Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Články

Splinter Cell.jpg
Sobota - 12.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že Ubisoft brzy opravdu oznámí nový, dlouho spekulovaný a teasovaný Splinter Cell. Ke spekulacím dost pomohl Luca Ward, Italský herec, který dabuje Sama Fishera, podívejte, co přidat na soc. sítě.
Resident Evil 2 remake.jpg
Sobota - 12.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Na plnou verzi si sice ještě pár dnů počkáme. Pokud jste ale přeci jen nedočkaví, můžete vyzkoušet právě vydané DEMO, k dispozici na PC, Xbox One a PlayStation 4. Více info ve článku.
ja.jpg
Pátek - 11.1. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že bychom si mohli užít skvělý víkend, venku je zima, sníh, co takhle odpočívat doma a hrát hned tři hry, které obchody dávají zdarma? Pojďme se na ně podívat, a pozor, na některé máte už jen pár hodin.
The Division 2.jpg
Čtvrtek - 10.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Když Epic Games na konci minulého roku tvrdili, že se se svým Epic Storem pokusí konkurovat Steamu, mysleli to asi opravdu vážně. The Division 2 bude dalším exkluzivním kouskem Epicu. A ještě na Uplay samo.
Alien Isolation.jpg
Čtvrtek - 10.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

V posledních několika dnech se řeší nejvíce hry ze světa Alien. Představena byla mobilní singleplayerová survivalovka Alien: Blackout a pracuje se na multiplayerovém Alienu, na pokračování Isolation ne.
AMD Radeon VII.jpg
Čtvrtek - 10.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Společnost AMD právě oznámila a představila svoji novou grafickou kartu AMD Radeon VII pro náročné hráče (rovná se RTX 2080). Víme jakou má cenu, kdy se ji dočkají první hráči a dokonce se vyjádřila i NVIDIA.
The Division 2.jpg
Čtvrtek - 10.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky taktické TPS akce The Division 2 právě zveřejnilo studio Ubisoft. Vychází v 15.3. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Metro Exodus.jpg
Středa - 9.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Metro: Exodus je dalšími inforamacemi a videi stále lepší a lepší. Dnešní příběhový trailer klidně můžeme žařadit mezi "epické trailery". 
ALIEN.jpg
Úterý - 8.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Čerstvě oznámený titul Alien: Blackout zklamal, jde totiž pouze o mobilní titul. Naštěstí nás dnes uklidnilo studio FoxNext, která oznámila práce na velké multiplayrové Alien hře. Kdo na ní pracuje?
Alien Blackout.jpg
Úterý - 8.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

První zklamání letošního roku? Rozhodně, postaralo se o to 20th Century Fox a jejich silně teasovaný titul Alien: Blackout. Vyjde totiž pouze pro mobliní zařízení, nikoliv na PC a konzole.
GeForce RTX 2060.jpg
Pondělí - 7.1. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Společnost NVIDIA dnes na konferenci CES 2018 oznámila a představila grafickou kartu střední třídy - RTX 2060. Víme, kdy se zahájí prodej a na kolik nás karta vyjde. Jak bude výkonná? Vše ve článku.
Ring of Elysium.jpg
Neděle - 6.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Po PUBG se nové mapy dočkají i hráči Ring of Elysium, tentokrát to nebude zimní mapa, ale .. na to už se podívejte ve článku sami. Kdy že se ji dočkáme? S druhou sezonou, která začne už brzy. 
P.T..jpg
Neděle - 6.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Na horor P.T. asi ještě pamatujete, mělo jít o survival horor, nebo-li takové demo pro připravovaný a bohužel již zrušený horor Silent Hills, sním skončilo i demo, Konami jej stáhlo z obchodů. Naštěstí tu máme fanoušky...
Alien 2019.jpg
Neděle - 6.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oznámení nové hry s Alienem jsme očekávali už na TGA 2018 v prosinci, nestalo se tak, každopádně to nyní vypadá, že se blíží. Oficiální účet ukázal teaser trailer, půjde snad o pokračování Alien Isolation?
MARVEL.jpg
Sobota - 5.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Studio Second Dinner asi neznáte a není divu, je totiž uplně nové a právě oznámilo práce na svojí první hře. A možná se budete divit, ale první spolupráce bude rovnou se společností MARVEL.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one