Články

Valve Index.jpg
Sobota - 30.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Valve před malou chvílí oznámilo vlastní VR headset, o kterém se mimochodem spekuluje již delší dobu. První zmíňka o VR zařízení padla už koncem minulého roku, ve článku první informace.
DRIVECLUB.jpg
Sobota - 30.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Společnost Sony právě oznámila, že už v Srpnu letošního roku dojde k ukončení veškerého online obsahu závodů Driveclub od Evolutionu. Singleplayer půjde hrát bez jakéhokoliv omezení.
Borderlands 3.jpg
Sobota - 30.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste fanoušci oblíbené série Borderlands 3, určitě jste viděli pár dnů starý, první trailer. Ten spoustu věcí ukázal a podle mnohých v něm tvůrci dokonce schválně ukázali i datum vydání.
The Elder Scrolls VI.jpg
Sobota - 30.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Bethesda před několika dny potvrdila svoji účast na letošní E3 2019, která začíná v polovině června, není nám však jasné, co plánují ukázat, nový Elder Scrolls VI ani Starfield totiž nikoliv.
Anno 1800.jpg
Sobota - 30.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Situace se opakuje, stejně jako Metro Exodus, odchází na poslední chvíli také Anno 1800. V tuto chvíli je ještě možné si hru na Steamu předobjednat, po vydání však bude k dispozici pouze u Epic Games.
Fort Boyard.jpg
Sobota - 30.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Jsem si jistý, že každý z nás moc dobře ví, co Pevnost Boyard, televizní Francouzská soutěž je. Studio Microids ji oznámilo na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ve článku screeny a datum vydání.
Resident Evil 3.jpg
Sobota - 30.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Už začátkem letošního roku přišla zpráva, že Capcom po úspěchu remaku Resident Evil 2 plánuje také remake Resident Evil 3: Nemesis. Teď se ale objevila spekulace, že by remake měl udělat někdo jiný.
Layers of Fear 2.jpg
Pátek - 29.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Bloober Team studio ukázalo první gameplay záběry ze druhého dílu hororovky Layers of Fear 2. A, vypadají skvěle. Podívejte na vývojářské 13 minutové demo. 
F1 2018.jpg
Pátek - 29.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Závodní specialisté, studio Codemasters právě oznámilo pokračování série F1 s ročníkem 2019. Codemasters slibují další inovace, pár změn a hlavně, velkou škálu možností customizace formulí.
STALKER 2.jpg
Pátek - 29.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Zatím co byl v roce 2012 STALKER 2 zrušen, minulý rok studio GSC Game World oznámilo znovu-zrození, teď, skoro po roce se tvůrci připomínají prvním artworkem, ve článku ve vysokém rozlišení.
Game of Thrones.jpg
Pátek - 29.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Jeden z aktuálně nejoblíbenějších sériálů Game of Thrones jž brzy odvysílá svoji poslední sérii dílů, co potom? Potom by klidně mohla přijít AAA hra od tvůrců Dark Souls a Sekiro, více ve článku.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one