Známe oficiální datum vydání Windows 10 + info

windows 10.png
Před několika hodinami se většině uživatelům objevilo okénko ve Windowsech, které láká na stažení nejnovějšího operačního systému Windows 10 od Microsoftu. Ten bohužel ale ještě stáhnout nejde, počkat si musíme pár měsíců, nyní si jej ale můžete "zarezervovat".
Máte Windows 7? Potom se podívejte na ikonky o hodin dole v pravo. Možná i vy tam nyní máte nové logo Windows, které když rozkliknete, dostanete se do nabídky, která nabízí stažení #Win dows 10, kontrolu upgradu na W10 nebo seznámí s novým operačním systémem.

Ty si ale bohužel ještě stáhnout nemůžete (pouze preview verzi, která je k dispozici několik měsíců). Zatím si je můžete pouze rezervovat. To znamená, že stačí vyplnit email, na který Vám přijde upozornění o dostupném upgradu na Windows 10. Díky informacím v okénku jsme se také dozvěděli datum vydání, Windows 10 dorazí pro uživatele Windows 7 a Windows 8.1 už 29.7. 2015. Informace hovoří, že celý balíček bude mít pouze 3 GB.

Jen připomeneme, že Windows 10 nabídne spousty inovací a bude to spojení toho nejlepšího z Windows 7 a Windows 8.1, dočkáme se například opět té známé plochy s nabídkou START. K dispozici ale bude také slibovaný software DirectX 12.0 nebo nový online pracovní prohlížeč.02.06.2015 06:47:32
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one