Vzniká fanouškovská 3. Epizoda pro Half-Life 2

Neděle - 10.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell
Half Life 2.png
Fanouškům už dávno došla trpělivost, s čekáním na Half-Life 3 nebo 3. epizodu pro Half-Life 2. A tak se parta nadšenců rozhodla vytvořit vlastní epizodu, čerpají z oficiálních informací, které prozradil sám autor příběhu, Marc Laidlaw, který vše zveřejnil na svém oficiálním blogu.
Vzpomínáte, jak jsme Vám před pár týdny přinesly článek, ve kterém jsme Vám popsali v rychlosti děj, který se měl odehrávat v nedokončené 3. Epizodě pro Half-Life 2? Celkem detailní článek o celém příběhu zveřejnil sám autor, bývalý vývojář a důležitý člověk pro Valve, Marc Laidlaw. Nebyly to však první informace, které jsme se z údajně třetí epizody dozvěděli. 

Zarytí fanoušci už leta skládají informaci k informaci a teď, po velkém úniku informací Marcem se daly věci do pohybu, na stránce Epistle 3 Jam vznikají už roky módy pro Half-Life 2, tentokrát se však chystá něco většího. O výsledcích Vás budeme informovat.

Prozatím si můžete vyzkoušet první menší módy, které Vás vezmou třeba na loď Borealis, o které též mluvil Marc.10.09.2017 14:07:49
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one