Vyšel první opravný patch pro betu Battlefield 1

Battlefield 1.png
Beta Battlefield 1 běží už nějaký ten den, po téměř týdnu však vychází první opravný patch, který by měl snad vyřešit většinu problémů. Změny proběhnou téměř ve všem, například na bojišti, kdy už nebudeme muset čekat na čas, který ukončil mapu, bude stačit nahrát určité skore.
Snad každá beta má spousty bugů, na které se pomalu díky miliónům hráčů přichází. Výjimkou není ani #Battlefield 1, který těch chyb má opravdu požehnaně. Po mapách se pohybují hackeři díky nezabezpečeným serverům, občas problikne nějaká ta textura, občas se někde téměř nesmrtelný, kůň vydrží pomalu více než tank atd. Chyby jsou však ale i v důležitějších věcech, jako například rankování, kupování zbraní a další. 

DICE právě opravili několik chyb, jaké přesně nevíme, co ale víme je, že si dali více záležet na serverech, už by se nemělo stát, že by hra padla nebo ji shodili hackeři, jako tomu bylo v prvních dnech. Změnou prošla také herní doba, do teď jsme měli určený čas, který se bude hrát, nyní už stačí zahrát 300 bodů na obou módech, aby se mapa ukončila.

Dost se také mluví o možnosti přidání další mapy, hráči totiž podávají ve velkém stížnosti ve foru, kde si stěžují na to, že nechtějí hrát více jak týden pouze jedinou mapu.05.09.2016 23:22:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one