Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Vývojáři Arma III jsou ve vězení, víme proč.

arema 3.png
Před několik hodinami se do čech dostala zpráva o tom, že dva Čeští "turisté" byli zadrženi v Řecku. Po chvíli se ovšem přišlo na to, že to byli vývojáři Army 3, víme všechno, čtěte.


Co by Vás napadlo, kdyby jste slyšeli, že vývojáři byli zatčeni na dovolené v Řecku? Mě osobně asi to, že šli nahlížet do vojenského arealu, který prý byl hodně hodně poblíž. Také tam je policisté našli. Samozřejmě dělat různé plánky a fotky nebo videa u vojenských arealů je zakázáno a vývojáři to moc dobře vědí.

Po té přišla zpráva o Ředitele české společnosti Bohemia Int., že opravdu byli zadrženi dva vývojáři Army 3. Ovšem ihned popřel, že by v Řecku byli ohlížet areal, ale byli na dovolené si užít sluníčko. No i tohle mi přijde dost divné, každopádně vývojáře za snímky a obžalování ze špionáže.

Nyní se nachází na ostrově v Řecku a hrozí jim až 20 let vězení. I když dva obžalovaní česi tvrdí, že nedělali nic proti zákonného a vždy Bohemia Int. hledila na zákony, policisté jsou jiného názoru, prý se oba nacházeli v místech, kde jsou jasně viditelné nápisy zákaz vstupu, focení nebo natáčení. Vojenská základna si tak stěžuje, že pokud by se snímky nebo jiný obsah dostal do světa, mohla by jejich bezpečnost překročit i například Terroristé.
.

Jaký je Váš názor ?

Zajímavost přinesl internetový svět Novinky.cz
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4868"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Borcí to jsou :D :D
13.09.2012 15:39:37
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one