Zkuste novou Onlinovku podobnou Diablu

a.png
Onlinovka se jmenuje Atlantis - Drakensang a může lehce připomínat například Diablo 3. Kamera, kouzla, svůj velký svět a dokonce i čeština, hra zaujme a určitě baví.


Hra nabízí svůj svět a dokonce v Češtině včetně titulků, vlastně tam nenajde nic anglicky. Webová stránka a vše obsahuje češtinu, hru si zahrajete přímo v prohlížeči a nemusíte instalovat žádné klienty, ikdyž je to pouze taková onlinovka, rozhodně si najde své fanoušky, já jsem na ni narazil hodně nahodně a můžu říci, že zaujme!

Registrace je hotova do půl minuty, výběr postavy a editace hlavy a obličeje je také na pár sekund, dokonce nemusíte nic potvrzovat na emailu. 

Máte na výběr z tří postav. My odzkoušeli čaroděje, který nese hůl a hned na začátku má první kouzlo. Druhé dostanete hned při prvním levelu, třetí už při 3 nebo 4. Kouzla jsou velmi pěkně zpracována a při pohledu na ně, kdo by řekl, že to je pouze onlinovka bez klienta!

Okolní svět také není vůbec špatně zpracován, zatím jsem nenarazil na žádný bug a hra běží krásně, lagy nejsou vubec vysoké, no samozřejmě si musíte nastavit EU server. Stejně jako u každé hry expíte postavičku, někdy to jde rychle, někdy pomaleji, jde o to, kolik mobů zabijete a proto je lepší nevynechávat a jít do každého, některé questy (ukoly) Vám dají tolik XP, že dostanete dokonce level, po 15. minutách hraní jsme dosáhli 5 levelu.

Jak již bylo řečeno, hra zaujme, vypadá dobře, ovladatelnost skvělá, mapa dobře zobrazuje kde máte úkol, kam jít. Doporučujeme vybírat sudy a truhly, někdy skrývají zajímaví věcičky, odvěci není ani sbírat zlaťáky, těch není nikdy dost.

Hru si zdarma zahrajete na TÉTO ADRESE
.


reklama.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2329"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
je celkem pozměněná, proto nová, jinak jsou tam novinky a vypada moc dobře.
Hlavní Administrator
Není to náhodou novej svět ???
23.07.2012 11:39:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one