Za změnu nicku na PSN si zaplatíme

PlayStation Network.jpg
Středa - 10.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Spekulace z pátku minulého týdne ohledně patche, který umožní hráčům změnit nick na PlayStation Network je realitou. Sony to dnes oznámilo a přineslo také podrobnosti, za změnu nicku zaplatíme pár stovek.
V pátek minulého týdne jsme Vám přinesli pozitivní zprávu ze strany Sony, hráči si budou moci konečně změnit své uživatelské jméno v PlayStation Network, konec dětských nicků - jupí. Podle anonymních zdrojů měl patch umožňující tuto změnu přijít už s updatem 6.0, to se však nestalo a ještě nějakou dobu nestane, pár měsíců si ještě počkáme.

Sony dnes oficiálně oznámilo patch, který nám dovolí změnit si uživatelské jméno na PSN. První změna bude zdarma, za další Bohužel zaplatíme, běžný hráč zaplatí za změnu cca 250 Kč. Pokud patříte mezi předpletitele PlayStation Plus, zaplatíte "pouze" cca 130 Kč. Vše se začne testovat už brzy v programu Preview, pokud do něj patříte, budete si moct nick změnit už možná za pár týdnů. Finální patch pak dorazí až začátkem roku 2019.

A ještě jedna menší informace, pokud budete chtít, aby Vás poznali Vaši přátelé, můžete si nechat oba nicky vedle sebe, tzn. nový a vedle starý.10.10.2018 22:39:32
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one