Známé osobnosti se bouří: "Fortnite nám ukradlo naše tanečky"

Středa - 21.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tanečky ve Fortnite jsou stále více oblíbenější, a všimli si toho také známé osobnosti, které je ztvárnili daleko předtím, než se ve hře od Epic Games objevily. A to se například Chance The Rapper vůbec nelíbí.
Nemusíte být nutně hráči ani fanoušci populární hry Fortnite, přesto Vás pravděpodobně neminuly oblíbené tanečky, které Epic Games přidává do hry. Možná o tom ani nevíte, ale tvůrci si tyto tanečky nevymysleli, půjčili si je nebo podle slov některých známých osobností "ukradli", jako to řekl před pár dny herec Donald Faison (Scrubs / Doktůrci), raper Chance The Rapper, BlocBoy nebo 2 Milly.  

Tvůrci těchto tanečků nejsou naštvaní jen pro to, že se jich nikdo neptal na souhlas, ale i pro to, že si za ně Epic Games nechává platit skrze mikrotransakce. Například herec Donald Faison se nedavno vyjádřil, že svůj taneček vymyslel z ničeho nic během natáčení a nikdy se ho Epic Games nezeptalo na souhlas, když se ho fanoušci ptali, zda-li taneček ze seriál zopakuje, řekl "Ne, pokud ho chcete vidět, pusťte si Fortnite, tam je, ukradli ho". A bohužel pro něj, dle zákonů ani nemusí.
Donald Faison
Herec
BlockBoy
Rapper
2 Milly
RapperFortnite.jpg
25.11.2018 16:04:18
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one