Vyzkoušejte si DEMO Project Crynosaurus na CryEngine 3

crynosaurus.png
Už delší dobu dává Crytek šanci začínajícím vývojářům a lidem, které zajímavá tvorba her k dispozici DEMO s CryEngine 3. Několik možná i stovek různých her najdete na netu. Ovšem jen velmi málo z nich si můžete zahrát. Například zde si zahrajete za více postav.


Tentokrát se jedná jak už můžete vidět z nadpis o dynosaury. Přesný název projektu je Project Crynosaurus. Objevíte se u hořícího letadla na ostrově a dostat se nějakým způsoběm můžete i do džungle. 

Hrát můžete za člověka, kde dostanete zbraň, viz video nebo za malého dynousaura. Ti si běhají po ostrově s malém počtu. Pozor, pokud jednoho z nich zraníte nebo zabijete, půjdou po Vás!

Aby jste si DEMO mohli zahrát a vyzkoušet si tak krásu CryEnginu 3, musíte být registrováni na CryDev. Je to officiální stránka Cryteku. Třeba nakonec bude suprová hra na CryEngine 3 s dynosaury. Podívejte se na videa, ať víte do čeho jdete.

» DOWNLOAD «

Poznámka: Nezapoměňte na registraci CryDev. Potom můžete stáhnout soubor kliknutím na DOWNLOAD. Pokud máte grafické karty nebo zkrátka procesory od AMD, můžete mít problémy s počátečním načítání stránky (loading). Pokud takový problém nastane, jděte do složky, kde máte system.cfg. Tam přidejte tuto hodnotu - r_GeomInstancing = 0. Nemusí to být problém pouze při načítání, výpadek může nastat kdykoliv během hry. Pokud je na Vás grafika nastavena příliš vysoko, nebo rozlišení, můžete jej změnit těmi to hodnotami opět v cfg. Aby jste to nemuseli složitě hledat, po otevření configu dejte CTRL + F a tam napište, co hledáte.

sys_spec 1 (LOW)
sys_spec 2 (MID)
sys_spec 3 (HIGH)
sys_spec 4 (ULTRA)
.
05.01.2013 17:37:40
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one