Loading

Arma 3.jpg
Pátek - 24.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

České vývojářské studio Bohemia Interactive nelení a dokončuje další velkou expanzi pro vojenský simulator Arma 3. Představujeme vám DLC Contact, zemi napadne něco mimozemského.
Heavy Rain.jpg
Pátek - 24.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Heavy Rain je první ze třích her od Quantic Dreams, která se dostane mimo původní PlayStation 4 verzi také na počítače. K dispozici je na Epic Store demo verze, tak šup si pro ní, HW požadavky a trailer v článku.
RIME.jpg
Pátek - 24.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Skvělá dobrodružná hra RiME je ke stažení zdarma, RiME si stále drží svou vysokou cenu (cca 35€). Vyzvedněte si svou originální kopii na Epic Games Store.
NVIDIA.jpg
Pátek - 24.5. 2019          Autor: Jakub Hergesell

Že NVIDIA letos řekla poslední slovo vydáním grafických karet NVIDIA RTX 2080? Nene, společnost právě odteasovala zcela nový trailer, kterým láká na něco "super". Podívejte na video.
LOL.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Her podobných League of Legends na pro mobilní zařízení je mraky. Důvěryhodná agentura Reuters však tvrdí, že Riot Games na oficiálním portu pracují už více než rok. Čtěte více info...
Ancestors The Humankind Odyssey.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Zatím co PC verze bude konečně bez odkladu a vyjde v plánovém datu vydání, konzolisté si budou muset další zhruba půl rok počkat, Panache Digital Games hru odložili na prosinec.
Rune 2.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Studio Human Dead asi nevědí, jak pojmenovat svoje připravované pokračování Rune, po několikáté změně je to snad už naposled. Rune 2 se ukazuje v novém trailer + oznámení exkluzivního vydání PC verze na EGS.
Dead Island 2.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Stejně jako v roce 2015, 2016, 2017 a 2018, nás i letos vydavatelství THQ Nordic ujišťuje, že se na survivalu v otevřeném světě stále pracuje, vývoj je však velmi problémový.
Just Cause 4.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Další herní série dostane svůj vlastní film, po oznámení filmu Mortal Kombat nebo Sants Row se chystá akční filmové zpracování Just Cauase, kdo se postará o scénář? To byste nečekali.
THQ Nordic.jpg
Čtvrtek - 23.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Rakouská vydavatelská společnost THQ Nordic právě oznámila, že pracuje na 80 různých hrách, přitom jich 48 ještě neoznámilo. Nejde samozřejmě o osmdesát AAA her, jsou mezi nimi i menší nebo mobilní hříčky.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one