Články

Jurassic World Evolution.png
Úterý - 26.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Frontier nám ukazují nové záběry ze stavitelské strategie Jurassic World Evolution, tentokrát se tvůrci zaměřili na detaily samotných dinosaurů. 
God of War 4.png
Úterý - 26.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Oficiální česká stránka PlayStation dnes oznámila super zprávu, akce God of War dostane české titulky. Docela hezkej dárek od Sony, co myslíte?
WoT.png
Neděle - 24.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Už několikrát jsme psali o blížícím se novém enginu, na který pomalu, ale jistě brzy přejde PC verze. A ta chvíle je právě nyní, prozatím lze jen testovat, stahujte!
Garn Turismo Sport.png
Sobota - 23.12. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Sony dnes vydalo celkem důležitý update 1.10, ten přináší slibovanou kampaň pro jednoho hráče, 12 nových vozů (třeba Nissan Skyline GT-R V) a další už známe eventy. 
Microsoft Store.png
Sobota - 23.12. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Už i oficiální Microsoft Store dnes spustil slevy na nejen své hry. A upřímně musíme říct, tohle jsou opravdu slevy? Podívejte na ty "pecky", které si obchod připravil?
Squadron 42.png
Sobota - 23.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Zaujal Vás spíše singleplayer Star Citizenu Squadron 42, než už dávno prezentovaný multiplayer? Ani se nedivím, příběhová část vypadá stále lépe, v článku hodina záběrů.
Steam logo.jpg
Pátek - 22.12. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Pokud netrpělivě čekáte na Vánoční mega slevy na Steamu, tak jste se dočkali, Valve je právě spustilo. Jaké tituly by jsme si hned první den vybrali? Pojďme na to.
Far Cry 5.png
Pátek - 22.12. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, nejen Ubisoftu dochází to, že Far Cry 5 je téměř za rohem a tak teď asi začne pořádná marketingová nálož. Dnes se seznámíme s Larry Parkerem.

Hunt Showdown.png
Čtvrtek - 21.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Do Alpha testu se můžeme přihlašovat už nějaký ten týden, až nyní však Crytek prozradil, kdy se vlastně test uskuteční. Prozradíme Vám, že čekat už dlouho nebudeme.
mo.png
Čtvrtek - 21.12. 2017              Autor: Jakub Hergesell

Už jste Sniper: Ghost Warrior 3 dohráli a nevíte co ve hře dál dělat? Máme pro Vás skvělé zprávy, CI Games dnes oznámili, že už příští měsíc přijde multiplayerová část hry.
Vermintide 2.png
Čtvrtek - 21.12. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Před pár dny Fatshark oznámili i konzolové verze Warhammer: Vermintide 2, teď už můžeme i díky novým screenshotům vidět, jak vypadají. Jak vypadají v porovnání s PC?
Squadron 42.png
Čtvrtek - 21.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Singleplayer pro Star Citizen se pomalu ale jistě rýsuje, zahraniční IGN přineslo teaser, který láká na nějaký delší záběry. Navíc známe minimální HW požadavky.
Kingdom Come Deliverance.jpg
Čtvrtek - 21.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

České RPG Kingdom Come: Deliverance se po dlouhých měsících konečně ukazuje na zcela nových záběrech, v článku už 16 minut z téměř dokončené hry.
Kingdom Classic.png
Středa - 20.12. 2017              Autor: Jakub Hergesell

Že těch rozdávání her je v poslední době až moc? Jedině dobře, další takovou je 2D strategie Kingdom: Classic z roku 2015. Ale pozor, máte na to jen pár hodin.
Blizzard.png
Středa - 20.12. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Inzeráty na oficiální stránce Blizzardu hledají nové vývojáře, Ti mají mít zkušenosti s first-person hrami, popřípadě s řízením vozidel. O co by mohlo jít? Hráči spekulují.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one