"Zrušte objednávky hry Artifact", volají hráči

Artifact.jpg
Pondělí - 19.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Nejen, že Valve hráče doslova naštvalo oznámením kartiček, kterých je dnes více než dost, hráči jsou zhrzení také tím, jak je Valve nenasytné a nechává si ve hře za téměř všechno zaplatit. Čtěte více.
Prakticky od oznámení Artifact z minulého roku to hráči dávají Valve pořádně sežrat "my čekáme na pokračování Portalu, Half-Life, Team Fortress nebo Left 4 Dead" .. a ne na další kartičkovou hru, kterých je dostatek a pokud chce hráč pořádnou, zahraje si třeba Gwent nebo Hearthstone. 

I tak se bez pochyb najede tisíce hráčů, kteří Artifact vyzkoušejí a právě tito hráči, kteří již mohou hru testovat hlásí "Zrušte předobjednávky, Valve si za všechno ve hře nechává zaplatit". Co přesně musíme platit? Opravdu, všechno.

Nejprve si musíte pořídit samotnou hru za 20€, kde dostanete pár základních karet, abyste však nebyli pozadu, je potřeba si karty nakoupit i za realné peníze (balíček 2€). Ty pak můžeme prodávat nebo naopak kupovat v komunitním trhu Steamu. To ale není všechno. Hra obsahuje také nejrůznější herní módy, do kterých potřebujeme vstupenky a ty jsou jak jinak, než placené. Artifact bude možné vyzkoušet si zdarma už zítra 20.11.2018, kdy začíná BETA verze. 19.11.2018 09:50:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one