Články

Monster Jam Steel Titans.jpg
Pondělí - 25.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Máte rádi monster trucky? Potom pro Vás THQ Nordic připravuje slibně vypadající hru Monster Jan Steel Titans, kde se vyřádíte s 25 různými vozy na 12 různých stadionech. Ve článku trailer a datum vydání.
Watch Dogs 3.jpg
Pondělí - 25.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Chybá Vám pokračování hackerské akce Watch Dogs? Nebojte, Ubisoft údajně plánuje vydání už třetího dílu na konec letošního roku. Nyní jsme se dozvěděli první zásadní informaci, podíváme se do Londýna?
XBOX.jpg
Neděle - 24.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Na internetu se objevila zpráva, že Microsoft údajně plánuje oznámit své next-gen konzole už letos na veletrhu E3 2019 v Los Angeles. Podle dalších informací by mělo jít o více než jednu konzoli.
Bethesda new game 2019.jpg
Neděle - 24.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Bethesda nezažívá v posledních měsících zrovna dobré dny. Vše bez pochyb způsobilo hodně kontroverzní vydání Fallout 76. Napraví si reputaci svým dalším titulem? Podle Amazonu se blíží oznámení nové hry.
The Occupation.jpg
Neděle - 24.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Malý vývojářský tým White Paper Games před pár dny oznámil a představil svoji stealth hru, k dispozici byl pouze kratší teaser, teď už tu máme rovnou deseti minutové gameplay záběry.
New game.jpg
Neděle - 24.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Bývalý šéf EA Patrick Söderlund, který se podepsal pod hry jako Star Wars nebo Battlefield, kde pracoval pro DICE založil vlastní studio a ukázal ranné koncepty ze své první sci-fi hry. 
Overkills The Walking Dead.jpg
Čtvrtek - 21.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Dnes brzy ráno nás Sony PlayStation informovalo, že konzolová verze Overkill's The Walking Dead, která je už nějaký ten měsíc dostupná na PC, zrušena. Naštěstí tomu tak ale není. Starbreeze hru pouze odložilo.
Overkills The Walking Dead.jpg
Čtvrtek - 21.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Konzolisté, hned po ránu Vás bohužel nepotěšíme. Pokud jste netrpělivě čekali na vydání kooperační survival akce Overkill's The Walking Dead, tak vás zklamem. Vydavatelství vývoj oficiálně zrušilo.
Apple IIe.jpg
Středa - 20.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Neuvěřitelný příběh se před pár dny stal v New Yorku. Mladý muž na půdě svých rodičů objevil unikát, neporušený, pouze zaprášený počítač Apple IIe. Když ho zapnul, nedokázal uvěřit, počítač fungoval a dokonce....
Anthem.jpg
Středa - 20.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Těšili jste se na Anthem od původních tvůrců Mass Effectu? Potom byste asi neměli mít tak velké očekávání. První velké zahraniční servery zveřejnily své recenze a ty nehovoří o hře úplně nejlépe.
PlayStation.jpg
Středa - 20.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Už jste si zvykli na spousty parádních, singleplayerových exkluzivit, které každý rok vycházely na PlayStation 4? Potom pro Vás nemáme moc dobré zprávy. Sony/PlayStation plánuje velké změny.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one