Loading

Články

Pondělí - 14.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Microsoft.png
Microsoft poslední měsíce mile překvapují. Něco, co by dříve nebylo absolutně možné, by lidé z Microsoftu, konkrétně odbočka z Xboxu chtěli zrealizovat. Nemluví o společném hraní, ale o soupeření mezi konzolemi. Dokážete si něco takového představit?
Pondělí - 14.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
P.T..png
O zrušeném Silent Hills a jeho demo verzi P.T. slyšíme prakticky každou chvíli. Je až neuvěřitelné, kolik článků se stále píše o něčem takovém. Tentokrát se dostalo na další zmotivované video, ovšem ale jinak, než by jste čekali. Takhle by podle autorů videa vypadalo P.T. v realu.
Sobota - 12.3. 2016           Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Gears of War 4.png
Děkujeme Game Informeru za krásné screeny ze hry, které si připravili do svého posledního čísla časopisu. Je k tomu samozřejmě připsaný velký preview, který také připravujeme. Obrázky jsou v krásné kvalitě, tak si je užijte, Gears of War 4 vyjde nově také pro Windows 10.
Sobota - 12.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Fable.png
Pro všechny fanoušky RPG her a především fanoušky série Fable a Black & White máme velmi špatné zprávy. Microsoft oznámil konec studia Lionhead, které stojí právě za těmito hrami. Fable: Legends je tak oficiálně zrušeno a asi nikdy nevyjde.
Sobota - 12.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Forza Motorsport 6 Apex.png
Microsoft oficiálně oznámili Forza: Motorsport 6 na Windows 10 (PC). Vidět jsme však mohli pouze jediný přiložený screen, tedy až do dnes, na YouTube se objevilo video, které ukazuje, jak tahle ořezanější free-to-play verze běží a vypadá na PC. Zatím neoficiální video.
Pátek - 23.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
doom 4.jpg
HW požadavky pro akční DOOM 4.  Hra vychází na Jaře 2016 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Čtvrtek - 10.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
dead island 2.jpg
Oblíbená Dead Island série se zombíky se celkem dařila, dokud nedošlo na Dead Island 2, který mělo na starost Německé studio, což dopadlo katastroficky. Vývoj tak byl ukončen. Teď se ale podle všeho na hře opět pracuje, kdo si další díl vzal na vlastní triko?
Úterý - 8.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
Need for Speed se připomíná novým gameplayem, PC verze se pomalu a jistě blíží. Tady jsou úplně nové záběry ve vysokém rozlišení při 60fps. PC verze už za přibližně týden!
Pondělí - 7.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sniper Elite 4.png
Bez jakého koliv náznaku tu máme oficiální oznámení dalšího dílu Sniper Elite. Po třetím, ne moc povedeném díle jsme vůbec nečekali, že se takhle brzo dočkáme pokračování. No a hele, je to tady. Podívejte na základní informace o hře a první oznamovací trailer.
Pondělí - 7.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dead Island.png
Před několika dny Deep Silver oznámili sérii Dead Island v Definitive edici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra by měla nabídnout lepší grafické zpracování nebo vylepšené uživatelské rozhraní. Tady je porovnání PlayStation 4 verze s PlayStation 3.
Pondělí - 7.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
Blizzard právě oznámil, že se už za pár týdnů dočkáme otevřené beta verze Overwatch + potvrdili datum vydání. Lidé si tak odzkouší, do čeho vlastně jdou a Blizzard si tím otestuje servery a opraví snad všechny bugy, které se najdou, plná hra pak vychází už za několik týdnů.
Neděle - 6.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vampyre.png
Tvůrci ne moc úspěšné adventury Remember Me, a úspěšnější adventury Life is Strange, nám studio před několika měsíci představilo svoji novou hru, tentokrát jde o RPG. Až do dnes jsme mohli vidět pouze pár screenů, teď jsou tady konečně první gameplay záběry.
Neděle - 6.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Intel Master.png
Před několika dny byl zahájen obrovský pohár mistrů Counter Strike: Global Offensive s Intel Extreme Masters. Dnes už známe vítěze a že to není žádné překvapení. V článku jsme pro Vás také připravili ty nejhezčí fragy z finále Fnatic vs. Luminosity.
Neděle - 6.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rising Storm 2 Vietnam.jpg
Na právě probíhajícím festivalu od PCGAMER se objevily konečně záběry z Rising Storm 2: Vietnam. Jde tak o první gameplay záběry od E3 2015, kde toho ale tvůrci moc neřekli. Přesto něco málo známe, mrkněte na první informace a gameplay video.
Sobota - 5.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Majitelé operačního systému Windows 10 mohou očekávat nového Hitmana s podporou DirectX 12.0, což znamená - lepší výkon hry. Prozradil to obrázek z prezentace, kde je vidět, sice rozmazaně, ale je, logo DirectX 12.0 včetně textu v bodech, více v článku.
Sobota - 5.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Jak už bývá zvykem u her od Ubisoftu, i The Division nabídne hned po vydání svůj první opravný patch 1.01. Ten opraví spousty chyb, upraví vzhled a rozhraní, vylepší menu a přidá nějaké nové věci. Celý seznam změn najdete v článku.
Sobota - 5.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Alan Wakes Return.png
Koncem minulého měsíce jsme Vás informovali o zajímavé registrační známce studia Remedy, spekulovalo se, že by mohlo jít o druhý díl, jediné co tomu nenasvědčovalo, byl sám název. A také, že ano, Alan Wake's Return nebude další očekávaný díl, je to pouze...
Sobota - 5.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Před několika dny jsme Vás informovali o menším failu Ubisoftu. Dovolili si doslova okopírovat mapu Far Cry 4 a vložit ji do Far Cry: Primal a pozměnili textury. Normálně by to člověk asi nepoznal, tedy než by někdo nesrovnal mapy zhora. Podívejte na screeny přímo ze hry ze stejných míst.
Pátek - 4.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Těšili jste se na Kingdom Come: Deliverance, které mělo vyjít už za několik málo měsíců v létě? Tak Vás bohužel zklamem, nejdříve se spekulovalo o tom, že by hra mohla být odložena, dneska už to je ale jisté, napsali to samo tvůrci na Twitter.
Pátek - 4.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
DirectX 12.0.png
Nový doplněk DirectX 12.0 dorazil společně a exkluzivně s Windows 10, na jiném operačním systému si jej zkrátka nevyzkoušíte. Nové video od Microsoftu ukazuje jeho přednosti, kde porovnává se starším, přesto nejčastěji dnes využívaným DirectX 11.0
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one