Windows 10 bude mazat pirátské hry ve Vašem PC

windows 10.png
Že jste se těšili na Windows 10 nebo po něm hrozně toužíte? Tak po téhle oficiální zprávě přímo z Microsoftu asi už nebudete. Nejnovější aktualizace "Microsoftu" totiž říká, že pokud chcete dále využívat služeb operačního systému Windows 10, tak se máte připravit na tohle.
Za poslední roky se na světě objevilo hned několik různých protipirátských společností, které chtěli pomoct výrobcům hry. Jenže všechny byly lehce prolomeny, nejdéle se za poslední dobu čekalo na DENUVO, které je již také prolomeno. Každopádně je tu asi něco horšího, tedy z našeho pohledu, jak to uvidí například grupy jako SKIDROW nebo Reloaded nevíme.

V této aktualizaci na stránkách Microsoftu se totiž nově píše, že pokud chcete dále využívat služeb Windows 10, musíte souhlasit stím, že Vám jednou za čas systémem projede "sken", který se bude snažit odhalit zpirátěné hry. Pokud nějakou najde, rozloučí se sní. Má jít o plnou podporu pro Xbox One a Windows 10 na PC.

Jedinou asi dobrou zprávou je, že tento "zákon" se vztahuje na hry od Microsoftu, takže většinou ex-exkluzivní hry pro Xbox One, které jsou následovně po čase spuštěny i pro PC. A nebo také pro nelegální kopii Minecraftu, který již nějakou dobu patří Microsoftu.17.08.2015 22:20:49
Administrator
1
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one