Články

Elden Ring.jpg
Pondělí - 10.6. 2019           Jakub Hergesell

Microsoft ve spolupráci s FromSoftware a Bandi Namco oznámily další RPG hru od tvůrců Sekiro: Shadows Die Twice nebo Dark Souls hardcore her. Novinkou je Elden Ring, mrkněte na trailer.
Crossfire X.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Microsoft ještě v rámci E3 vystoupení oznámil pefektně vypadající akční FPS hru Crossfire X. Ta mimo mutliplayeru dostane i příběhovou část, o tu se stará studio Remedy (tvůrci Alan Wake).
Deathloop.jpg
Pondělí - 10.6. 2019           Jakub Hergesell

Tvůrci dvoudílné stealth akce Dishonored už potvrdili, že patří mezi nejlepší herní vývojáře. Děj, zpracování, všechno na jedničku. Budou v dobré reputaci pokračovat i s titulem Deathloop?
Ghostwire Tokyo.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Tango GameWorks se postaralo o prozatím největší herní překvápko letošní E3 2019. Všichni očekávali The Evil Within 3, oznámili však něco mnohem zajímavějšího, Ghostwire: Tokyo.
Flight Simulator 2020.jpg
Pondělí - 10.6. 2019           Jakub Hergesell

Microsoft dnes pravděpodobně potěší především milovníky letadel. Během konference totiž představil zcela nový Microsoft Flight Simulator, vyjde příští rok s podporou 4K rozlišení.
Dying Light 2.jpg
Neděle - 9.6. 2019             Jakub Hergesell

I Dying Light 2 se očekával během vystoupení Microsoftu. Sice jsme čekali více, nějaké pořádné vývojářské demo, ale alespoň něco. Navíc známe přibližný datum vydání.
Bleeding Edge.jpg
Neděle - 9.6. 2019            Jakub Hergesell

Že tvůrci parádní adventury Hellblade kutí novou hru jsme věděli a měli jsme velká očekávání. Bohužel, oznámili pouze absolutně nezajímavý multiplayerový titul Bleeding Edge.
Cyberpunk 2077.jpg
Neděle - 9.6. 2019           Jakub Hergesell

Jak se předem vědělo, Microsoft ukázal po několika měsících nový trailer Cyberpunk 2077, ve kterém se překvapivě objevil Keanu Reeves. Známe i datum vydání, dlouho už čekat nebudeme.
Xbox Two.jpg
Neděle - 9.6. 2019           Jakub Hergesell

Microsoft dnes ve 21:30 spustí live stream, kde světu oznámí Xbox konzoli další generace. Že by Xbox Two? Právě na to si musíme ještě počkat. Mimo konzole uvidíme i spousty nových her.
VOLTA Football.jpg
Neděle - 9.6. 2019            Jakub Hergesell

Electronic Arts včera oznámilo letošní ročník FIFA 20, která mimo tradičních inovací přinese zcela nový mód VOLTA Football - jiným jménem FIFA Street. Tohle jsou první detaily, trailer a screeny.
FIFA Volta.jpg
Sobota - 8.6. 2019             Jakub Hergesell

Pokud jste si mysleli stejně, jako my, že FIFA 20 nabídne o drobek lepší grafický kabátek a aktualizované sestavy hráčů, pak jsme všichni naomylu. EA představilo ne jen FIFU 20, ale i FIFA Street.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one