřejnila seznam dotovaných her.
Oculus VR.jpg
Úterý - 23.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Spoluzakladatel společnosti Oculus VR Brendan Iribe právě oznámil, že ve společnosti končí. Údajně po té, co Facebook zrušil vývoj Oculus Rift 2. Své vysvětlení i poděkování za skvělé roky napsal na Twitteru.
The Waylander.jpg
Úterý - 23.10. 2018          Autor: Jakub Hergesell

Na KickStarteru se objevila hodně zajímavá RPG hra The Waylanders od indie studia Gato Salvaje. Isnpriovala se staršími hrami a je o ni velký zájem, na KickStarteru vybrala necelých 50 tisíc dolarů za pár dní.
Vigor.jpg
Úterý - 23.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Česká survival akce VIGOR právě dostala aktualizaci 0.6, která přináší co-operační režim pro dva hráče, nové zbraně a vylepšuje grafickou stránku hry. Ve článku se můžete mrknout na trailer a screeny.
Destiny.jpg
Úterý - 23.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Na Redditu se objevila zpráva, která nás vlastně ani nepřekvapuje, Activision ve spolupráci s Bungie začaly pracovat na pokračování parádní FPS akce Destiny, má být více RPG a pro harcore hráče.
Metal Gear Solid.jpg
Úterý - 23.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Poslední díl dlouhé série Metal Gear Solid Konami vydalo už v roce 2015 a poslední dny kolují internetem spekulace ohledně nového dílu. Ty definitivně vyvrátil dabér hlavní postavy Solida Snakea.
Fortnite Save the World.jpg
Pondělí - 22.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Prakticky už od začátku Epic Games plánuje vydat free-to-play verzi Fortnite: Save the World, do dnes se však nenašel vhodný okamžik, hře toho pořád spoustu chybí a vydání se odkládá na rok 2019.
Fortnite.jpg
Pondělí - 22.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Asi by nás nikdy nenapadlo, že budeme spojovat arkádové Fortnite a vynálezce a miliardáře Elona Muska. Realita je však jiná. Na internetu koluje falešná zpráva o tom, že ji plánuje odkoupit a poté smazat.
Jade Raymond.jpg
Pondělí - 22.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Krásná 43 letá herní designérka Jade Raymond po pár letech opouští Electronic Arts. Je to další velká rána pro tohoto giganta a hlavně velká rána pro hru, na které Jade už roky pracovala. 
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one