Články

Forza Horizon 4.jpg
Úterý - 5.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Turn 10 studio pravděpodobně plánuje oznámit PC a mobilní závody Forza: Street. Omylem se totiž objevil odkaz právě stímto názvem na oficiálních stránkách studia. Oznámení je nejspíš na spadnutí.
PS Vita.jpg
Úterý - 5.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Už koncem minulého roku jsme Vás informovali, že Sony pomalu, ale jistě končí s výrobou handheldu PlayStation Vita. První model vyšel už v roce 2011. Pojďme si detailně projít statistiky této konzole.
AGENT.jpg
Úterý - 5.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Letos to bude už deset let, co Rockstar Games oznámilo na E3 2009 tajemnou hru AGENT. Byla to však zároveň poslední zmíňka o hře. Nyní se však objevila zpráva, že R* pracovalo hned na dvou Agentech.
Apex Legends.jpg
Pondělí - 4.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Často se stane, že vývojářům unikne nějaký detail, obrázek nebo dokonce pre-alpha záběry ještě před oznámením hry. Něco podobného se stalo u Apex Legends v roce 2018, nikdo tomu však nevěřil.
Xbox Game Studios.jpg
Pondělí - 4.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Na internet se dostal údajný seznam titulů, na kterých pracují studia pod Microsoftem, konkrétně v herní grupě XBOX Game Studios. Myslím, že "uniklý" seznam nikoho nepřekvapí.
Left Alive.jpg
Pondělí - 4.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky TPS akce Left Alive právě zveřejnilo studio Square Enix. Vychází 5.3. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Left Alive.jpg
Pondělí - 4.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

V Japonsku je již skoro týden k mání akční Left Alive od Square Enix, jak se ale bohužel zdá, půjde o další propadák. Hráči si ve velkém stěžují, hra se neprodává a navíc ji vydavatel zakázal streamovat.
The Occupation.jpg
Neděle - 3.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky stealth akce The Occupation právě zveřejnilo studio White Paper Games. Vychází 5.3. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
Ascendant Studios.jpg
Neděle - 3.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Bret Robbins byl dlouhá léta na pozici režiséra série Call of Duty, nyní společně s ex-vývojáři Visceral Games a TellTale Games založili zcela nové indie studio Ascendant Studios, pracují na akční AAA hře.
Borderlands 3.jpg
Sobota - 2.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Gearbox Software toho má na svém seznamu opravdu hodně, najdeme zde značky jako Borderlands, Duke Nukem, Brothers in Arms a další. Na jaké velké odhalení nás společnost láká?
Fortnite vs Apex.jpg
Sobota - 2.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Nikomu pravděpodobně nemusíme představovat obrovské battle-royale hry Fortnite a Apex Legends. Že je mi nimi menší podobnost, je, že si ale Fortnite hned po vydání Apexu propůjčí jeden z prvků? Drzé?
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one