Xbox One v Česku možná až v Říjnu

xo.png
Dost zajímavá zpráva se ukázala na serveru Neograf.com, kde důvěryhodný zdroje prozradily velmi zajímavé věci ohledně vydání Xbox One v České Republice nebo také zpráva o portu Halo 2 pro Xbox One a další informace. Možná ke konci roku 2014 vyjde i bílý Xbox One.
Podle velmi důvěryhodného zdroje se Česká Republika dočká konzole Xbox One až v říjnu 2014, to je poměrně déle, než řekl samotný Microsoft - Xbox One k nám měl dorazit začátkem roku 2014, mluvilo se o Březnu až Květnu, no nejspíše se to prodlouží. Jinak pokud se Vám nechce čekat tak dlouho, můžete si konzoli koupit například z Německa.

Unikla také další informace a to, že Microsoft plánuje nebo již začal dělat port Halo 2 pro Xbox One, s koupí hry by jste se měli dostat také do uzavřené BETA verze očekávaného Halo 5, která by měla začít v Listopadu 2014.

Na konec ještě jedna zajímavá zpráva, ke konci roku by měl Microsoft začít prodávat bílý Xbox One, který jsme Vám před několika týdny ukazovali. V těchto dnech mají bílou verzi pouze zaměstnanci Microsoftu. Více o bílém Xbox One se dočtete v našem starším zpravodajství.

#Xbox One by měl vyjít buď někdy kolem Dubna nebo až v Říjnu 2014.
30.01.2014 11:19:37
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one