Vyzkoušeli jsme Star Wars: Battlefront 2 Betu

Pravděpodobně stejně jako vy, tak i my jsme si vyzkoušeli otevřenou Beta verzi Star Wars: Battlefront 2, která trvá už pár dní a končí zítra dopoledne. Jelikož jsme testovali i tu z roku 2015, máme sčím srovnávat, na výsledek našeho názoru či porovnání obou dílů se mrkněte v pokračování.
Ikdyž nemáme v redakci moc fanoušků Star Wars, první díl Battlefrontu od EA DICE nás už v Beta verzi hodně mile překvapil, šlo o něco úplně nového, krásná grafická stránka, která i dnešní hry v klidu strčí do kapsy. Horší už to bylo s obsahem nebo naprosto předraženým obsahem (DLC apod). Plná verze nás opravdu zklamala, bylo tam toho málo (počet map nebo módů či zbraní) a i počet hráčů se prakticky po prvním vydaném DLC zmenšil. 

Teď se po dvou letech dostalo na #Star Wars: Battlefront 2, které také otevřelo své servery veřejnosti ještě před samotným vydáním. Měli jsme téměř týden na testování, jak to dopadlo, co si o hře myslíme nebo jak vypadá na ULTRA nefalšovaných screenshotech při DirectX 12.0?
8.png
Beta druhého Battlefrontu toho nabídla trošku méně než v první díl (2015). Méně map, méně karet apod. Co nás ale pohltilo, byl znatelně vylepšený Frostbite Engine, protože grafická i zvuková stránka hry, se opět posouvá o level výš. Výjimkou nejsou ani efekty výbuchu nebo nádherné nasvícení téměř každé uličky či místnosti.

Upřímně ale musím říct, že beta prvního dílu mě bavila mnohem víc, ztrávil jsem v ní možná dohromady i 24 hodin, zatím co letošní díl, ten jsem se doslova nutil hrát. Vše jsem testoval na sestavě Intel Core i7-6700, NVIDIA GeForce GTX 1060, 16GB RAM při zapnutém DirectX 12.0. Hra mi běžela téměř stabilně při 70 - 90FPS, ale ani Battlefront 2 se nevyhnul velkým sekundovým dropům, klidně až na 10FPS.

Každopádně šlo o pouhou Beta verzi, do vydání se toho určitě mnoho změní a obsah? Ten by měl být minimálně jednou tak velký a dodatečné balíčky by měly být povětšinou zdarma. Zapomenout nesmíme ani na singleplayer a tolik milované vesmírné bitvy, které v minulém díle nebyly, za což také hra dostala několik minusových bodů. Finální verze vychází již 17.11. 2017 na PC, PS4 a XONE.
4.png
3.png
1.png
2.png
5.png
7.png
9.png10.10.2017 18:43:59
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one