Články

Sea of Thieves.png
Pátek - 9.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nedostali jste se do uzavřené Beta verze pirátského Sea of Thieves? Potom budete mít pravděpodobně šanci už brzy. Údajně se plánuje otevřená beta, čtěte více.
Total War Arena.png
Pátek - 9.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Wargaming právě skrze oficiální prohlášení oznamují, že už koncem února spustí otevřenou Beta verze pro všechny zájemce této nové strategické hry od Creative Assembly.
euro.png
Pátek - 9.2. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Jedna z nejlépe hodnocených budovatelských strategií je na Steamu k vyzkoušení zdarma. Následující 3 dny můžete hrát zcela neomezeně. Více v článku.
Metro Exodus.jpg
Čtvrtek - 8.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Zahraniční magazín Game Informer přinesl exkluzivně spousty oficiálních informací z očekávaného Metro: Exodus. Čeká nás opravdu velká hra a propracovaná hra.
grand theft auto v.png
Čtvrtek - 8.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Take-Two reagují na další odklad westernovky Red Dead Redemption 2 a chlubí se vysokým prodejem posledního dílu Grand Theft Auto včetně oblíbených mikrotransakcí.
Ancestors.png
Středa - 7.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Středověká akce Ancestors Legacy od tvůrců kontroverzního Hatred právě spustilo otevřenou Beta verzi. Máme tak všichni možná jedinečnou šanci vyzkoušet si hru ještě před vydáním.
Hunt Showdown.png
Středa - 7.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Jelikož se Hunt: Showdown nachází opravdu v ranné alpha verzi, je hra opravdu náročná a dropovat FPSka vám budou i na 1080. Přesto Crytek ukázal přeběžnou HW sestavu.
Fear the Wolves.png
Středa - 7.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Vostok Games (tvůrci Stalkera nebo Survarium) právě oznámili další multiplayerovou hru z okolí Černobylu. Fear the Wolves bude battle-royale hrou. 
Outbreak.jpg
Úterý - 6.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Očekávaný event Outbreak se ukazuje v prvním pořádném traileru. Do Rainbow Six: Siege míří nakažení, podaří se vám je v kooperaci zastavit? 
Black Ops 4.png
Úterý - 6.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Údajný Insider a redaktor Marcus Sellars tvrdí, že letošní díl populární série Call of Duty, přijde se čtvrtým dílem Black Ops. Prý by mělo dorazit i na Nintendo Switch.
The Avengers project.png
Pondělí - 5.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Je to už více než rok, co Square Enix oznámilo AAA titul The Avengers Project, na kterém pracují Crystal Dynamics (tvůrci Tomb Raider). Konečně tu však máme nějaké střípky informací.
Yakuza 6.png
Pondělí - 5.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Sega právě prostřednictvím Twitteru oznámila odklad akce Yakuza 6: The Song of Life na Duben 2018. Jaký měli důvod k odkladu? To vědomě neprozradili, nám je to ale jasné.BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one