Články

Terminator Resistance.jpg
Středa - 6.11. 2019           Jakub Hergesell

Teprve před čtyřmi dny jsme Vás navnadili novým gameplayem a dnes Vás bohužel musíme informovat, že Terminator: Resistance muselo být odloženo. I tak se hry ale dočkáme ještě letos.
Horizon Zero Dawn.jpg
Úterý - 5.11. 2019           Jakub Hergesell

Konzole PlayStation 5 vyjde na Vánoce v roce 2020, to už oficiálně víme. Otázkou nyní je, jaké exkluzivní tituly si Sony pro své věrné fanoušky připraví hned do startu. Opět se mluví o druhém Horizon Zero Dawn.
Red Dead Redemption 2.jpg
Úterý - 5.11. 2019           Jakub Hergesell

Už máte pre-loadováno? Pokud ano a netrpělivě čekáte na spuštění Red Dead Redemption 2, tak ještě malinkou chvíli, Rockstar Games spustí servery a vydá update už ve 14:00.
Diablo 4.jpg
Úterý - 5.11. 2019         Jakub Hergesell

Dozvuky BlizzConu 2019 ještě nedozněly. Na internetu se objevilo hned šedesát minut z vývojářského dema Diablo 4. V ukázce uvidíte všechny oznámené postavy a průchod tou samou mapou hned třikrát.
Diablo 4.jpg
Pondělí - 4.11. 2019          Jakub Hergesell

O pokračování série Diablo se mluví už několik posledních let. Slyšet jsme mohli nejrůznější spekulace třeba o tom, jak Diablo 4 bude v otevřeném světě nebo z pohledu třetí osoby. Co vše je a není pravda?
Ve.jpg
Pondělí - 4.11. 2019          Jakub Hergesell

Malé české nezávislé studio SiCzech Arts už brzy představí svůj nový projekt. Chtějí vytvořit old-schoolovou hru inspriovanou legendární první Mafií od Illusion Softworks. Podívejte na první gameplay.
God of War.jpg
Pondělí - 4.11. 2019           Jakub Hergesell

Mysleli jste si, že PC verze epické série God of War na PC nikdy nevyjde? Tak to jsme si popravdě mysleli také, jenže na Twitteru se nechal slyšet šéf tvůrců God of War a odpověděl na hodně zajímavý komentář.
Dragon Age.jpg
Pondělí - 4.11. 2019           Jakub Hergesell

Není to ani týden, co Eletronic Arts prozradilo detaily do budoucna, mluvilo i o dlouho očekávaném pokračování Dragon Age 4, konkrétně o datu vydání. BioWare dnes možná láká na představení hry, kdy by k němu mohlo dojít?
Battlefield 1.jpg
Pondělí - 4.11. 2019          Jakub Hergesell

EA před několika dny oznámilo odklad dalšího dílu na fiskální rok 2022. Do dnes jsme byli zvyklí na nový díl jednou za dva roky. Teď dojde ke změně, EA mění strategii. Proč?
Need for Speed Heat.jpg
Neděle - 3.11. 2019            Jakub Hergesell

Mimo hlavní témata tohoto víkendu, Death Stranding, Red Dead 2 na PC a BlizzCon 2019 si své slovo vzalo také EA, v novém gameplayi můžeme vidět rovnou půl hodiny nových záběrů.
Overwatch 2.jpg
Neděle - 3.11. 2019           Jakub Hergesell

YouTuber ohnickel natočil skoro dvě hodiny gameplay záběrů z Overwatch 2, které Blizzard představil teprve před pár desítkami hodin. Vidět můžeme i nový režim Push. 
Zoo Planet.jpg
Sobota - 2.11. 2019          Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky PC verze Planet Zoo právě zveřejnilo studio Frontier Developments. Vychází 5.11. 2019. Požadavky jsou vyšší na poměry roku 2019.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one