Články

Red Dead Redemption 2.jpg
Sobota - 5.10. 2019          Jakub Hergesell

Včerejší oznámení PC verze Red Dead Redemption 2 bylo dost chudé, žádné detaily, pouze oznámení s datem vydání. Dnes Rockstar Games prozradilo první informace, nadšení nebudete.
Red Dead Redemption 2.jpg
Sobota - 5.10. 2019        Jakub Hergesell

No konečně! Rockstar Games oznámilo PC verzi Red Dead Redemption 2. Westernovka z minulého roku vyjde už 5. listopadu 2019. Kdy začnou předobjednávky + další informace.
BFV.jpg
Pátek - 4.10. 2019        Jakub Hergesell

Včera jsem Vás informovali o nové mapě pro Battlefield V, kterou si nyní mohou vyzkoušet všichni majitelé originální kopie. Podívejte, jak se hraje novinka Operation Undergroud, nástupce Operation Metro.
BFV.jpg
Čtvrtek - 3.10. 2019          Jakub Hergesell

EA právě informovalo a vydalo nový trailer s názvem Operation Underground. Právě to je nová mapa, která nás už podle názvu vezme do podzemí metra. Mapa se inspiruje Battlefieldem 3.
The Walking Dead Saints and Sineners.jpg
Čtvrtek - 3.10. 2019          Jakub Hergesell

Skydance Interactive bez jakého koliv upozornění oznámilo The Walking Dead: Saints & Sinners pro většinu VR zařízení. Pojďme se společně podívat na detaily, trailer a datum vydání.
Origin Access.jpg
Středa - 2.10. 2019         Jakub Hergesell

Společnost Eletronic Arts chce přimět další hráče k zapojení se do předplatné služby Origin Access (PC). Láká tak na dočasnou verzi zdarma. Jaké hry na Vás čekají? I ty nejnovější..
spite_lenovo-gaming-l340.jpg
Středa - 2.10. 2019          PR

Při prvním pohledu na zavřený Lenovo Gaming L340 by vás rozhodně nenapadlo, že máte tu čest s herním strojem. Výrobce totiž zvolil hodně konzervativní design bez jakýchkoliv extra prvků.
God of War.jpg
Středa - 2.10. 2019          Jakub Hergesell

Velké PlayStation 4 exkluzivní tituly jako God of War, Uncharted 4 nebo InFamous: Second Son je nyní možné hrát i na PC a to díky aktualizované službě PlayStation Now. Čtěte více...
The Last of Us.jpg
Středa - 2.10. 2019          Jakub Hergesell

Předplatitelé služby PlayStation: Plus si už pár měsíců stěžovali, že jim Sony nedopřeje pořádný titul. Myslím, že to touto nabídkou zachránili. K dispozici je The Last of Us v remasteru.
LEGO The Last of Us 2.jpg
Středa - 2.10. 2019          Jakub Hergesell

Že je The Last of Us 2 jednou z nejočekávanějších her dokazují i některé fanouškovské výtvory. Tentokrát se činil Adam Middleton, který vytvořil hlavní postavy Joela a Ellie z oblíbené skládačky LEGO.
Fallout 4 New Vegas.jpg
Středa - 2.10. 2019          Jakub Hergesell

Fallout 76 finančně netáhne a tak je potřeba značku vyždímat jiným způsobem, Bethesda pravděpodobně připravuje Fallout Legacy Collection, která zahrnuje hned několik Fallout dílů.
Death Stranding CHVRCHES.png
Úterý - 1.10. 2019         Jakub Hergesell

Skotská úspěšná elektropopová kapela CHVRCHES právě oznámila partnerství s Kojima Productions. Do Death Stranding vytvořilo song, na jeho ukázku se můžete podívat ve článku.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one