TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
Předobjednat
Cyberpunk 2077
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice

Články

Resident Evil 2.jpg
Pondělí - 14.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Demoverze remaku Resident Evil 2 vyšla teprve před třemi dny a stalo se velmi populárním. Vyzkoušelo si jej přes 1.3 miliónu hráčů. A bohužel, drtivé menšině se podařilo dojít až na konec.
Epic Store.jpg
Pondělí - 14.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Jak je to na Steamu a další platformách už víme. Jak je na tom ale nový Epic Store? Podívali jsme se na pravidla a jsme mile překvapeni. Na vrácení peněz máme hned několik dnů, má to však malý háček.
Activision.jpg
Neděle - 13.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Activision neprožívá zrovna dobré měsíce. Zisky z Call of Duty si možná pochvalují, ale když vidíme situaci u Blizzardu a partnerstvím s Bungie + nyní čelí obvinění z podvodů? Sledujte novou kauzu.
Destiny 3.jpg
Neděle - 13.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Bungie, studio stojící za dvou dílnou sci-fi akcí Destiny vyhlásilo stav nezávislosti. Nepohodlo se s vydavatelem Activision, které dotovalo vývoj obou dílů. Co bude s Destiny 3, které je již ve vývoji?
Resident Evil 2.jpg
Neděle - 13.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste se těšili na demo remaku Resident Evil 2, které dnes vyšlo, možná Vás zklamal třiceti minutový interval, který je možné odehrát. Víme, jak se časové osy zbavit a odehrávat v klidu celé demo.
Ring of Elysium.jpg
Sobota - 12.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Battle-royale akce Ring of Elysium od Tencentu ukazuje novou, připravovanou mapu, vyjde už za pár dnů a my se na ni můžeme podívat v plné parádě. Čekají na nás nové možnosti přeprav a další.
Splinter Cell.jpg
Sobota - 12.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že Ubisoft brzy opravdu oznámí nový, dlouho spekulovaný a teasovaný Splinter Cell. Ke spekulacím dost pomohl Luca Ward, Italský herec, který dabuje Sama Fishera, podívejte, co přidat na soc. sítě.
Resident Evil 2 remake.jpg
Sobota - 12.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Na plnou verzi si sice ještě pár dnů počkáme. Pokud jste ale přeci jen nedočkaví, můžete vyzkoušet právě vydané DEMO, k dispozici na PC, Xbox One a PlayStation 4. Více info ve článku.
ja.jpg
Pátek - 11.1. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že bychom si mohli užít skvělý víkend, venku je zima, sníh, co takhle odpočívat doma a hrát hned tři hry, které obchody dávají zdarma? Pojďme se na ně podívat, a pozor, na některé máte už jen pár hodin.
The Division 2.jpg
Čtvrtek - 10.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Když Epic Games na konci minulého roku tvrdili, že se se svým Epic Storem pokusí konkurovat Steamu, mysleli to asi opravdu vážně. The Division 2 bude dalším exkluzivním kouskem Epicu. A ještě na Uplay samo.
Alien Isolation.jpg
Čtvrtek - 10.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

V posledních několika dnech se řeší nejvíce hry ze světa Alien. Představena byla mobilní singleplayerová survivalovka Alien: Blackout a pracuje se na multiplayerovém Alienu, na pokračování Isolation ne.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one