Loading

Články

Dying Light 2.jpg
Pátek - 17.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

O pokračování parkourové akce Dying Light toho stále moc nevíme, kromě gameplaye z E3 2018 jsme se nedozvěděli prakticky vůbec nic. Nyní však producent hry něco málo prozradil.
Rage 2.jpg
Pátek - 17.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Čekali jsme dlouhých osm let, než nám Avalanche Studios a id Software přinesly pokračování postapokalyptického RAGE. Na trojku, tak dlouho ale čekat asi nebudeme, tvůrci by ji rádi udělali brzy.
Microsoft & Sony.jpg
Pátek - 17.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Věční rivalové a konkurenti právě oznámily spolupráce do dalších let. Nene, není konec exkluzivních her, spolupráce spočívá v cloudové podpoře inteligentní Azure AI, pravděpodobně pro PS5.
Ubisoft.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft včera opět zopakoval, že chystají vydat do března roku 2020 až tři velké AAA neoznámené hry. Jak se ale nyní ukazuje, jedna z nich by měla být mobilní a již silně zajetá značka. Máte tip?
three games.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Quantic Dreams už koncem března oznámilo, že jejich původně PS4 exkluzivní tituly Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human vyjdou také na PC. Teď už konečně známe data vydání i demoverzí.
Stories Untold.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Rádi se bojíte? Potom neváhejte a stahujte zdarma hororovou hru Stories Untold od studia No Code. z roku 2017. Tentokrát ji nabízí kontroverzní Epic Games Store, tak honem pro ni.
STEEP.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft opět naděluje! Nemáte adrenalinovou sportovní hru STEEP z roku 2016? Velká škoda, hra nabízí zábavu na spousty hodin, tak šup do článku, kde si můžete vyzvednout kopii na PC.
Vampire Bloodlines 2.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Potěšující zpráva o oznámeném pokračování série Vampire s poditulem Bloodlines 2 vystřídala další skvělá zpráva. Tvůrci The Council pracují ještě na jedné RPG hře Vampire, kdy bychom se ji mohli dočkat?
Ubisoft.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft zveřejnil své finanční výsledky a pochlubil se, že vydělal možná rekordní částky v historii + PC hraní se zvedlo o 9 %. Kolik vydělalo dnes již starší Rainbox Six: Siege a jaká je nejprodávanější...
Splinter Cell.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Včerejší odložení pirátské akce Skull & Bones doprovodila ještě jedna, tentokrát potěšující zpráva. Ubisoft chystá oznámit a vydat tři velké AAA hry do Března 2020, tzn do roka. Jaké by to mohly být?
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one