Vydejte se zpět do zasněženého městečka v GTA V

gta v.jpg
Líbilo se Vám městečko v Grand Theft Auto: V na úplném začátku, ale mrzelo Vás, že jste se tam nemohli déle zdržet a trošku lokaci prohledat? Tak to pro Vás máme dobrou zprávu, do městečka se můžete kdykoliv vrátit a čeká tam na Vás překvápko, které jinde neuvidíte.
V zasněženém městečku jsme se seknuli jen na pár minut na uplném začátku hry. Bohužel ale nebyla šance se trochu v klídku projet, tedy až do teď. Nový mód totiž pouhým kliknutím umožňuje návrat na staré zamrzlé město. Jelikož ale nejde o plnohodnotné město, jsou kolem neviditelné hranice, za které se prostě nedostanete. Je tam ale jedno zajímavé místečko, které pokud rádi fotíte v GTA V, Vás bude zajímat, je to dokonce Easter Egg a budete hodně překvapení, co najdete.

Nainstalujte si proto tento mód, který Vám umožní jedním stisknutím tlačítka, se přeportovat zpět o 9 let zpět do městečka, kde jsme začínali. Jeďte přesně na místo, které je na obrázku níže, jděte kousek před auto a koukejte pod let, myslim, že neuvěříte, co právě vidíte. Kde přesně to je Vám neřekneme, však vy to najdete :-)
gta vv.jpg27.04.2015 14:07:11
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one