TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Fable Polda 7 MAFIA (Remake) - Dabéři

Články

GeForce GTX.jpg
Úterý - 20.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pokud netrpělivě čekáte na oznámení střední řady letošních grafických karet od NVIDIA, tak pro Vás máme špatně zprávy, společnost NVIDIA pravděpodobně plánuje prodej až na jaro 2019, proč?
The Initiative.png
Úterý - 20.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Drew Murray, ex-tvůrce skvělých her jako Sunset Overdrive, Resistance nebo Ratchet & Clank se právě na svém Twitteru pochlubil, že je dalším zaměstatnancem Microsoftu, konkrétně herního studia The Initiative.
Someday You'll Return.jpg
Pondělí - 19.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Už to bude skoro tři roky, co české studio CBE Software oznámilo hororovu adventuru Someday You'll Return, po delší neaktivitě nás teď naštěstí studio zásobuje screenshoty. Ve článku dalších pár pěkných.
Starbreeze Studios.jpg
Pondělí - 19.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Starbreeze Studios má už několik měsíců velké finanční problémy, podle tiskové zprávy vydavatelství je však ještě vše v pořádku, čeká se na to, kolik kopií se podaří prodat pár dnů starého Overkill's The Walking Dead.
The Game Awards.jpg
Pondělí - 19.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci konference The Game Awards 2018, která začne už začátkem příštího měsíce lákají na další zajímavosti, prý se dočkáme dat vydání několik PlayStation 4 exkluzivit, nám je asi jasné, jakých.
Devil May Cry Netflix.jpg
Pondělí - 19.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Posledních pár týdnů se o tom mluví stále častěji, sci-fi sekačka Devil May Cry, u které čekáme na pátý díl videohry dostane vlastní seriál, který připraví Netflix, stejně tak Castelvania.
Artifact.jpg
Pondělí - 19.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Nejen, že Valve hráče doslova naštvalo oznámením kartiček, kterých je dnes více než dost, hráči jsou zhrzení také tím, jak je Valve nenasytné a nechává si ve hře za téměř všechno zaplatit. Čtěte více.
Lucius 3.jpg
Pondělí - 19.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky hororového Lucius 3 právě zveřejnilo studio Shiver Games. Vychází 13.12. 2018 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2018.
Conqueror's Blade.jpg
Pondělí - 19.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Vydavatelství My.com představilo ve spolupráci s Booming Games akční RPG hru Conqueror's Blade. Hra nabídne velký otevřený svět, možnosti craftování, vylepšování hradů a stovky nepřátel.
Smach Z.jpg
Neděle - 18.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Pro někoho zbytečnost, pro někoho stroj, na který čeká několik let, přesně to je mobilní Smach Z, kterému se podařilo vybrat dostatek financí skrze crowdfunding a nyní míří do velko-výroby, více ve článku.
Mythgard.jpg
Neděle - 18.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Malé indie studio Rhino Games složené z převážně ex-zaměstnanců Blizzardu oznámilo svou karetní hru Mythgard. Bude se snažit konkurovat Hearthstone? Podívejte na detaily a gameplay trailer.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one