Zakoupením ročního PS Plus dostanete další 3 měsíce zdarma

PlayStation Plus.jpg
Sony si pro své hráče využívající služby PlayStation Plus připravilo skvělou nabídku. Od Srpna nasadilo nové ceny i pro Českou Republiku, pravděpodobně jako kompenzaci, dostanou hráči s předplatným na rok, další 3 měsíce k tomu zdarma. Cena za rok se tedy protáhne až na 15 měsíců.
Že Sony podražilo za službu #PS Plus už pravděpodobně víte, přes pár týdny jsme Vás informovali o změnách cen i pro Českou Republiku. U nás na místo 1.299 Kč na rok připlatíme o 300 Kč víc, finální cena od Srpna je tak 1.560 Kč. Zdražovalo se především kvůli nabídce her, Sony by mělo od dalšího měsíce nabízet mnohem lepší hry, než v posledních letech.

Po této ne moc skvělé zprávě, se tu však přeci jen najde i ta dobrá. Pokud si nyní zakoupíte PlayStation Plus na rok, tedy za už 1.560 Kč, nedostanete 12 měsíců, jak by jste čekali, ale rovnou 15 měsíců. Změna se dotkne jak současných předplatiletů, tak těch nových. Sony také upozorňuje, že tato nabídka platí pouze pro lidi, kteří si službu zaplatí na oficiálních stránkách. Akce platí od 29.8. 2017.14.08.2017 15:24:19
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one