Vývoj DOOM 4 byl restartován a dělá se znovu od základů - vyjde i na next-gen konzole

doom 4.png
Id Soft oznámil restart Doom 4. Hra je - tedy byla ve vývoji dlouhé 3 roky. Ovšem hráči prý chtějí velkou kvalitu a tvůrci se rozhodli celou hru předělat od základů a připravit ji na pořádné next-gen hraní. Čtěte více...


Určitě hodně lidí z Vás si pamatuje na revoluční díly Doom, kdy se říkalo koukejte na tu grafiku a ty možnosti. To se od 3. dílu říct nedá, tak velký rozruch rozhodně neudělal.

Už od roku 2010 se ale pracovalo na Doom 4. Dokonce to prozradil dříve (nerad) Steam, který jej nerad vypsal do svého seznamu her na další roky. Doom 4 najdeme podle spekulací na tomto odkazu pro Steam, který samozřejmě zatím není spuštěn - http://store.steamgames.com/agecheck/app/206630/.

Podívat se můžete také na první screeny ze hry, které byly officiálně zveřejněny. Proč vlastně bude Doom 4 předělávanej od základů? Nejspíše se ponaučili z minulého dílu, který nebyl rozhodně tak úspěšný, tak výrobce potřebuje. Sám výrobce uvedl, že hráči očekávají pořádnou kvalitu, která překvapí a bude úspěšná jako první díly. Doom 4 prý využije nejnovější technologie, engine a vyjde i na next-gen konzole, což by dnes už mělo zaručovat opravdovou kvalitu.

Doom 4 by mohl vyjít v roce 2014 někdy na Vánoce pro PC, X360, PS3 a PS4.

04.04.2013 15:14:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one