TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Fable Polda 7 MAFIA (Remake) - Dabéři

Články

Metro Exodus.jpg
Čtvrtek - 7.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Že jste dodnes viděli dost z Metro: Exodus? Pravda, videí v posledních týdnech vyšlo mnoho, tomuto traileru se však nemůžou rovnat. Mrkněte na naprosto úžasný trailer "Arťomovy noční můry".
Battlefield V.jpg
Čtvrtek - 7.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Od začátku vydání Battlefield V bylo jasně zřetelné, že se neprodává dle představ EA / DICE. Electronic Arts v tiskové zprávě prozradili prodejní čísla a kolik plánují prodat kopií hry Anthem.
Crackdown.jpg
Čtvrtek - 7.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Třetí díl bláznivé akce Crackdown se po spoustě odkladech konečně blíží. Ještě než ale vyjde, mohou si hráči s Xbox 360 nebo Xbox One zdarma stáhnout první díl z roku 2010. 
Fear the Wolves.jpg
Čtvrtek - 7.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Týden ve znamení battle-royale. V pondělí vyšla free-to-play hra Apex Legends od EA, dnes tu máme také zdarma akční Fear The Wolves, hrát můžete zcela zdarma následujících 5 dní.
Chernobylite.jpg
Čtvrtek - 7.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Před dvěma dny nám studio The Farm 51 (tvůrci Get Even) ukázalo vůbec první teaser trailer z hororu Chernobylite, dnes tu máme konečně první plnohodnotný trailer. Návrat do Černobylu už brzy.
Assassins Creed 3.jpg
Středa - 6.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Remasterovaná verze Assassin's Creed 3 z roku 2012 se pomalu blíží, Ubisoft právě oznámil, že dorazí v plné parádě už 29.3. 2019 pro všechny hlavní platformy včetně PC verze. V článku trailer.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Středa - 6.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Eletronic Arts už letos vydá svou další Star Wars hru, tentokrát adventuru od nového týmu Respawn studia. Podle nejnovějších zpráv se rozhodně máme na co těšit, EA se nemůže dočkat, až nám hru ukáže.
Xbox Game Studios.jpg
Středa - 6.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Microsoft Studios, ještě nedavno divize o několika málo studií, které se však každou chvíli rozrůstají a Microsoft se může chlubit hned několika velmi kvalitními týmy. Microsoft Studios mění svůj název na...
Titanfall 2.jpg
Středa - 6.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci Titanfall před několika málo dny prozradili, že se s Titanfall 3 nepočítá, to sice ne, přesto EA plánuje vydat spin-off Titanfallu, o již známe pokračování jít bohužel nemá.
Star Wars EA.jpg
Středa - 6.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

EA má svoje letošní první vydání hry úspěšně za sebou, Apex Legends si vyzkoušelo za prvních 8 hodin přes milión hráčů. S jakými hrami EA ještě počítá pro rok 2019?
Resident Evil 2 remake.jpg
Úterý - 5.2. 2019          Autor: Jakub Hergesell

Remake Resident Evil 2 se vrátil ke své původní kameře, tedy k pohledu třetí osoby. Přesto je tu menšina, která by ráda pohled první osoby, jako tomu bylo u sedmičky. A nyní už to je díky módu možné.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one