Loading

Články

Pondělí - 15.2. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Windows 10.png
Po velkém překvapení Quantum Break, které bylo oznámeno exkluzivně na Windows 10, se začíná mluvit také o dalších očekávaných hrách Xbox One, které by udájně mohly vyjít také na PC. Mluví se o Forza: Motosport 6 a Gears of War 4, v plánu je ale dalších několik het.
Pondělí - 15.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Před několika týdny jsme Vám oznamovali a představovali Battalion 1944, kde se v multiplayerové fps hře podíváme do 2. světové války. Tvůrci z Bulkhead studia se snažili zaujmout přes KickStarter, kde se jim povedlo vše a to rovnou o 200% líp. Tvůrci děkují.
Pondělí - 15.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Wild Eight.png
Pomalu snad každý týden Vám oznamujeme novou survival hru. Každá slibuje něco nového, The Wild Eight od malého studia 8 Points by ale opravdu mohla nabídnou něco nového. Podíváme se  na Aljašku a dočkáme se zcela jiné kamery, než jsme zvyklí.
Pondělí - 15.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Walking Dead Michonne.png
Očekávané pokračování epizodické adventury The Walking Dead, s podtitulem Michonne se jasně blíží. Podívejte na prvních 5 minut z první epizody, kde Michonne hledá nové a základní věci a další přeživší. Známa datum vydání i dalších epizod.
Pondělí - 15.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Quantum Break.png
Pokud jste se těšili na předobjednávku na Steamu popřípadě, že hru na Steamu uvidíte, zklameme Vás. Microsoft dnes oficiálně potvrdili, že Quantum Break PC verze vyjde pouze ve Windows 10 Store, co se digitální verze týče. Fyzickou kopii zajisté koupíte téměř všude.
Neděle - 14.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Dead Island.png
Brazilská ratingová společnost nejspíše prozradila další vývíjený titul. Tentokrát se dostalo na nějaký díl série Dead Island, bude to snad plnohodnotné pokračování FPS rubačky nebo jde o zcela jiný žánr? Pojďme zkusit vymyslet několik tipů.
Neděle - 14.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
DAYZ.png
DAYZ je ve vývoji dlouhé roky a že by se nějak blížilo k finálnímu vydání to tedy zatím nevypadá. Každopádně tu máme první ukázku z DAYZ na novém enginu. Na první pohled nic velkého nepoznáte, přesto se toho dost změnilo, včetně výkonu hry.
Neděle - 14.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
XBOX ONE.png
Microsoft chystá nějakou spolupráci s Valve, přesněji Xbox se Steamem. Začnou se snad prodávat Xboxové hry na Steamu nebo Microsoft plánují nějaké větší propojení? Zatím přesně nevíme, každopádně by nám odkaz na xbox steam mohl něco prozradit.
Sobota - 13.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
Před pár dny jsme se dozvěděli oficiálně o PC verzi, která přijde společně s tou Xbox One už za 2 měsíce. Uživatelský profil Xbox On se na YouTube dostal k několika minutovým záběrům ze hry, konkrétně uvidíte dlouhých 7 minut záběrů z Xbox One verze.
Sobota - 13.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
FIFA 16.png
Zahraniční magazíny přišly s velmi zajímavou zprávou, všimly si, že EA hledá vývojáře, kteří by se mohli postarat o "příběhový mód" do FIFA 17. Bude to snad letošním největším lákadlem? Ženské týmy se evidetně moc nepovedly. Čtěte více!
Sobota - 13.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Broken.png
Bývalí tvůrci Blizzardu se po letech opět spojili, založili vlastní nezásvislé studio Kollide Ent. Jejich první hrou by měla být epizodická hororovka Broken. Tedy ovšem pokud se podaří hře zabodovat na KickStarteru, kde tvůrci požadují velkých 275.000 $.
Pátek - 12.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Edge.png
Anonymní prohlížeče dnes využívá stále více lidí. Každý k tomu má jiné důvody, každopádně, když se řekne anonymní, má být anonymní. To Microsoft nedodrželi. Že by další vroubek, dnes již oblíbenému Windows 10?
Pátek - 12.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
b h.png
Zahraniční magazíny si všimly zajímavé statistiky, podle té už hraje pouze mizivý počet hráčů nejnovější díl Battlefield: Hardline. Jak je na tom například jeho předchůdce Battlefield 4? Známe počet aktivních hráčů na všech platformách.
Pátek - 12.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
EA včera oficiálně potvrdili datum vydání PC verze. S PC verzí však přijde mnoho novinek, například při svém vydání se dočkáme manuální převodovky, po které lidé tolik toužili a kterou zatím konzole nemají. Dozvěděli jsme se také, že hra bude podporovat 4K a další skvělé zprávy.
Čtvrtek - 11.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Conan Exiles.png
Na konci minulého týdne byla oznámena survival multiplayerovka Conan Exiles ze světa bojovníka Barbara Conana. Dozvěděli jsme se základní informace o hře a viděli první obrázky ze hry. Dnes tu máme další část screenů.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Ubisoft oficiálně potvrdili to, o čem dlouho mluvíme. Assassin's Creed oficiálně letos nevyjde, ne ten, na který jsme zvyklí. Dočkáme se už jen dalšího dílu z Chronicles série v Rusku. Nahradit by jej měla hackerská akce Watch Dogs 2, která už nyní víme, kdy by mohla vyjít.
Čtvrtek - 11.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
HW požadavky pro akční TPS Quantum Break.  Hra vychází 5.5. 2016 pro PC a Xbox One, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vysoké na poměry roku 2016.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
Veškeré spekulace ohledně exkluzivity Quantum Break se potvrdily. Přesně jak jsme už několikrát psali, Quantum Break oficiálně potvrzen také pro PC. Obě platformy vyjdou ve stejný den, už víme kdy, máme pro Vás nový trailer a oficiální HW požadavky.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quatnum Break.png
Remedy plánují zveřejnit na dnešek nějaké překvapení, to ale asi udělal dříve Německý herní magazín GameStar. GameStar tvrdí, že bude oficiálně oznámena PC verze, plus se dočkáme data vydání, podle nich vyjdou obě platformy ve stejný den.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Flayers of Fear.png
Hororů tu už máme celkem dost, ne ale tak bláznivých a psychologických, jako Layers of Fear, tahle hororovka od Bloober Team studia vypadá opravdu strašidelně. Podívejte na první, základní informace, máme screeny a první gameplay záběry, včetně data vydání.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one