Články

Assetto Corsa Competizione.png
 Středa - 21.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Vydavatelství 505 Games právě oznámilo závodní titul Assetto Corsa Competizione. Jde o pokračování série Blancpain GT s oficiálními jezdci, vše na Unreal Engine 4.
Onrush.png
Středa - 21.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Už je to skoro půl roku, co Codemasters oznámili akční závody Onrush pro PlayStation 4 a Xbox One. Dnes už známe datum vydání + mrkněte na nový trailer.
PUBG.png
Středa - 21.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Už nějakou dobu víme, že Playerunknown's Battlegrounds se rozroste o další mapy. O té třetí se však tvůrci až do dnes nezmiňovali. Kdy ji můžeme očekávat?
DOS 2.png
Středa - 20.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Oficiální profil State of Decay ukázal na sociálních sítích nové záběry z krásného prostředí horských chat. Podotýkají, že i tyto rádoby klidná místa, jsou velmi nebezpečná.
Burnout Paradise.png
Úterý - 20.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Dlouho spekulovaný remaster Burnout Paradise je skutečností, EA právě oznámilo, že už 16.3. 2018 vyjde na PlayStation 4 a Xbox One. Jaké vylepšení nás čekají?
World of Tanks.png
Úterý - 20.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Jsou to už 4 roky, co se masivně multiplayerové World of Tanks objevilo na konzolích. Pojďme se společně podívat na zajímavé statistiky za uplynulé 4 roky.
Call of Cthulhu.png
Úterý - 20.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Horor Call of Cthulhu se snad po prvé ukazuje v nerušených gameplay záběrech. V článku se mrkněte na 4 minuty ze hry. Hra vychází v průběhu roku 2018.
Kingdom Come Deliverance.png
Úterý - 20.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Patch 1.3 se pomalu blíží, co nevidět se v Kingdom Come: Deliverance objeví hned několik zajímavých změn a oprav chyb. Jaké přesně se dočtete v článku.
Biomutant.png
Úterý - 20.2. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Jedna z nejočekávanějších nových IP tvůrců Just Cause, se ukazuje v novém gameplay traileru. Uvidíte sestřih všeho, co nás už letos koncem roku čeká. 
Kingdom Come Deliverance.png
Pondělí - 19.2. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Každá dobrá, skvělá i vynikající hra má své stinné stránky. Když opomeneme velké množství bugů, Kingdom Come: Deliverance prošlo downgradem, oproti Betě.
Project X.png
Pondělí - 19.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Už v září minulého roku oznámilo studio Automaton Games svou battle-royale "Project X". Dnes už víme, že šlo o Mavericks: Proving Grounds, pdoívejte na první trailer.
OutBreak.png
Pondělí - 19.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Očekávaný event Outbreak nám vůbec po prvé ukazuje oficiálně Ubisoft na prvních gameplay záběrech. 18 minutový gameplay ukázal i zahraniční GameSpot.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one