Články

Strange Brigade.jpg
Úterý - 24.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci Sniper Elite po opravdu dlouhé pauze probouzí Strange Brigade, které nás vezme do Egypta, kde na nás čekají mimojiné i zombies. Podívejte na příběhový trailer.
The Witcher.jpg
Pondělí - 23.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zahraniční obchod nabízí dočasně zdarma první díl série The Witcher. Naštěstí jde o Enhanced Edition, která vylepšuje grafickou stránku hry, na dnešní dobu vypadá velmi kvalitně.
Darwin Project.png
Pondělí - 23.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Darwin Project je venku teprve měsíc a už přechází na free-to-play, Scavengers Studio zkrátka asi uznalo, že velké šance na úspěch v dnes přeplněném battle-royale žánru není.
The Division.jpg
Pondělí - 23.4. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Už se o tom před pár měsíci mluvilo, teď se vše začíná připravovat a film The Division podle úspěšného survivalu od Ubisoftu může pomalu začít. Známe hlavní postavy a režiséra.
In the Valley of Gods.jpg
Pondělí - 23.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Malé sympatické studio Campo Santo (tvůrci Firewatch) právě oznámili velmi blízkou spolupráci s Valve. Jejich příští titul  In the Valley of Gods už vydá Valve, proč takové rozhodnutí?
Jurassic World Evolution.jpg
Pondělí - 23.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Budovateslká strategie Jurassic World Evolution se ukazuje na nových záběrech, kde představuje hned několik dinosaurů Tsintaosaurus, Metriacanthosaurus, Apatosaurus a další...
PUBG.jpg
Neděle - 22.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

PUBG Corp. dnes informovalo, že už brzy na Test server nahodí nově vybalancované AR zbraně a armor, konkrétně "trojkovou" helmu. Přečtěte si proč a co všechno se změní.
Dead Rising 4.jpg
Neděle - 22.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Capcom nepřímo oznámil práce na novém díle Dead Rising, když oznámil, že původní tým se teď může naplno věnovat právě sérii Dead Rising. Že by na E3 2018?
Stormdives.jpg
Neděle - 22.4. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Malé studio Housemarque prozrazuje první detaily o akční multiplayerové hře Stormdivers, moc toho neřekli, každopádně, z oznamovacího traileru lze možná vyčíst battle-royale?
Ancestors The Humankind Odyssey.jpg
Sobota - 21.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Jeden z hlavních tvůrců původního Assassin's Creed po letech ukazuje pár nových záběrů ze své rozpracované hry Ancestors: The Humankind Odyssey. Podívejte na krásnou přírodu.
Dog of War.jpg
Sobota - 21.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Exkluzivní God of War je už pár dní venku a tak je na čase oznámit další tituly. Tentokrát se dostalo na Dog of War, v článku trailer a pár zajímavostí. V plánu je exkluzivně pro PS4.
Satellite Reign.jpg
Pátek - 20.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Akční strategie Satellite Reign je k mání zdarma a pokud si hru stihnete aktivovat na Steamu, zůstane vám ve vaší knihovně už napořád. Nepropásněte jedinečnou akci.
Escape from Tarkov.jpg
Pátek - 20.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Battlestate Games právě představili očekávané změny s verzí 0.8, která přidává novou mapu, nové zbraně, předměty, funkce, upravuje grafiku, ale .. nevylepšuje optimalizaci.
Fortnite.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Pokud byla vaší oblíbenou zbraní "Guided Missile" (naděcí raketa), tak pro vás máme špatné zprávy, Epic Games se rozhodlo možná jen dočasně zbraň odstranit ze hry. Proč?
PUBG.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Díky bohu, PUBG Corp. vyslyšelo velké žádosti komunity a už brzy přidá na Test server možnosti vybrat si mezi Erangel, Miramar a později i Savage. Jak bude menu vypadat - v článku.
Serious Sam 4.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Brutální akce Serious Sam 4 se po spoustě let ukazuje na nových záběrech. Developer Digital lákají na E3 2018, kde ukážou více, dnes tu máme zatím pouze teaser trailer.
Radical Heights.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Radical Heights (battle-royale) vyšlo před pár dny na Steamu ve velmi ranné early access verzi. A už se údajně Epic Games snaží přebrat vývojáře z Boss Key studia. 
The Crew 2.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Zkrátka neomezené možnosti, kdy můžete změnit auto v letadlo do jedné sekundy, i o tom je nejnovějších 12 minut z arkádového The Crew 2 od Ubisoftu. Graficky nezklamalo.
Kingdom Come Deliverance.jpg
Čtvrtek - 19.4. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Máte radši kameru z pohledu třetí osoby než z klasické první, které disponuje právě české RPG Kingdom Come: Deliverance? Potom vyzkoušejte nový mód, který změnu kamery nabízí.
Minecraft.jpg
Středa - 18.4. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Hrajete Minecraft? Potom pozor na nebezpečný Malware v Minecraftu, který rychle nakazil přes 50.000 účtů včetně tisícovky českých, informuje antivirová společnost Avast.
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one