Znovu-vydání Batman: Arkham Knight přineslo další kritickou chybu

Batman Arkham Knight.png
Určitě víte, o čem je řeč. Batman: Arkham Knight byl před 3 - 4 měsíci stažen z prodeje z důvodu velkých problémů s PC verzí. Teď, kdy Warner Bros hlásilo, že je vše opravené a připravené - tak se ukazuje, že není. Přišla další kritická chyba, kterou by jste asi nečekali.
Opravný patch, který včera a dneska dorazil majitelům PC verze Batmana sice opravil velké chyby a trochu zlepšil optimalizaci, každopádně s 2.6 GB updatem přišla jedna velká chyba, která se týká pouze uživatelů Windows 10. Windows 10 je navržen a zpracován tak, aby na něm hry jely ještě lépe, než na skvělých Windows 7. A že tomu doposud bylo, všechny hry jedou o něco lépe, ovšem až na zkaženého Batmana. 

V HW požadavcích se píše doporučený maximálně Windows 8.1 s 64 bitovým systémem, o Windows 10 ani zmíňka a tady je i ta chyba. Pokud máte Windows 10, musíte mít minimálně 12 GB RAM, aby jste hru v pohodě rozjeli, ostatní operační systémy, tedy Windows 7, 8 a 8.1 jedou klasicky na doporučené, které píšou 8 GB RAM.

Je možné, že chybu každou chvíli opraví, s tím se ale nedá počítat a tak pokud máte Windows 10 a chystáte se pořídit Batmana, tak jedině s velkýma ramkama.29.10.2015 19:57:18
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one