Loading

Články

Gunfight.jpg
Pátek - 12.7. 2019          Jakub Hergesell

Dnes představený multiplayerový režim Gunfight, kde se ve hře utkáme 2 vs. 2 tu máme rovnou ve více než hodinovém gameplayi. Jde dnes vůbec o první in-game záběry z Call of Duty: Modern Warfare.
Wolfenstein Youngblood.jpg
Pátek - 12.7. 2019          Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky PC verze Wolfenstein: Youngblood právě zveřejnila Bethesda. Vychází 26.7. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Totchlight.jpg
Pátek - 12.7. 2019           Jakub Hergesell

Zatím co na Steamu najdeme od dnes skvělou strategii Age of Wonders 3, konkurenční Epic Store nabízí první díl diablovky Torchlight. A stejně jako Steam, i zde Vám hra zůstane na pořád.
Age of Wonders III.jpg
Pátek - 12.7. 2019           Jakub Hergesell

A máme tady další víkend a sním i další hru zdarma. Tentokrát se dostalo na fanoušky strategií, k dispozici je až do pondělí Age of Wonders 3 od Paradoxu z roku 2014. Tak honem, zůstane Vám už napořád.
Final Fantasy 7 remake.jpg
Pátek - 12.7. 2019           Jakub Hergesell

Před pár dny se na oficiálním německém Xbox účtu na Facebooku objevil teaser trailer, který lákal na XONE verzi remaku Final Fantasy 7. Square Enix však i nadále mluví jen o PS4 verzi.
Creative Assembly.jpg
Pátek - 12.7. 2019           Jakub Hergesell

Creative Assembly, tvůrci Alien Isolation už nějakou dobu pracují tajné FPS hře. Bohužel, pokračování survivalu s vetřelcem se nechystá, ale multiplayerová hra s hrdinami, další tuctovka?
Redemption 2.jpg
Pátek - 12.7. 2019            Jakub Hergesell

Zdá se, že odhalení PC verze Red Dead Redemption 2 nebude daleko. Zatím co před pár dny se zmíňka objevila ve zdrojovém kódu v Social Clubu, nyní ve zdrojáku aplikace Red Dead 2.
Gunfight.jpg
Pátek - 12.7. 2019            Jakub Hergesell

Mezi další novinky Call of Duty: Modern Warfare patří právě oznámený režim Gunfight. Ten nabídne hraní 2 vs. 2 na velmi malých mapách, s každým kolem se mění zbraně, na zabití nepřátel máme 40 sekund.
V1 Int game.jpg
Pátek - 12.7. 2019            Jakub Hergesell

Že o Disintegration slyšíte poprvé? Není divu. zburu nové studio V1 Interactive totiž až dnes prozradilo název své první hry. O hře se poprvé zmínili v prosinci 2018. Ve článku teaser trailer.
Switch Lite.jpg
Čtvrtek - 11.7. 2019            Jakub Hergesell

Nintendo včera oznámilo a představilo Lite verze konzole Switch. Bude menší, levnější a bez možnosti připojit konzoli k TV. Že bude mít menší upgrade hardwaru se vědělo, co všechno se změní?
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one