Zjistili jsme nové informace o zrušeném Call of Duty: Fog of War

cod.png
V červnu tohoto roku (2014) jsme Vás informovali o tom, jak Sledgehammer studio, které právě pracuje na Call of Duty: Advanced Warfare dříve vyvíjelo jiný druh Call of Duty, měl být z pohledu třetí osoby a dějově se odehrával ve válce Vietnamu, dokonce jste mohli vidět obrázky, teď máme nové info!
Trošku shrneme minulé zpravodajství, kde jsme Vám psali vůbec po prvé a naposled o #Call of Duty: (Vietnam). Jediné, co jsme se dozvěděli je, že se hra měla odehrávat ve zmiňovaném Vietnamu, takže drsné podmínky bez soucitu, to vše mělo překvapivě být z pohledu třetí osoby (TPS). Dokonce jsme viděli první artworky přímo od SledgeHammer Studia, proč ale hra nebyla ve finále zhotovena nevíme, asi se něco nezalíbilo vydavateli.

Teď tu ale máme další informace, které přišly do světa o čtvrt roku déle, než první zpráva. Vše vypátral server IGN, rozkecali se o tom dva tvůrci. Hra se měla jmenovat #Call of Duty: Fog of War a měla být ve stilu Uncharted. Tvůrci totiž měli spousty zkušeností se sérií Dead Space. Na hře se dokonce pracovalo dlouhých 8 měsíců a proto oba tvůrci řekli, že tento díl není zcela pohřben a možná se k němu někdy vrátí.
11.09.2014 23:03:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one