Loading

Články

Crash Team Racing.jpg
Úterý - 16.7. 2019            Jakub Hergesell

Svět opravdu není v pořádku. Na první pohled dětské závody Crash Team Racing: Nitro Fueled byly nařknuty z rasismu! Tvůrci jsou tak nuceni změnit název jedné z nových jezdkyň. Proč? Opět za to můžou černoši.
RAW.jpg
Úterý - 16.7. 2019           Jakub Hergesell

Dva naprosto neznámí vývojáři představili velkou ambiciózní hru RAW, která se na první, vlastně i druhý a třetí pohled silně inspiruje sérií Grand Theft Auto. Podívejte na hodně namakané záběry ze hry.
The Division 2.jpg
Pondělí - 15.7. 2019           Jakub Hergesell

Ubisoft již od roku 2017 vydal hned dva díly nové značky The Division, která má blíže k multiplayeru, než klasickému vyprávění příběhu. Nyní se samotný Ubisoft ptá hráčů, zda-li by o spin-off měli zájem.
Remnant From the Ashes.jpg
Pondělí - 15.7. 2019           Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky PC verze Remnant: From the Ashes právě zveřejnil Gunfire Games a Perfect World. Vychází 20.8. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
Minecraft AR.jpg
Neděle - 14.7. 2019           Jakub Hergesell

Microsoft vydal nové video z připravované AR hry Minecraft Earth pro mobilní zařízení. Navíc se spustily registrace do uzavřené BETA verze, ve článku další informace a nové záběry.
Destiny 3.jpg
Neděle - 14.7. 2019          Jakub Hergesell

Pozor pozor, důležité hlášení pro všechny majitele PC verze Destiny 2. Jelikož se Bungie a Activision rozešli a hru si nyní šéfují sami tvůrci, nebude mít Destiny 2 žádnou spojitost s Battle.netem.
Cyberpunk 2077.jpg
Neděle - 14.7. 2019            Jakub Hergesell

Fanoušky samozřejmě zajímá všechno, každá informace, přeci jen je Cyberpunk 2077 jednou z nejočekávanějších her. A na jednu z otázek odpověděli přímo tvůrci, Koho budeme moct fyzicky napadnout?
Nemesis.jpg
Neděle - 14.7. 2019           Jakub Hergesell

Ještě, než připraví oficiální remake Capcom, můžeme všichni vyzkoušet zbrusu nový HD mód. Těch už sice pár vyšlo, tenhle je ale přeci jen v něčem vyjímečný. Podívejte se sami, Nemesis nikdy nebylo hezčí.
Cyberpunk 2077.jpg
Neděle - 14.7. 2019          Jakub Hergesell

Hlavní designér hry Pawel Sasko přidal na Twitter další video, ve kterém ve zkratce prozradil další střípky informací, tentokrát se zaměřil na auta a motorky. Dostaneme vlastní garáž i několik radiových stanic.
Mortal Kombat film.jpg
Neděle - 14.7. 2019           Jakub Hergesell

Celovečerní akční film Mortal Kombat nabírá na obrátkách a tvůrci nás informují i daších zajímavostech. Tentokrát prozradili, že svým filmem míří na rating R, prý si kladou velký důraz na fatality.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one