Články

Sumo & 2K.jpg
Neděle - 21.7. 2019           Jakub Hergesell

Jedna z největších vývojářských společností, Sumo Digital podepsalo partnerství s 2K Games a podle důvěryhodných zdrojů připravují hned dvě hry. Inzeráty možná prozradily první detaily a platformy.
Marvel's Avengers.jpg
Sobota - 20.7. 2019            Jakub Hergesell

Na internet se dostaly další uniklé gameplay záběry z Marvel's Avengers, tentokrát z Comic-Conu 2019, kde ji vydavatelství ukázala veřejnosti návštěvníků. Kdy ji uvidíme my všichni v plné kvalitě?
Cyberpunk 2077.jpg
Sobota - 20.7. 2019             Jakub Hergesell

Zatím co jsme v The Witcher pobíhali světem na zádech naší Klepny, v Cyberpunk 2077 to bude tenhle nádherný stroj pojmenovaný Yaiba Kusanagi. Ve článku se na ni podívejte v plném rozlišení.
Control.jpg
Sobota - 20.7. 2019            Jakub Hergesell

Control od Remedy na sebe neustále upozorňuje skrze ray-tracing - a jinak tomu není ani tentokrát. Bude však tato stále populárnější novinka stát za to? Podívejte na nový gameplay trailer.
The Walking Dead Movie.jpg
Sobota - 20.7. 2019           Jakub Hergesell

Comin-Con 2019 si připravil i jedno velmi milé překvapení. Byl zde oznámen celovečerní film The Walking Dead a pozor, hlavní roli si zahraje oblíbený Andrew Lincoln alias Rick Grimes.
The Witcher Series.jpg
Sobota - 20.7. 2019           Jakub Hergesell

Tak jsme se přeci jen konečně dočkali. Netflix vydal vůbec první trailer TV seriálového Zaklínače, kde se můžeme těšit na Henryho Cavilla v hlavní roli. Trailer byl zveřejněn na Comic-Conu 2019.
Limbo.jpg
Pátek - 19.7. 2019            Jakub Hergesell

Hororová plošinovka Limbo od Playdead Studia je k mání zcela zdarma a pokud si ji stihnete přidat do své knihovny, zůstane Vám už napořád. Tak šup, na Epic Store není nekonečno kopií.
FIFA 20.jpg
Čtvrtek - 18.7. 2019            Jakub Hergesell

Zatím co se včera dostalo na hokejovou sérii NHL, dnes EA SPORTS vydalo gameplay trailer pro FIFA 20, kde se taktéž ukazují některé z novinek, na které se můžeme těšit už koncem září.
Ubisoft.jpg
Čtvrtek - 18.7. 2019           Jakub Hergesell

Francouzský Ubisoft se pochlubil finančními výsledky, které odhalily, že PC verze je na vrcholu a společnosti vydělává největší peníz. Navíc jsme se dozvěděli, že The Division 2 je nejprodávanější hrou 2019.
Rainbow Six Quarantine.jpg
Čtvrtek - 18.7. 2019            Jakub Hergesell

Ubisoft během vystoupení E3 2019 oznámil cooperační hru Rainbow Six: Quarantine, která nás vyjímečně vezme do vesmíru. O hře nevíme prakticky vůbec nic, až nyní na přibližný datum vydání.
Apex Legends.jpg
Čtvrtek - 18.7. 2019          Jakub Hergesell

Apex Legends má problém jako každá jiná úspěšná multiplayerová hra. Boj s podvodníky, kteří využívají nejrůznější cheaty jako aim bot nebo wallhack. Tvůrci však tyto hráče dokonale vytrollilo.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one