Loading

SE VR.jpg
Pátek - 13.6. 2019           Jakub Hergesell

Rebellion závěrem E3 2019 zveřejnilo gameplay záběry ze Zombie Army 4: Dead War a VR verze Sniper Elite a oznámilo data vydání. Obou her se prozatím jen tak nedočkáme.
Elden Ring.jpg
Pátek - 14.6. 2019            Jakub Hergesell

Oznámení novinky od FromSoftware nám toho na E3 2019 moc neprozradilo, každopádně E3 ještě není u konce a na břeh vyplouvají další zajímavé informace. Vůbec poprvé se dočkáme otevřeného světa.
The Division 2.jpg
Čtvrtek - 13.6. 2019           Jakub Hergesell

Ubisoft dnes spouští trial akčního The Division 2, je to již druhá šance vyzkoušet si taktickou akci zcela zdarma ve veškeré své parádě. Akce potrvá pouze během víkendu, tak šup.
Marvel's Avengers.jpg
Čtvrtek - 13.6. 2019            Jakub Hergesell

Kdykoliv slyšíme, že hra dostane české titulky, máme samozřejmě radost, že se myslí i na tak malé státy jako jsme my a Slovensko. U obřích titulů, jako je třeba Marvel's Avengers to platí dvojnásob.
cyber.jpg
Středa - 12.6. 2019             Jakub Hergesell

CD Projekt RED a NVIDIA spojily síly a do vydání Cyberpunk 2077 přinesou realistickou podporu ray-tracing pro majitele NVIDIA RTX karet. Podívat se můžeme na první ray-tracing ukázku.
Marvel's Avengers.jpg
Úterý - 11.6. 2019            Jakub Hergesell

Square Enix nám v rámci E3 2019 představilo prvním pořádným trailerem príběhovou kooperační hru Marvel's Avengers. Ve článku první detaily, trailer a datum vydání.
Gods & Monsters.jpg
Pondělí - 10.6. 2019             Jakub Hergesell

Další očekávané oznámení, před pár dny na internet unikla informace, že Ubisoft se chystá oznámit malou RPG hru ve stylu Zeldy. Teď už víme, jak hodně jsou si hry podobné, ve článku trailer a datum vydání.
Xbox Project Scarlett.jpg
Pondělí - 10.6. 2019          Jakub Hergesell

Podobně, jako před lety, tak i letos Microsoft oznámil konzoli další generace prozatím jen s pracovním názvem, Project Scarlett (dříve Project Scorpio). Známe detaily konzole a datum vydání.
Crossfire X.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Microsoft ještě v rámci E3 vystoupení oznámil pefektně vypadající akční FPS hru Crossfire X. Ta mimo mutliplayeru dostane i příběhovou část, o tu se stará studio Remedy (tvůrci Alan Wake).
Xbox Two.jpg
Neděle - 9.6. 2019           Jakub Hergesell

Microsoft dnes ve 21:30 spustí live stream, kde světu oznámí Xbox konzoli další generace. Že by Xbox Two? Právě na to si musíme ještě počkat. Mimo konzole uvidíme i spousty nových her.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one