Vyzkoušeli jsme Star Wars: Battlefront

STAR WARS Battlefront.png
Měli jsme tu šanci, stejně jako většina z Vás, vyzkoušet si BETA verzi očekávaného Star Wars: Battlefront. Většina beta testů za moc nestojí, jak ale dopadlo Star Wars od DICE? Dle nás velmi dobře, v článku si povíme detaily co se líbilo a co se nelíbilo.
V první řadě musíme říct, že snad vůbec po prvé vypadá beta opravdu k světu, ani by jsme se nedivili, kdyby po grafické stránce byla ve finále. Nějaké grafické chyby, například co se týče problikávání jsme tam našli, to se ale do vydání 100% opraví. Čeho jsme se ale opravdu báli bylo, že to bude opravdu Battlefield ve stylu Star Wars -  a není. Jde zde opravdu o Star Wars zážitek i pro lidi, kteří Star Wars nějak nežerou.

Samozřejmě jsou ve hře znát známky Battlefieldu, jsou ale vcelku příjemné a prostě fungují, jak mají. Po dlouhých letech nás tak opravdu láká koupě hry od EA, připomenou také musíme to, že DICE odmítalo udělat tento díl, nejspíš strach? To už nevíme, každopádně dobře, že se do hry pustili. Soundtrack velmi dobře známí z filmové série, možnosti, zbraně taktéž. To samé se dá říct při ovládání AT-ST, s kterým když se to naučíte, nasbíráte několik killů. A co se týče "letadel", tak ty jdou o proti Battlefieldu mnohem jednodušeji ovládat.

Každýmu z Vás doporučujeme BETU zkusit, na to jaké má HW nároky, tak jsme ji rozjeli z přehledem na HIGH a to nemáme nějakou extra mašinu.

Do beta testu se ještě nyní můžete zapojit, trvá do 12.10. 2015.09.10.2015 13:01:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one