Loading

PlayStation.jpg
Středa - 22.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Před pár dny nás informovalo Sony o svém novém studiu PlayStation Production, které se postará o nahrávání filmů a seriálů podle svých her. První projektem by mělo být Twisted Metal.
hair.jpg
Středa - 22.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Jedna z nejnáročnějších podobizen ve hrách, jsou rozhodně vlasy a voda. A právě vlasy by měly v následujících letech vypadat zase o něco realněji, tedy alepsoň na Frostbite engine od EA.
Tomb Raider 2 fan.jpg
Středa - 22.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Poprvé jsme o fanouškovském remaku Tomb Raider 2 z roku 1997 psali už v roce 2016, dlouhé roky, jakoby se po moderní předělávce slehla zem. Autor však nyní dokázal, že na ni stále pracuje. Mrkněte na nové ukázky.
PlayStation 5.png
Středa - 22.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Sony pomalu začíná s prezentováním své konzole další generace, tedy PlayStation 5. Vzhled ani další věci, ty jsou ještě tajemstvím, víme však, jak rychlá konzole bude v načítání her. Mrkněte na video.
The Sims 4.jpg
Středa - 22.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Hurá, konečně se dočkáme hry zdarma také od Eletronic Arts. Tentokrát došlo na simulator života The Sims 4, které může být Vaše zcela zdarma, kde hru seženeme a co pro to udělat?
Huawei.jpg
Úterý - 21.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Určitě jste postřehli pár dnů starou zprávu, která otřásla světem, vzhledem k problémům mezi USA a Čínou, ukončil Google spolupráci s Huawei, nyní se přidaly další giganti, které Huawei nutně potřebuje.
PlayStation.jpg
Pondělí - 20.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Sony PlayStation právě oznámilo své zburu nové studio Production, které se bude starat o hry podle exkluzivní videoher, co to znamená? Filmy The Last of Us, Uncharted nebo God of War?
Mortal Kombat film.jpg
Pondělí - 20.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Zhruba před týdnem jsme Vás informovali o připravovaném celovečerním filmu Mortal Kombat, který se aktuálně začíná natáčet v Austrálii, nyní vyšla oficiální zpráva oznamující datum premiery.
THQ Nordic.jpg
Pondělí - 20.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Stále rozvíjející se společnost THQ Nordic přijde na E3 2019 a mimo již oznámených her, se dočkáme i dvou oznámení. Tvůrci trochu naznačili o co by mohlo jít. Dokážete si správně tipnout?
Modern Warfare 4.jpg
Pondělí - 20.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Že se letos dočkáme dalšího dílu Call of Duty a i v roce 2020, to je téměř jistotka, otázkou vždy je, o jaký díl či zasazení půjde. Podle spekulací bychom se letos opravdu měli dočkat MW4, příští rok BO5.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one