WB Games údajně chystá prodej studií NetherRealm a TT Games

Po nedavné akvizici společnosti Discovery se objevují spekulace ohledně možného konce WB Games.

Článek  Neděle - 11.7. 2021
WB Games.jpg
Společnost Discovery nedavno koupila Warner Bros, ke které kromě vělkých filmových a seriálových značek patří také vcelku úspěšná herní divize WB Games, kde můžeme vidět několik velmi talentovaných studií, které se podepsaly například pod série Mortal Kombat, Middle-Earth, LEGO, Harry Potter nebo Batman Arkham. Aktuálně se zde připravují očekávané AAA hry Hogwarts Legacy, Suicide Squad a Gotham Knights.

Člověk by si možná řekl, že Discovery může být rádo za svou herní dizivi, nicméně jak se již od zakoupení Warner Bros spekuluje, Discovery hry nezajímají, hlavním cílem je konkurovat Netflixu či Disney. A tak se v posledních hodinách objevují informace, že Discovery snad přemýšlí nad prodejem některých studií, mluví se o NetherRealm (tvůrci Mortal Kombat a Injustice) a TT Games (tvůrci obrovské LEGO série).

Ke spekulacím, které přinesly důvěryhodné zdroje se vyjádřilo i vedení Discovery, které jak se dalo čekat, vše popřelo. Uvidíme, jak se situace vyvine v následujících letech, osobně si ale myslím, že hry Mortal Kombat či LEGO by byla škoda pustit, o studia by byl jistě velký zájem.
 WB Games
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
11.07.2021 18:25:36
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one