Články

State of Decay 2.jpg
Úterý - 15.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Když se podíváme na finální HW požadavky, možná si řekneme, takhle nízké na rok 2018? Nízké opravdu jsou, přesto hra vypadá velmi dobře, podívejte na 10 minut s ULTRA nastavením.
Radical Heights.jpg
Úterý - 15.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Že se LawBreakers nechytlo, okay, nikomu nemusí vyjít první projekt, že svoji existenci ale chtěli zachránit nečím, jako bylo Radical Heights, to už bylo opravdu mimo. Boss Key studio končí.
Rage 2.jpg
Pondělí - 14.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Dnes jsme se dočkali oficiálního odhalení (tušeného) RAGE 2 od Bethesdy. To ale ukázalo vlastně jen uniklý trailer z dnešního poledne. Teď jsme ale mnohem více chytřejší, známe první detaily.
dayz.jpg
Pondělí - 14.5. 2018                Autor: Jakub Hergesell

Vývoj DAYZ přišel o dalšího velkého člověka, po odchodu hlavního autora módu Deana Halla, odchází i kreativní ředitel Brian Hicks. Prý už u vývoje není potřeba, i protože se hra blíží svému vydání.
Ride 2.jpg
Pondělí - 14.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

A podobně jako posledně, může o předčasné odhalení zahraniční obchod. Po krátkou dobu Amazon umístil do své nabídky neohlášené Ride 3 od Milestone a prozradil i pár detailů.
Rage 2.jpg
Neděle - 14.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Po několika oficiálních záznacích přišlo něco, co jednoznačně potvrzuje pravost předpokladů. Bethesda na dnešek opravdu plánuje oznámit RAGE 2. V článku už najdete uniklý teaser trailer.
Rage 2.jpg
Neděle - 13.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Menší i větší náznaky celkem realného RAGE 2 tu už byly, nebylo to ale až tak jisté, jako nyní. Bethesda ukázala další obrázky, které jasně napovídají tomu, že se zítra dočkáme jeho oznámení.
Monster Hunter.jpg
Neděle - 13.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Úspěšné RPG od Capcomu, Monster Hunter se brzy promění i ve filmový zážitek. Tvůrci právě prozradili, že ještě letos se začne v natáčení - což bude trvat několik měsíců + další úpravy, kdy film vyjde?
Hunt Showdown.jpg
Neděle - 13.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Hráče Hunt: Shodown nová aktualizace rozhodně potěší, bude toho celkem hodně, Crytek chce zamést s kempery, přidává nové zbraně, obleky a několik nových předměty. Detaily v článku.
Champions League FIFA 19.jpg
Neděle - 13.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Už několikrát jsme vám v posledních týdnech psali, že Konami s PES přišlo o exkluzivní Ligu mistrů a Evropskou ligu. Zdá se, že EA už s ligama počítá do letošního ročníku FIFA 19. 
Deus Ex.jpg
Sobota - 12.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste se báli, že Deus Ex série skončila, tak tomu tak není, co se stoprocentně nestane, je oznámení nového dílu letos a možná i budoucí rok. Proč, to už oficiálně prozradili tvůrci hry.
Walmart.jpg
Sobota - 12.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

O pořádný poprask a velký průser se pravděpodobně postaral Americký obchod Walmart, který před pár dny oznámil hned několik blížících se značek - nebyly však ještě ani oznámené.
Jurassic World Evolution.jpg
Pátek - 11.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky budovatelské strategie Jurassic World Evolution právě zveřejnilo studio Frontier. Vychází už 12.6. 2018 na PC. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2018.
Mortal Kombat.jpg
Pátek - 11.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Že se blíží E3 a Gamescom 2018 poznáme i tak, že už měsíc před zahájením se začnou objevovat teasery na hry, které ještě nebyly ani oznámeny. Jednou takovou je Mortal Kombat, jenže ...
Oddworld.jpg
Pátek - 11.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Co takhle parádní dobrodružnou plošinovku Oddworld z roku 1997 uplně zdarma? Jde sice o 20 let starý titul, jeho kvalita je však stále velmi vysoko, minimálně to naznačují uživatelské recenze. 
Sony at E3 2018.jpg
Pátek - 11.5. 2018            Autor: Jakub Hergesell

E3 2018 se pomalu blíží a tak není divu, že přicházejí dnes a denně nové zajímavosti ohledně tohoto Svátku <3. Každopádně, dnes se podíváme na zoubek Sony, co ukáže a neukáže na E3?
Days Gone.jpg
Pátek - 11.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Survival zombie titul Days Gone se snad po roce konečně ukazuje na pořádně dlouhých záběrech. K dispozici máme rovnou téměř hodinové gameplay záběry, které exkluzivně zaznamenal Game Informer.
The Flame in the Flood.jpg
Pátek - 11.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Další dáreček v podobě hry zdarma, co takhle vydařená izometrická RPG hra The Flame in the Flood z roku 2016? Může být Vaše zcela zdarma, každopádně si pospěšte, akce brzy končí.
rage.jpg
Pátek - 11.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Už včera jsme psali, že by Bethesda mohla brzy oznámit postapokalyptické RAGE 2. Reagovala dost zvláštně na "uniklé" informace. Dnešní teaser pravděpodobně vše potvrzuje.
Vampyr.jpg
Čtvrtek - 10.5. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Adventura Vampyr se ukazuje v novém gameplay traileru. Jak se státá stvůrou, se jmenuje dnešní video. A pravděpodobně jde o nejlepší gameplay trailer, který Vampyr odprezentovalo.
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one