Články

Rainbow Six Siege.jpg
Úterý - 19.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Battle-royale se za poslední 2 roky stal jedním z neoblíbenějším a nejhranějším žánrem, svou popularitu si neustále drží a hráči se obracejí na Ubisoft, ať režim přidají o do Rainbow Six. Co na to Ubisoft?
Apex Legends.jpg
Úterý - 19.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že o Apex Construct slyšíte poprvé? Není divu, nejste jediní, každopádně se hře díky nedavno vydané hře Apex Legends od EA zvedla prodejnost o obrovských 4000%, pochalují si tvůrci na Redditu.
Scalebound.jpg
Úterý - 19.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Pamatujete na skvěle vypadající RPG hru Scalebound od PlatinumGames, která se připravovala exkluzivně na Xbox One? Byla zrušena, teď to však vypadá, že se ji nakonec dočkáme, má to ale jeden háček.
The Occupation.jpg
Úterý - 19.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Malé indie studio White Paper Games právě oznámilo stealth hru pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pojďme si o ni říct základní informace, máme trailer i datum vydání. Dlouho čekat nebudeme.
Ronaldo kauza.jpg
Neděle - 17.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Pokud aktivně sledujete fotbal nebo Cristiana Ronalda, určitě Vám neunikla kauza, se kterou přišla modelka Kathryn Mayorg, kterou měl Ronaldo znásilnit před 10 lety. EA tak zahájilo kompletní výměnu hráče.
Hráči.jpg
Neděle - 17.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Pár vědců z Oxfordské univerzity zkoumalo několik měsíců mladé hráče a jejich agresivitu. Můžou za to akční a brutální hry je to zkrátka normální, že hráči u her "vybouchnout"? Podle vědců za to videohry nemohou.
Beat Saber.jpg
Neděle - 17.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

O české VR hře Beat Saber jste určitě slyšeli, minimálně Ti, co se o virtuální realitu zajímají. Studio Beat právě slaví, herní výstava D.I.C.E. hru vyhodnotila jako VR hru roku 2018!
Apex Legends.jpg
Sobota - 16.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Letošní prozatím největší hit? Rozhodně Apex Legends od Respawn studia, které EA vydalo 5.2. 2019. Popularita neklesá, ba naopak, tvůrci se navíc dnes mohou pochlubit rekordem, který hra trhla na Twitch.tv.
Ubisoft.jpg
Pátek - 15.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Máte rádi společnost Ubisoft nebo alespoň nějakou z jejich herních sérií? Potom se v následujícím roce máte co na těšit. Ubisoft plánuje vydat tři až čtyři hry do Března 2020, jaké? Máme pár tipů.
Kingdom Come Deliverance.jpg
Čtvrtek - 14.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

České Warhorse Studios už pár dnů patří vydavatelské společnosti THQ Nordic a hráči se bojí, zda-li to nebylo špatné rozhodnutí. Zakladatelé studia i další vývojáři však ujišťují, že se není čeho být + potvrzeno KD2.
Far Cry New Dawn.jpg
Čtvrtek - 14.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jedno delší porovnání jsme tu měli už v polovině prosince, teď tu máme další video, které ukazuje jak hodně se změnilo Hope County po apokalypse. Ve článku 4 minutový gameplay.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one