Články

Mount & Blade Bannerlord.jpg
Pondělí - 5.8. 2019            Jakub Hergesell

Studio TaleWorlds nám už roky prezentuje pokračování Mount & Blade s podtitulem Bannerlord. Datum vydání je však stále v nedohlednu, jedinou dobrou zprávou je, že záběry jsou z BETA verze.
Naked and Afraid.jpg
Neděle - 4.8. 2019            Jakub Hergesell

Televize Discovery ve spolupráci s PlayWay oznámila survival hru Naked and Afraid: The Video Game podle známé reality show, kterou můžeme znát právě z Discovery Channelu. 
Resident Evil 8.jpg
Sobota - 3.8. 2019            Jakub Hergesell

Oficiální zprávy přímo z Capcomu lákají na nový Resident Evil. Není v tuto chvíli jasné, zda-li jde o nový že remasterovaný/remakovaný díl, jisté však je, že jej uvidí první hráči už za měsíc.
Halo TV serial.jpg
Sobota - 3.8. 2019            Jakub Hergesell

Fanoušci série Halo, máme pro Vás první velké oficiální informace o TV seriálu od SHOWTIME. Společnost zveřejnila první jména důležitých postav a s překvapením i datum premiery prvního dílu.
PR.jpg
Čtvrtek - 25.7. 2019            PR

Co by byl správný gamer bez myši? Pojďte se podívat, které nejlepší kousky lze momentálně pořídit na trhu, co nabízí, a zda je pro hráče stále nesmyslná bezdrátová technologie.
Riot Games.jpg
Sobota - 3.8. 2019            Jakub Hergesell

Tvůrci prozatím jediné své hry, velmi populárního League of Legends dnes potvrdili, že aktuálně ve spolupráci s Radiant Entertainment pracují na bojovce, o co by mohlo jít?
For Honor.jpg
Sobota - 3.8. 2019            Jakub Hergesell

S dalším víkendem, další nadílka. Tentokrát se dostane jak na hráč favorizující singleplayer, tak multiplayer. K dispozici jsou zdarma Alan Wake a středověká akce For Honor od Ubisoftu.
Gunfight.jpg
Sobota - 3.8. 2019           Jakub Hergesell

Infinity Ward ve čtvrtek živě představilo multiplayerovou část letošního Call of Duty: Modern Warfare. Pokud jste u live-streamu nebyli, máme pro Vás kompletní záznam z celé akce.
Ninja at Mixer.jpg
Pátek - 2.8. 2019            Jakub Hergesell

Oblíbeného a vlivného streamera Ninju, kterého jsme roky mohli sledovat na Twitchi, tu až dále neuvidíme. Sám Ninja oficiálně oznámil, že mění platformu a dále bude exkluzivně streamovat na Mixeru.
Cyberpunk 2077.jpg
Pátek - 2.8. 2019            Jakub Hergesell

Společnost CD Projekt RED a CMON oznámily spolupráci, díky které fanouškům Cyberpunku připraví fyzickou karetní hru Cyberpunk 2077: Afterlife: The Card Game
Ghostbusters The Video Game Remastered.jpg
Pátek - 2.8. 2019           Jakub Hergesell

Ghostbusters: The Video Game z roku 2009 se už brzy dočká vylepšené (remaster) verze. Saber Interactive oznámilo datum vydání a odpublikovalo vůbec první gameplay záběry.
Modern Warfare.jpg
Pátek - 2.8. 2019            Jakub Hergesell

Infinity Ward konečně představili multiplayerovou část letošního Call of Duty: Modern Warfare. A aby toho nebylo málo, dočkali jsme se představení nového módu, ve kterém se objeví až 100 hráčů!
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one