Známe scénář 3. epizody Half-Life 2

Half Life 2.png
Tak tohle by nás ani ve snu nenapadlo, autor do dnes nevydané epizody 3 pro Half-Life 2 zveřejnil příběh, který pro Valve napsal. Jenže, před rokem odešel a tak se asi třetího dílu ani epizody 3 nikdy nedočkáme. A napsal celkem rozsáhlý článek na svém oficiálním webu.
Tohle až se dostane k Valve, tak bude velký rozruch, samotné Valve totiž o #Half-Life 3 nebo 3. epizodě pro Half-Life 2 neřekne nikdy ani slovo. A tak nezbývá nic, než aby se ozvali sami autoři již napsaných scénářů, kteří už pod Valve nepatří. Jedním takovým je třeba Marc Laidlaw, ex-zaměstnanec a důležitý člověk Valve, který studio opustil v roce 2016. 

A právě Marc se rozhodl po letech reagovat na fanoušky neustále se vyptávajících se na Half-Life 3 nebo Half-Lide 2 - Episode 3. A tak sedl k počítači a napsal velký příspěvek ohledně děje 3. epizody HL2.

"3. epizoda pokračuje následovně, Alyx a Gordon Freeman se vydají na Antakrtidu, kde se údajně nachází skrytá loď Borealis, která pokud tam opravdu je, může pomoct v boji s Combine. Když došli na místo, kde měla loď být, našli pouze nepřátelskou základnu, otázkou nyní bylo, mají snad oni loď Borealis? Pokud ano, neznamená to vůbec nic dobrého, neboť loď umí cestovat časem a můžete se sní objevit na kterém koliv místě ve vesmíru.

Loď nakonec Freeman s Alyx najdou, vyskládají do ní bomby, které by měly zničit celé Combine, alespoň to bylo přání mrtvého otce Alyx, která udělá pro splnění přání téměř všechno. Loď napěchovanou výbušninami namíří na Combine, v tom se objeví G-Man, který vytvoří portal, do kterého on i Alyx vstoupí, Gordon na lodi zůstává sám, těsně před výbuchem jej však zachrání Vortigaunti (dříve Alien Slaves nebo Xen Slaves).

Gordon už jen sleduje obří výbuch, který ničí celé Combine. Tím vše končí." Více a detailněji to rozepsal sám Marc na svém webu »26.08.2017 12:53:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one