Loading

Epic Gamessss.jpg
Čtvrtek - 2.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Epic Games a studio Psyonix právě oznámily, že spojily síly. Tvůrci úspěšné arkádové hry Rocket League, která má již více než 60 miliónů registrovaných hráčů patří Epic Games. Plánují se změny?
Valve.jpg
Středa - 1.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Valve je už dlouho dobu pod vlnou kritiky a není divu, roky žádané hry komunitou, a tvůrci představí karetní hru, která už od začátku měla nakročeno k neúspěchu. Tentokrát se ale asi opravdu něco chystá.
Blizzard Gamescom 2019.jpg
Středa - 1.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že problémy v Activision Blizzard neustávají, po masivním propouštění zaměstnanců (nikoliv vývojářů) se Blizzard neobjeví na Gamescomu v Německu po dlouhých 10 letech.
Gone Home.jpg
Pondělí - 29.4. 2019                 Autor: Jakub Hergesell

Příběhová adventura Gone Home z roku 2013 je k mání zcela zdarma a pokud si ji stihnete přidat do své knihovny, zůstane Vám už napořád. Na aktivaci máte následujících několik dní.
Death Stranding.jpg
Sobota - 27.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Kojima Production už roky pracuje na stále dost tajné hře Death Stranding pro PS4, autor hry Hideo Kojima o hře moc nemluví, přesto díky poslednímu rozhovoru můžeme spekulovat i o PC verzi.
F1 2019.jpg
Sobota - 27.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Codemasters oznámilo, že ke klasickým závodům F1 se letos objeví také šampionát Formula 2 a edice Legends, kde se objeví legendy z 90. let, jako Ayrton Senna nebo Alain Prost. Ve článku první obrázky
Days Gone.jpg
Sobota - 27.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Možná už jsme si až moc zvykli na vysoká hodnocení, která dostávají exkluzivní PlayStation 4 hry. Days Gone přesto, že je skvělou hrou, bohužel tak dobře hodnocené není. Co se recenzentům nelíbí?
Epic Store vs Steam.jpg
Pátek - 26.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Jedním z důvodů, proč vývojáři pomalu, ale jistě přecházejí ze Steamu na Epic Store je ten, že Epic Games si berou pouhých 12 % z prodeje, zatím co Steam 30%. Epic Games se k tomu opět vyjádřilo...
Starlink Battle for Atlas.jpg
Čtvrtek - 25.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Vesmírná akce Starlink: Battle for Atlas od Ubisoftu přeci jen nakonec vyjde i na PC. Co za původním plánem, hru vydat pouze na konzole stojí? Nízké prodeje, oficiálně prozradil Ubisoft.
Vampire Bloodlines 2.jpg
Čtvrtek - 25.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Paradox vydalo nový trailer, ve kterém přibližují některé schopnosti hlavní postavy z Vampire: Bloodlines 2. Na výběr budeme mít ze tří postupů nadpřirozených schopností, detaily ve článku.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one