Loading

Burnout Paradise.jpg
Pátek - 19.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Skoro dvanáct let staré závody Burnout Paradise letos v létě přijdou o podporu a servery. Tvůrci vzkazují, že máme posledních přibližně 100 dnů na to, získat veškeré vízvy ve hře.
Left 4 Dead 3.jpg
Pátek - 19.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Na veřejnost se dostaly sakra zajímavé informace, Valve údajně pracovalo na Left 4 Dead 3 dlouhých několik let. První zmíňka se datuje k roku 2013, hra byla zrušena v roce 2017, ve článku velká galerie screeshotů.
The Witcher.jpg
Čtvrtek - 18.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jeden z šéfů, Ted Sarandso, právě investorům prozradil, že seriálový The Witcher vyjde na službě Netflix už ve 4. čtvrtletí letošního roku, což znamená někdy mezi Říjnem a Prosincem 2019.
Transistor.jpg
Čtvrtek - 18.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Čtrnáct dní uběhlo jako voda a Epic Store nabízí zdarma další titul, tentokrát došlo na akční RPG hru Transistor od indie studia Supergiant Games, že hru neznáte? Poznáte, ve článku další informace.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Čtvrtek - 18.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Respawn Entertainment při sobotním představení hry Jedi Fallen Order prozradilo, že hra nedostane multiplayer, žádná DLC ani loot-boxy či mikrotransakce, přesto Sony mluví o "online prvcích", co to bude?
The Last of Us 2.jpg
Čtvrtek - 18.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

The Last of Us 2 míří do studia, kde se dostřihají poslední scény, dodělají efekty a barvy, odstraní zbytky bugů a hurá, hra může jít konečně na pulty obchodů, dočkáme se ji opravdu letos?
Star Wars Celebration 2019.jpg
Čtvrtek - 18.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že poslední Star Wars Celebration, které proběhlo v pátek a sobotu (13.4. 2019) bylo ještě zajímavější, než jsme si mysleli. Mimo oznámenými a představenými hrami jsme se dozvěděli ještě tohle...
Resident Evil 3.jpg
Středa - 17.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Více méně od vydání povedeného a velmi dobře prodávaného remaku Resident Evil 2 se mluví také o remaku Resident Evil 3: Nemesis. Láká snad Capcom právě na tento díl? Mrkněte na to.
Notre Dame Assassins Creed Unity.jpg
Středa - 17.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft pravděpodobně reaguje na strašnou událost, kdy slavná katedrála Notre-Dame posledních několik dní hořela a nabízí Assassin's Creed: Unity pro všechny PC hráče zcela zdarma.
PlayStation 5.png
Středa - 17.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Systémový architekt Mark Cerny prozradil první detaily o konzoli další generace od Sony PlayStation. Zatím o ni nemluví jako o "PS5", ale jen jako o next-gen. Podívejte, co všechno uvedl v rozhovoru.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one