Články

LOL.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Her podobných League of Legends na pro mobilní zařízení je mraky. Důvěryhodná agentura Reuters však tvrdí, že Riot Games na oficiálním portu pracují už více než rok. Čtěte více info...
Ancestors The Humankind Odyssey.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Zatím co PC verze bude konečně bez odkladu a vyjde v plánovém datu vydání, konzolisté si budou muset další zhruba půl rok počkat, Panache Digital Games hru odložili na prosinec.
Rune 2.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Studio Human Dead asi nevědí, jak pojmenovat svoje připravované pokračování Rune, po několikáté změně je to snad už naposled. Rune 2 se ukazuje v novém trailer + oznámení exkluzivního vydání PC verze na EGS.
Dead Island 2.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Stejně jako v roce 2015, 2016, 2017 a 2018, nás i letos vydavatelství THQ Nordic ujišťuje, že se na survivalu v otevřeném světě stále pracuje, vývoj je však velmi problémový.
Nioh 2.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Je to skoro rok, co studio Team Ninja oznámilo pokračování úspěšné hardcore RPG hry Nioh. Téměř rok se neobjevilo snad nic, každopádně se dnes můžeme podívat na nový trailer.
GRID 2019.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Codemasters před pár dny oznámilo nový díl série GRID, po prvních informacích a traileru se zdálo, že by mohlo jít konečně o velký pokrok, první gameplay to však v plné míře vyvrací.
Just Cause 4.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Další herní série dostane svůj vlastní film, po oznámení filmu Mortal Kombat nebo Sants Row se chystá akční filmové zpracování Just Cauase, kdo se postará o scénář? To byste nečekali.
THQ Nordic.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Rakouská vydavatelská společnost THQ Nordic právě oznámila, že pracuje na 80 různých hrách, přitom jich 48 ještě neoznámilo. Nejde samozřejmě o osmdesát AAA her, jsou mezi nimi i menší nebo mobilní hříčky.
PlayStation.jpg
Středa - 22.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Před pár dny nás informovalo Sony o svém novém studiu PlayStation Production, které se postará o nahrávání filmů a seriálů podle svých her. První projektem by mělo být Twisted Metal.
hair.jpg
Středa - 22.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Jedna z nejnáročnějších podobizen ve hrách, jsou rozhodně vlasy a voda. A právě vlasy by měly v následujících letech vypadat zase o něco realněji, tedy alepsoň na Frostbite engine od EA.
Tomb Raider 2 fan.jpg
Středa - 22.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Poprvé jsme o fanouškovském remaku Tomb Raider 2 z roku 1997 psali už v roce 2016, dlouhé roky, jakoby se po moderní předělávce slehla zem. Autor však nyní dokázal, že na ni stále pracuje. Mrkněte na nové ukázky.
PlayStation 5.png
Středa - 22.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Sony pomalu začíná s prezentováním své konzole další generace, tedy PlayStation 5. Vzhled ani další věci, ty jsou ještě tajemstvím, víme však, jak rychlá konzole bude v načítání her. Mrkněte na video.
GRID 2019.jpg
Středa - 22.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Profesionálové společnosti Codemasters oznámili bez jakého koliv teaseru či náznaků pokračování série GRID bez jakékoliv číslovky či podtitulu. Ve článku menší trailer, informace a datum vydání.
The Sims 4.jpg
Středa - 22.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Hurá, konečně se dočkáme hry zdarma také od Eletronic Arts. Tentokrát došlo na simulator života The Sims 4, které může být Vaše zcela zdarma, kde hru seženeme a co pro to udělat?
Huawei.jpg
Úterý - 21.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Určitě jste postřehli pár dnů starou zprávu, která otřásla světem, vzhledem k problémům mezi USA a Čínou, ukončil Google spolupráci s Huawei, nyní se přidaly další giganti, které Huawei nutně potřebuje.
PlayStation.jpg
Pondělí - 20.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Sony PlayStation právě oznámilo své zburu nové studio Production, které se bude starat o hry podle exkluzivní videoher, co to znamená? Filmy The Last of Us, Uncharted nebo God of War?
Mortal Kombat film.jpg
Pondělí - 20.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Zhruba před týdnem jsme Vás informovali o připravovaném celovečerním filmu Mortal Kombat, který se aktuálně začíná natáčet v Austrálii, nyní vyšla oficiální zpráva oznamující datum premiery.
THQ Nordic.jpg
Pondělí - 20.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Stále rozvíjející se společnost THQ Nordic přijde na E3 2019 a mimo již oznámených her, se dočkáme i dvou oznámení. Tvůrci trochu naznačili o co by mohlo jít. Dokážete si správně tipnout?
Modern Warfare 4.jpg
Pondělí - 20.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Že se letos dočkáme dalšího dílu Call of Duty a i v roce 2020, to je téměř jistotka, otázkou vždy je, o jaký díl či zasazení půjde. Podle spekulací bychom se letos opravdu měli dočkat MW4, příští rok BO5.
E3 2019.jpg
Pondělí - 20.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Není snad jiného studia, kterému by těsně před E3 2019 festivalem uniklo na veřejnost tolik informací. Pokud je plán opravdu pravý, máme se na co těšit, dozvíme se data vydání i oznámení nových her.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one