Zapojte se do eventu FridayNight v Battlefield 1 už dnes večer

FNB.jpg
Už dnes večer začne oblíbený FridayNight v Battlefield 1. Fanouškům série asi netřeba tento event nějak představovat, těm jen v rychlosti řekneme, že už dnes ve 22:00. Pro ty, kteří nevědí o jakou akci jde, čtěte dále a získejte například speciální psí známku.
Pokud nemáte plány na dnešní večer ač je konečně pátek, můžete se zapojit do oblíbeného eventu FridayNight v #Battlefield 1, který začne už dnes ve 22:00 našeho času. 

Že ještě nevíte, co oblíbený event FridayNightBattlefield je? Často vyhrazené víkendy patří v EA zkrátka Battlefieldu, hráči si mohou na několika serverch zahrát proti tvůrcům z DICE či EA a to hned v několika možných jazycích. Ten český se nepředpokládá, každopádně i tak si můžete užít spousty zábavy s lidmi, kteří hru postavili a ukázat jim Váš skill.

Speciální pátek začne už dnes ve 22:00 a zapojit se může každý majitel kopie Battlefield 1 jak na PC, tak konzolích PS4 a XONE. Pokud se zapojíte, dostanete speciální psí známku nebo se dokonce můžete zapojit do oficiálního kanálu vývojářů na TeamSpeaku. Vše se bude vysílat skrze internetovou televizi Twitch. A jak najít servery, kam se tvůrci hry chystají? Stačí napsat do vyhledavače ve hře tyto názvy.

PC:
  • #FridayNightBattlefield Official #1
  • #FridayNightBattlefield Official #2
  • #FridayNightBattlefield Official #3
  • #FridayNightBattlefield Official #4
  • #FridayNightBattlefield Official #5
  • #FridayNightBattlefield Official #6

PS4:
  • #FridayNightBattlefield

XONE:
  • -[DICE]- #FridayNightBattlefield -


V případě zájmu doporučujeme být připravení v čas, o rozdání si to s vývojáři hry bude velký zájem a místa na serverech nejsou nafukovací. Tak nezapomeňte, už dnes ve 22:00 našeho času.21.04.2017 09:37:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one