Články

Starlink Battle for Atlas.jpg
Čtvrtek - 25.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Vesmírná akce Starlink: Battle for Atlas od Ubisoftu přeci jen nakonec vyjde i na PC. Co za původním plánem, hru vydat pouze na konzole stojí? Nízké prodeje, oficiálně prozradil Ubisoft.
Vampire Bloodlines 2.jpg
Čtvrtek - 25.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Paradox vydalo nový trailer, ve kterém přibližují některé schopnosti hlavní postavy z Vampire: Bloodlines 2. Na výběr budeme mít ze tří postupů nadpřirozených schopností, detaily ve článku.
The Crew 2.jpg
Středa - 24.4. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft se pokusí oslovit fanoušky závodních her trialem pro The Crew 2 z roku 2018, v tuto chvíli je již možný pre-load, nebo-li předčasné stažení hry. Spuštění FREE serverů se chystá na průběh dne.
World War Z.jpg
Středa - 24.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Survival akce World War Z je venku týden, jak se ji daří v prodeji a jak dopadla v recenzích? Zatím co recenze nejsou zrovna chvalitebné, s prodeji můžou být tvůrci spokojení.
Call of Duty 2019.jpg
Středa - 24.4. 2019                 Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že oznámení nového dílu Call of Duty pro rok 2019 je za rohem, Activision jej začíná pomalu odhalovat vybraným lidem, vyzkoušet si jej mohli NFL sportovci a studenti vysokých škol.
Tokyo 2020 Olympics.jpg
Úterý - 23.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Že SEGA připravuje oficiální videohru k letním olympijským hrám v Tokiu už víme přibližně měsíc, až dnes však můžeme vidět první gameplay záběry, které jasně dokazují, o jak velkou arkádu půjde + další info.
Street Fighter 5.jpg
Úterý - 22.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Po dobu následujících několika dnů můžeme hrát zcela zdarma akční bojovku Street Fighter V z roku 2016 na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One, více ve článku.
Game Boy 1989.jpg
Pondělí - 22.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Původní a první Game Boy slaví už 30. nerozeniny od svého prvního vydání. Nintendo za ty léta vydalo jen velmi málo verzí, pojďme si připomenout tu první z nich, známe dokonce prodejní čísla, které překvapí.
Rocksteady.jpg
Pondělí - 22.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

To snad není půl rok od vydání posledního dílu Batman: Akrham, co by se na internetu neobjevily spekulace ohledně oznámení jejich další hry, o čem se mluví aktuálně? Rocksteady prý oznámí novou hru v pátek.
GTA 6.jpg
Sobota - 20.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Dvě zmíňky o Grand Theft Auto 6 v jednom týdnu? Ano, zatím co jednou šlo o spekulaci, podruhé šlo o oficiální informaci přímo jednoho z vývojářů Rockstar Games, kde se ona zmíňka objevila?
A Plague.jpg
Pátek - 19.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky akční adventury A Playgue Tale: Innocence právě zveřejnilo studio Focus Home. Vychází 14.5. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízk na poměry roku 2019.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one