Loading

Články

John Wick.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Fortnite opět reaguje na vydání celovečerního filmu, po Avengers: End Game se chystá event se zabijákem Johnem Wickem. Ve hře najdeme kompletní vzhled Johna, jeho útočnou zbraň a mód Wick Bounty.
Epic Games.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Epic Games oznámilo svou přítomnost na blížícím se eventu E3 2019, kde bude sponzorovat tradiční PC Gaming Show od PCGameru, chystají se zde oznámit další exkluzivní tituly.
Skull & Bones.jpg
Středa - 15.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

"Pracujeme tak tvrdě, jako vždy, abychom přinesli co nejlepší hru, to je náš cíl", řekli tvůrci v oficiálním videu na Twitteru a bohužel, dodali, že hru neuvidíme na E3 2019, nemají snad co ukázat?
World of Warcraft Classic.jpg
Středa - 15.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Blizzard je vyhlášený, epickými trailery, tentokrát nám toho moc neukáže, přesto se je radost dívat. Blizzard láká na brzké vydání World of Warcraft: Classic, ve článku trailer a informace.
The Walking Dead Onslaught.jpg
Středa - 15.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

A sakra, byla oznámena další hra ze světa The Walking Dead, tentokrát došlo na studio Survios, které se od roku 2013 specializuje na hry pro virtuální realitu. Podívejte na první trailer.
Project Prelude Rune.jpg
Středa - 15.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

V roce 2017 Square Enix oznámilo akční RPG hru Project Prelude Rune, které se ale bohužel nikdy nedočkáme. Square Enix rozpustilo studio Istolia a ukončilo vývoj hry. Ve článku trailer.
Dota Underlords.jpg
Středa - 15.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Začátkem tohoto měsíce si Valve nechalo zaregistrovat novou ochrannou známku s názvem Dota: Underlords. O co přesně má jít je v tuto chvíle ve hvězdách, každopádně jsou na světě první spekulace.
Mortal Kombat.jpg
Středa - 15.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Australský premiér Steven Marshall právě oznámil, že do předprodukce se chystá po více než 20 letech nový, celovečerní film ze světa Mortal Kombat, čtěte více. Známe producenta i režiséra.
The Witcher 1.jpg
Středa - 15.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Že ještě nemáte skvělý první díl série The Witcher? Tak právě máte možná jedinečnou šanci, jak získat první remasterovaný díl, nabízí je GOG, bohužel tomu předchází pár otravných kroků, čtěte více.
Splinter Cell.jpg
Středa - 15.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Dnes v noci se na účtech Ubisoftu odehrála zajímavá "hra". Kreativní ředitel The Division 2 oznámil, že pracuje na dalším Splinter Cell a že se nemůže dočkat E3 2019. PR tým však mluví o vtípku, kde je pravda?
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one