Loading

Články

apex.jpg
Úterý - 12.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

EA před několika dny oznámilo, že Apex Legends má už přes 50 miliónů hráčů. Přesto se údajně plánují do hry přidat NPC postavy, jakou budou mít roli? Dorazit má i noční režim stávající mapy.
Stela.jpg
Pondělí - 11.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Studio SkyBox Labs právě oznámilo, že mimo výpomoci na Halo: Infinite pracují také na menší plošinovce jménem Stela. Ve článku základní informace, oznamovací trailer a platformy.
SEGA Google.jpg
Pondělí - 11.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

SEGA neodmyslitelně patří mezi velké "hráče" a veterány herní branže. Na internetu se právě objevila informace, že by právě SEGA měla spolupracovat s Google na hrách pro příští generaci konzol.
CONTROL.jpg
Pondělí - 11.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Akční sci-fi Control od tvůrců Alana Wakea se pomalu, ale jistě blíží svému vydání, plánuje se letošní rok a tak nám tvůrci představují schopnosti hlavní hrdinky. Více ve článku.
Generation Zero.jpg
Pondělí - 11.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Je až překvapením, jak málo se o Generation Zero od jeho vydání z roku 2017 mluvilo. Kde jsou, nějaké marketingové akce? Hra přitom vypadá velmi ambiciózně. Ve článku 53 minut ze hry.
Generation Zero.jpg
Neděle - 10.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky FPS akce Generation Zero právě zveřejnilo studio Avalanche Studios. Vychází 26.3. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
UBOAT.jpg
Neděle - 10.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Jestli někdo umí simulatory, tak je to právě společnost PlayWay. Tentokrát se dostalo na sandboxovou hru, kde máme za úkol ovládat obří ponorku v době druhé světové války. 
Google Gamepad.jpg
Neděle - 10.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Není to tak dávno, co Google opět potvrdil, že jej herní kategorie zajímá stále víc. Nejen, že nám už brzy plánuje představit Cloudové hraní, dnes tu máme rovnou oficiální pohled na ovladač Googlu.
Crackdown 2.jpg
Sobota - 9.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Je to přesně měsíc, co Microsoft rozdával první díl teď už třídílné série Crackdown zcela zdarma. A nyní v tom pokračuje dál, druhý díl je pro hráče s XBOX ONE ke stažení zdarma, více ve článku.
Ready or Not.jpg
Sobota - 9.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Před skoro dvěma lety byla oznámena tacktická akce Ready or Not, chce být duchovním nástupcem oblíbené série SWAT. Podaří se ji takový úkol? Další záběry jsou rozhodně na dobré cestě.
Battlefield V.jpg
Sobota - 9.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Je to už pět měsíců, co vyšlo kontroverzní Battlefield V. Přesto EA ještě věří, do hry už brzy zamíří battle-royale režim Firestorm, který by do hry mohl nalákat další hráče. Ve článku uniklé záběry.
Halo The Master Chief.jpg
Pátek - 8.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Že Microsoft chystá vývoj XBOX exkluzivit vydávat i na PC s Windows 10 už nějakou dobu víme. A jak se zdá, seznam těchto her plánuje rozšiřovat. Už za pár dnů má údajně oznámit Halo: The Master Chief na PC.
Ghost of Tsushima.jpg
Pátek - 8.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Před skoro dvěma lety nám tvůrci InFamous oznámili a představili akční exkluzivní PS4 hru Ghost of Tsushima. Ta vypadá od první chvíle fantasticky. Dnes jsme se možná dozvěděli datum vydání.
Beat Saber.jpg
Středa - 6.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Česká VR hra Beat Saber dostane nový soudtrack, studio už oznámilo i datum vydání. Nebojte, dlouho čekat nebudeme. Bude DLC balíček zdarma? Zeptali jsme se samotných tvůrců hry.
Death Stranding.jpg
Čtvrtek - 7.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Hideo Kojima navštívil japonské FM rádio J-Wave, kde se netradičně rozpovídal o vývoji a potvrdil některé, doposud tajné detaily. Death Stranding nabídne otevřený svět a bohužel, vydání bylo odloženo.
Tropico 6.jpg
Středa - 6.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Máte zálusk na strategii Tropico 6? Potom na nic nečekejte a šup na Steam, kde právě Kalypso Media spustilo otevřenou betu, a to znamená jediné, zahrát si můžeme všichni!
XBOX ONE S.jpg
Středa - 6.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Vůbec poprvé padla zmíňka o XBOXU bez mechaniky už v roce 2015, nic takového ale dodnes nevyšlo. Každopádně, minulý rok se zdálo, že se opravdu plánuje, vyjít má už v Květnu. Více ve článku.
Ubisoft.jpg
Středa - 6.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft překonal jedny z nejhorších chvil v historii. Podařilo se mu odkoupit všechna procenta akcií, které vlastnila gigantická společnost Vivendi. Ještě minulý rok Vivendi vlastnilo obrovských 25 %.
Anthem.jpg
Úterý - 5.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Anthem je nejhůře hodnocenou hrou studia BioWare, přesto nemá špatná prodejní čísla, co ale má, je stále spousty chyb, včetně jedné fatální. PlayStation 4 hráčům vypíná konzoli, někteří hlásí, že už nejde zapnout.
American Fugitive.jpg
Úterý - 5.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Menší vydavatelská společnost Curve Digital dnes oznámila akční záporáckou hru American Fugitive, kterou vytváří studio Fallen Tree Games. Ve hře připomínající nostalgické GTA se staneme zločincem.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one