Články

The Evil.png
Sobota - 14.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell

Špatnou situaci ohledně již nefunkční protipirátské ochrany Denuvo, samozřejmě nemohlo ujít ani Bethesdě. A tak ještě před vydáním ochranu smazala. 
Need for Speed Payback.png
Pátek - 13.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell
 
EA se už nějaký ten rok snaží nacpat příběhy snad do všech svých her, největším překvapením byla FIFA se svým The Journey. Teď je na řadě ale NFS: Payback.
Freeman.png
Pátek - 13.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell

KickStarter často skrývá spousty nadějných her, o kterých, pokud nešťouráme hluboko na stránkách, nevíme o nich. Jednou z nich je naděné Freeman: Star Edge.
2XP.png
Pátek - 13.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell

EA právě informovalo, že od dnešního dne (pátek 13.10. 2017) platí pro Battlefield 3, Hardline a novější, možnost získat dvojnásobné XP zkušeností. 
Pátek - 13.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
God Eater 3.png
Začátkem tohoto týdne Bandai Namco oznámilo celkem rychle třetí díl RPG série God Eater, kde ukázal pouze jakýsi teaser trailer. Nových informací jsme se měli dozvědět už brzy, a ty tu právě jsou a to včetně spousty prvních záběrů ze hry ve vysokém rozlišení.
Pátek - 13.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Fortnite Battle-royal.png
Epic Games proti cheaterům z Fortnite: Battle-royale zakročilo dost brutálně, hned dva z nich skončí u soudu kvůli porušení autorských práv (EULA). Aby jste totiž mohli podvádět, musíte přepsat kód hry, což u Epic Games jasně znamená porušení práv a doživotní ban na všechny jejich hry.
Pátek - 13.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Day of Infarmy.png
Že nemáte co dělat o víkendu? Potom by jste mohli dát šanci béčkové válečné hře Day of Infamy studia New World Interactive, která se na Steamu objevila počas pátku + víkendu zcela zdarma. Hráči ji hodnotí jako velmi kladnou, druhá světová zkrátka letí.
Pátek - 13.10. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Hunt Showdown.jpg
Už i společnost jako Crytek, oznámila, že jejich akční survival hra Hunt: Showdown vyjde prostřednistvím Steamu v early access, oznamuje to právě vydaný trailer, který se tvůrcům rozhodně povedl. Půjde však o relevantní finanční záchranu studia Crytek?
Pátek - 13.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Agents of Mayhem.png
Nejnovější přírůstek do rodiny tvůrců Saints Row vyšel teprve před 2 měsíci, velké naděje hře asi nikdo moc nedával, marketin nulový, vzhled a provedení hry rovno tak béčkovému titulu. Možná i právě to zapříčinilo, že hru hraje současně jen 14 hráčů. Na Steamu 60% sleva.
Pátek - 12.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Mashinky.png
Začátkem týdne jsme psali o úspěšné české strategii Jana Zeleného, která se hned první den na Steamu vyšplhala až na první příčku prodejnosti (v ČR) a nechala za sebou hrále PUBG či AAA novinky Shadow of War a další. Teď se k nám dostalo, že Mashinky vydělaly už více než 8 mega.
Čtvrtek - 12.10. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
LawBreakers.png
O akčním LawBreakers od jednoho z největších veteránů video-herní branže se mluví od roku 2015, marketing slibný, video ukázky nebyly špatný, jenže, udělat stejně kategorickou hru jakou je třeba Overwatch zkrátka nebyl dobrý nápad. Po free víkendu se do hry napojilo jen 10 hráčů.
Čtvrtek - 12.10. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
HIZI Pro League.png
Herní studio Daybreak Games právě oznámilo partnerství s Twin Galaxies. Dohromady už příští rok rozjedou profesionální H1Z1: King of the Kill ligu (H1Z1: Pro League). Navíc tvůrci prozradili, kolik v lize bude týmů, kolik se odehraje živých zápasů apod. Více v pokračování.
Čtvrtek - 12.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
dudeee.png
Valve po pár dnech teasování zcela nového de_dust2, mapu konečně vydal prostřednictvím Beta verze Counter Strike: Global Offensive. Pokud jste se tedy nemohli dočkat stejně jako my, tak šup na Steam a testujte, protože nám se předělaný vzhled mapy rozhodně líbí. Ukázka v článku.
Čtvrtek - 12.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Origins.png
Plánujete pořízení Assassin's Creed: Origins? Potom by Vás mohlo zajímat, co Ubisoft přinese po vydání za placené expanze a obsah zdarma, ten půjde až do průběhu roku 2018. Pojďme se v bodech společně podívat na to, co nás čeká. Těšit se můžeme i na nemrtvé faraony!
Čtvrtek - 12.10. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Denuvo Software tedy rozhodně nadšené nebude, jejich protipirátská ochrana Denuvo prostě nefunguje a když, maximálně prvních pár hodin po vydání. Stejně jako v případě FIFA 18 to netrvalo ani u Middle-earth: Shadow of War ani 24 hodin. Je ještě dobré připlácet si na něco, co nefunguje?
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one