TRENDY  Silent Hill (PS5) COD: Black Ops 4 XBOX Insider MAFIA Trilogy GTA 6

Vyzkoušeli jsme válečné Enlisted, jak se hraje a vypadá?

Článek  Středa - 1.4. 2020
Dnes vydavatelství Gaijin Entertainment a tvůrčí celek Darkflow Software spustili, po letech odkladů ALPHA verzi, do které jsme dostali pozvánku. Po rychlém stažení klientu a hry jsme se podívali do tutoriálu, který proběhl tak rychle, že jsme jej prakticky ani nepostřehli.

Aktuální stav hry je tragický, naštěstí jde ale o alpha verzi, která rozhodně není finálním produktem hry. Nicméně i tak je nehratelná, tedy pokud máte tisíce hodin v FPS střílečkách jako Call of Duty, Battlefield, Counter Strike a další. 

Enlisted není na první pohled vůbec ošklivé, je vidět, že si tvůrci dali záležet a i v nastavení low nebo mid nebudete zklamaní. Horší už je uživatelské rozhraní, které doufejme, bude přepracované, i deset let staré hry mají hezčí a propracovanější možnosti, ovšem na alpha verzi naprosto dostačující, i co se týče pokročilého nastavení hry.

Enlisted v alpha verzi moc neukázalo, vyzkoušeli jsme si některé základní zbraně specifické pro 2. světovou válku jako oblíbený Kar98 nebo Mosin. K dispozici je prozatím i jediný režim, ve kterém zabíráme tři stanoviště na celkem malé mapě. Potěšila nás možnost "revivnout se" díky medkitu, ten není základním vybavením každé postavy.

Po několika hodinách hraní jsme dospěli k názoru, že Enlisted má před sebou sakra dlouho cestu, protože pokud vyjde v takovém či podobném stavu jako je nyní, nebude mít dlouhého trvání. Hra je zasekaná, špatně optimalizovaná a celkově se nám nelíbí kamera a obraz záběrů.

Pokud si betaverzi chcete zkusit také, zajdětě na oficiální stránky hry.
3.jpg
1.jpg
2.jpg
4.jpg
7.jpg
Enlisted SPITE cz.jpg
01.04.2020 19:34:55
Administrator
F1 2020.jpg
Video  Pondělí - 1.6. 2020
Formule 1 představila nový ukruh ve Vietnamu v Hanoji, objeví se i ve hře.
Call of Duty Black Ops 4.jpg
Video  Pátek - 29.5. 2020
Call of Duty: Black Ops 4 vyšlo v roce 2018 bez singleplayeru, pamatujete?
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one